רוצה פרטים על מזל קשת - קריירה ולימודים?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

מזל קשת בלימודים ובעבודה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על מזל קשת - קריירה ולימודים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מזל קשת בבחירת לימודים ומקצוע
 
(22 בנובמבר עד 20 בדצמבר)
 
לאנשי מזל קשת יש דעות נחרצות ופילוסופיות חיים שגיבשו לעצמם במהלך חייהם. הם נמשכים אחר הפילוסופיה והידע, ולא אחת הופכים להוגים חשובים. הצדק, החופש והסובלנות הם ערכים שיעסקו בהם רבות. הם נוטים לחשוב בגדול, ולצאת למסעות הרפתקניים – הן ברוח והן בעולם הפיזי והגיאוגרפי.
 
מחקר במדעי הרוח והחברה
 
בתחום המחקר במדעי הרוח או בלימודי מדעי החברה יוכלו הקשתים לחוש שהם במסע רוחני, ויעיזו לבטא רעיונות חדשים, אפילו בלתי מקובלים, ולהוכיח אותם. הם אלה שייאותו להוביל פרויקטים הכרוכים בלקיחת סיכון ובהרפתקה, ובמקרים רבים יוותרו על אהדת הציבור על מנת להביא את דעותיהם לקדמת הבמה.
 
ברוך שפינוזה ונעם חומסקי, שניהם נולדו במזל קשת. הראשון הביא דעות שזעזעו את כל המערכת הדתית במאה ה – 17, ובכך סייע לסלול את הדרך לפילוסופיה ולתרבות חדשה. השני הניח את התשתית בתחום הפסיכולוגיה להבנה חדשה של פעולת התודעה (הקוגניציה) של האדם. עד כדי כך שבעקבות רעיונותיו, פסיכולוגים אינם סבורים עוד שהאדם נולד לוח חלק, אלא מאמינים שמוח האדם מכיל אמונות, רגשות וכישורי למידה.
 
הביקורת הפוליטית של נעם חומסקי, וההתנגדות לדת של שפינוזה, עשויות להוות דוגמא לערכים המניעים את בני מזל קשת. לא כל בני המזל יתנגדו למסגרות מדיניות או דתיות, אך האמונה הגדולה באדם ובחירותו, אכן מניעה ומפעילה אותם. ניתן לראות, למשל, כיצד אמונה זו הדריכה את חומסקי במחקריו על היכולת המהירה של ילדים לרכוש שפה חדשה. למעשה, משתמעת ממסקנות המחקר האמונה, שגם אם תיתן לאדם מינימום של תנאים וכלים, הוא יוכל ליצור בעצמו מבנים משמעותיים רחבים. מינימום, פשטות, עממיות וחירות – הם אכן ערכים מנחים ברוחם של בני מזל קשת.
 
שוק ההון והנדל"ן, ענף הספורט והתיירות
 
בני מזל קשת הם אנשים אוהבי סיכון ואתגר, שחיים לפי השעה. אם לא יפנו לכיוון הפוליטיקה והחברה, ואם לא נמשך ליבם אל המחקר האקדמי, אפשר לראות אותם פועלים בתחום ההשקעות בשוק ההון והנדל"ן או בענפי הספורט, הפנאי והתיירות. בתחום ההשקעות, הם צריכים לגלות זהירות מרובה יותר מבני מזלות אחרים.
 
כמדריכי טיולים בישראל ובעולם יוכלו ליהנות בני מזל קשת מהרחבת הפרספקטיבה של עצמם ושל אחרים, ומנופים פתוחים אל האופק. הם עשויים למצוא עניין והנאה בתחומי הספורט האתגרי, בטיפוס הרים, במצנחי רחיפה, במרוצי מכוניות, בגלישת רוח וגלים ועוד.
 
אהבת האדם שלהם והצורך לקחת סיכונים מדי פעם יכולים לכוון אותם לתחומי המסעדנות והייננות, שבהם אף יערכו ניסויים ויחפשו אחרי טעמים חדשים, יביאו מוצרים מחו"ל או יציעו קונספטים מרתקים חדשים לאירוח.
 
מה שבטוח הוא, שלבני המזל חשוב להיות ולהרגיש בתנועה, וכן יקרה להם העצמאות. הם יעדיפו עיסוק עצמאי על פני עבודה תחת ממונה, או עיסוק שיאפשר להם לזכות במרחב פעולה עצמאי, גם אם בתוך מסגרת.
 
התכוונות על פי מספר החודש
 
בני מזל קשת נולדו בחודש נובמבר או בדצמבר, ולכן מספר החודש הנומרולוגי שלהם הוא 2 או 3 בהתאמה. בנומרולוגיה מספר החודש מציין תכונה נסתרת הקיימת באדם. חודש נובמבר, בשל סיכומו לספרה 2, מייצג תכונות של רגישות, עדינות ועזרה לזולת. ילידי נובמבר במזל קשת, לכן, אולי יופתעו לגלות בעצמם כישרון לעבוד עם אנשים במגע קרוב. ייתכן שכישרון זה יתגלה במהלך ניהול של מחקר פסיכולוגי, סוציולוגי או חינוכי, וייתכן שיופיע במסגרת של טיפול משלים באמצעות תנועה, לדוגמא - בהדרכת רכיבה טיפולית, בהנחיית סדנאות שטח לבני נוער, בהדרכות הישרדות לילדים ונוער בסיכון ועוד.
 
חודש דצמבר, בשל סיכומו לספרה 3, מייצג תכונות של יצירתיות, אלתור וילדותיות. מסיבה זו, ילידי חודש דצמבר במזל קשת נקשרים במוחנו בעיקר עם מקצועות התיירות, הפנאי והספורט. אלה יכולים להיות גם אנשים שיביעו את דעותיהם הפוליטיות והפילוסופיות באמצעי התקשורת ומעל במות האמנות והתרבות.  
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על מזל קשת - קריירה ולימודים?

רוצה לדעת יותר על מזל קשת - קריירה ולימודים?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

אם אין לך מושג מה מתאים לך ללמוד


יש לך הזדמנות לעשות צעד משמעותי בחיים שלך עוד היום! 

חוות דעת של סטודנטים: בחירת לימודים

התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp