רוצה פרטים על מזל עקרב - קריירה ולימודים?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

מזל עקרב בלימודים ובעבודה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על מזל עקרב - קריירה ולימודים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מזל עקרב בבחירת לימודים ומקצוע
 
(23 באוקטובר עד 21 בנובמבר)
 
בני מזל עקרב, אם תתנו להם משימה, הם יעשו הכל, ילכו עד הקצה, לא ייכנעו ולא יישברו עד אשר יגיעו להשלמתה, וללא פשרות בדרך. כך הם. דבקים במטרה, להוטים אחר התכלית, נחושים, נכונים להתמודד עם אתגרים סבוכים ומורכבים, בפעלתנות, בעיקשות ובהתמדה. לא זאת בלבד, אלא שהם זקוקים לאתגרים ולמטרות. בנוסף, יש בהם יצר תחרותי חזק, שיכול לעמוד לזכותם בתחומים מקצועיים בהם חשובים המרוץ והמאבק לניצחון.
 
לאנשים אלה יש יתרון מיוחד במפגשי משא ומתן, אם בעולם העסקים, אם בעולם המשפטים ואם בעולם הפוליטיקה. כמה סיבות לכך. ראשית, בני המזל מוכשרים בהסתרת מתח, לחץ או כל סערה רגשית המתחוללת בתוכם. פניהם חתומים, והנוכחות שלהם חזקה ומרשימה. שנית, הם יודעים לשלוט היטב בעצמם, ולא להיכנע בקלות למניפולציות או לאינטרסים זרים. שלישית, הם בעלי אינטואיציה מצוינת.
 
עריכת דין
 
בתור עורכי דין, הרצון לגבור על היריב והנאמנות למטרה, מביאים אותם להילחם במלוא העוצמה למען הלקוחות שלהם כדי להשיג עבורם את הכי טוב שאפשר. סביר להניח שלא יוותרו אחרי סיבוב יחיד של מאבק, ושיערערו על החלטת בית המשפט, אם נראה להם שניתן להגיע לתוצאה טובה יותר.
 
הנהגה פוליטית
 
כמנהיגים לא ניתן "לשבור" אותם בקלות, והם נכונים לכל עשייה המכוונת להגשמת החזון והתכלית. הם פועלים בחריצות, ומתחרים פוליטיים לא מפחידים אותם. הם יכולים בנחישותם, בדבקותם ובלהיטותם לקדם את המעמד של מפלגות וארגונים ציבוריים. אנשים אלה הם בעלי שליטה עצמית ונאמנות לעצמם, ולכן לא קל "להפיל אותם בפח". הם יעמדו על הערכים שלכם.
 
עסקים
 
בתור אנשי עסקים, כמקימי חברות וכמנהלים הם יעשו כל מה שצריך על מנת "לכבוש את השוק". אלה מהם שיבחרו לעבוד כעצמאיים ינקטו בפעולות רבות על מנת לקדם את עצמם. מכשולים בדרך רק יעוררו אותם לפעולה נרחבת ועיקשת יותר. הם אף יכולים לעזור לאנשים אחרים לשאוף ולהגיע ליעדים בתור מאמנים אישיים.
 
מיסטיקה
 
לעיתים, חוש האינטואיציה המחודד של העקרבים מוביל אותם לעסוק במיסטיקה. אנשים נוטים להיפתח בפניהם ולספר להם עניינים פרטיים וחשאיים, והם בתמורה מגלים נאמנות רבה. הם אף נאמנים לאמת ונוטים להיות ישירים, ולכן גם יוכלו לשקף לאנשים את האמת על עצמם, בפה מלא ובלי חשש. מסיבה זו, יוכלו להצליח בתור יועצים אסטרולוגיים, בתחום הנומרולוגיה, בקריאה בכף יד, בתקשור, ובשיטות מיסטיות נוספות שיכולות לכוון אנשים ולעזור להם לפתח מודעות עצמית. פסיכולוגיה, גם היא יכולה לעניין אותם ביותר, כיוון שהיא עוסקת במסתורי הנפש. בכל מקצועות הטיפול וההכוונה האישית על בני מזל עקרב להיזהר שלא להאיץ יותר מדי במטופליהם או בלקוחותיהם.
 
מספר חודש הלידה במזל עקרב
 
בני מזל עקרב נולדו בסוף חודש אוקטובר או בחודש נובמבר, ובהתאמה מספר חודש הלידה שלהם הוא 1 או 2. לפי מספר החודש, אנו יכולים ללמוד על תכונות נסתרות הקיימות באנשים אלה, הממתינות לבוא לידי ביטוי בחיים.
 
מספר 1 מגלם תכונות של הובלה, יוזמה וחדשנות, ולכן נצפה מילידי אוקטובר במזל עקרב להתגלות כמנהיגים וכמנהלים, להוביל שינויים ולהביא לעולם חידושים. השינויים שיובילו בארגונים ובעסקים יבואו במטרה לקדם את החזון של הארגון או את המעמד שלו בסביבת המתחרים.
 
מספר 2 במזל עקרב קשור לתחומי הייעוץ האישי, האימון האישי, וגם לעריכת דין, כיוון שהוא מייצג יכולת ליצירת מגע קרוב עם אנשים. סביר להניח, לכן, שילידי חודש נובמבר במזל עקרב יימשכו לתחומים שיש בהם עניין של עבודה עם אנשים מקרוב, ופחות ייטו לכיוון של הנהגה והובלה.
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על מזל עקרב - קריירה ולימודים?

רוצה לדעת יותר על מזל עקרב - קריירה ולימודים?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

רוצה לדעת מה לעשות עם החיים שלך?


יש לך הזדמנות לעשות צעד משמעותי בחיים שלך עוד היום! 

חוות דעת של סטודנטים: בחירת לימודים

התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp