רוצה פרטים על מזל סרטן - קריירה ולימודים?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

מזל סרטן בלימודים ובעבודה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על מזל סרטן - קריירה ולימודים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מזל סרטן בבחירת לימודים ומקצוע

 

(21 ביוני עד 22 ביולי)

 

אזורים מסוימים במוחם של בני מזל סרטן מפותחים במיוחד, בהשוואה לבני מזלות אחרים. אלה הם אזורי הזיכרון, הדמיון והרגש. אנשים אלה יכולים לסייע רבות לזולתם בזכות הכישרון שלהם לעבוד עם רגשות, ולהבין באינטואיציה – מה יוליד יום. כישרון זה משמש אותם ככלי טוב גם בפגישות משא ומתן או במצבי מיקוח, וגם בפרשות דרכים כשצריך לקבל החלטות נכונות.

 

הם נוטים ללכת אחרי הלב שלהם, ויכולים ללכת רחוק מאד עם הזיכרון שלהם. טמון בהם יצר תחרותי, וכשהם רוצים במשהו עמוק בלב, הם הופכים לפעלתנים ומגלים בעצמם יוזמה. מתאימות להם עמדות שקטות יותר במקומות עבודה, כי הם לרוב אנשים ביישנים.

 

מקצועות טיפוליים

 

פסיכולוגיה, שבה יש עיסוק רב בזיכרון, ובדרך שבה רגש נקשר לזיכרונות רחוקים, הולמת מאד את הצדדים המפותחים של בני מזל סרטן. בטיפול פסיכולוגי ייטיבו הסרטנים לשקף ללקוחותיהם תהליכים קוגניטיביים ורגשיים, המשפיעים על חייהם ומעצבים את חוויותיהם. הם אף יוכלו לייעץ להם בנוגע לבחירות חדשות ולכיוונים לעתיד.

 

הם אינם מוכרחים דווקא להיצמד לטיפול יחידני, ויכולים לבחור בתחומי הייעוץ הזוגי או הטיפול המשפחתי. בנוסף, התמחויות שונות בתרפיה באמנויות או טיפול בעזרת בעלי חיים, הן אופציות טובות נוספות עבורם.

 

קניינות

 

אנשי מזל סרטן מוצאים ערך רב בחפצים, ויש סיבה להאמין שבשל כך הם גם יודעים לזהות חפצים בעלי ערך. בליווי הכישרון שלהם באמצעי מיקוח ובמשא ומתן, הם יכולים לשמש בתפקידי רכש וקניינות בחברות מגוונות. אף ראיית הנולד שלהם יכולה להוות כאן יתרון. תחומים משיקים לקניינות בעולם האמנות, שעשוי למשוך את ליבם של הסרטנים עתירי הדמיון והרגש, הם, למשל: ניהול/קניינות אופנה, אוצרות במוזיאונים ובתערוכות.

 

עסקים

 

ראייה נכונה של הבאות, כושר קבלת החלטות, כישורי מיקוח וכישרון במשא ומתן, בהחלט יכולים לסלול את הדרך עבור בני מזל סרטן לעולם העסקים. הם יכולים להיות מנהלי עסקים, או לתפקד כיועצים עסקיים וכיועצי השקעות. מה שעלול להפריע להם בשטח זה היא הביישנות שלהם. אף על פי כן, לא מן הנמנע שיהיו חברים בצוות הקמה של עסק חדש, או שיפעלו מאחורי הקלעים כשותפים בכירים בניהול חברה.

 

עריכת דין

 

באופן טבעי, יכולות מיקוח ומשא ומתן נקשרים לעבודת עורך הדין, אך יש להוסיף לכך גם יתרון נוסף של מזל סרטן – הזיכרון. הן בלימודי משפטים והן בעבודתם של משפטנים, יש ערך רב לזיכרון טוב של חוקים ופסקי דין. חלק מבני המזל יתאימו במיוחד לעסוק בגישור או בהתמחויות הקשורות לדיני משפחה ולזכויות הילד.

 

עיצוב ואמנויות

 

הדמיון העשיר והמפותח של הסרטנים, הרגישות והיוזמה שלהם יוכלו לעמוד לזכותם בשטחי האמנות והעיצוב. הקשר שלהם לזיכרון אולי מייעד אותם במיוחד לצילום, וראיית הנולד – לעיצוב אופנה. אך כמובן שכל תחומי האמנות עשויים להתאים להם.

 

מספר החודש ובחירת כיוון מקצועי

 

בני מזל סרטן הגיעו לעולם הזה בחודש יוני או בחודש יולי, הקשורים למספרים – 6 או 7. מספר חודש הלידה בנומרולוגיה טומן בחובו ערכי אישיות ואופי, האצורים באדם ומתגלים מעט מעט במשך החיים.

 

מספר 6 מגלם ערכים של משפחתיות וקהילתיות, עבודת צוות ושיתוף פעולה. ולפיכך, ילידי יוני, החודש השישי, במזל סרטן, מתאימים במיוחד לעבודה עם אנשים, לעיסוק בקרב הקהילה ולשיתופי פעולה עסקיים. עריכת דין (גישור, תחום המשפחה), טיפול זוגי ומשפחתי, תרפיה באמנויות, טיפול בעזרת בעלי חיים וחברות בצוות הנהלה - עשויים להתאים להם.

 

מספר 7 מגלם ערכים של עמקות, מקוריות, עצה טובה, ידע רוחני וזמן אישי. ולכן, היינו ממליצים לסרטנים ילידי יולי, החודש השביעי, ללכת בכיוונים, כגון: טיפול פסיכולוגי פרטני, מחקר בבריאות הנפש, אמנות, ייעוץ רוחני, אוצרות ועיצוב תערוכות, מחקר משפטי.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על מזל סרטן - קריירה ולימודים?

רוצה לדעת יותר על מזל סרטן - קריירה ולימודים?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

אם אין לך מושג מה מתאים לך ללמוד


יש לך הזדמנות לעשות צעד משמעותי בחיים שלך עוד היום! 

חוות דעת של סטודנטים: בחירת לימודים

התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp