רוצה פרטים על מזל מאזניים - קריירה ולימודים?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

מזל מאזניים בלימודים ובעבודה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על מזל מאזניים - קריירה ולימודים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מזל מאזניים בבחירת לימודים ומקצוע
 
(23 בספטמבר עד 22 באוקטובר)
 
אנשי מזל מאזניים ניחנים במבט אובייקטיבי ויודעים לתת הערכת מצב, המקיפה מימדים רבים ככל שניתן. אף על פי שלוקח להם הרבה זמן לקבל החלטה, בסופו של דבר הם מקבלים את ההחלטה הנכונה. התפישה המערכתית שלהם נותנת להם יתרונות רבים בתור יועצים ומפתחים ארגוניים או בתור מנהלי פרויקטים.
 
העבודה ביחד עם אנשים אחרים מעוררת בהם מוטיבציה ומעודדת אותם לפעולה. חלקם מוצאים תרגום מעשי לרעיונותיהם בפורום קבוצתי, כשיש אנשים סביבם שיכולים לעזור להם לתכנן את הפרטים הקטנים בתהליך התהוות של חזון. הנטייה שלהם להימנע מעימותים עלולה לחסום אותם מעיסוק הכרוך בעשייה משותפת בצוות. כדאי להם להתגבר על המחסום, זה ישתלם להם.
 
מקצועות הניהול
 
רבים מייחסים למאזניים תכונות של הססנות והיעדר החלטיות, ובני המזל עצמם מוכנים, פעמים רבות, להודות בכך ולהעיד על עצמם. השאלה החשובה היא - מה כל אחד בוחר לעשות כדי להתמודד עם חולשות אלו? מאחורי הססנות טמונה גם תכונה טובה של שיקול דעת מקיף, המייחד את בני המזל. לכן, בהצבת הגבולות המתאימים, יכולה ההססנות להיות להם לכלי מועיל. חלק מאנשי מאזניים מתאימים במיוחד לתפקידי ניהול, ולכן חבל אם יוותרו על עמדות הכרוכות בקבלת החלטות.
 
בני המזל הם אוהבי אדם גדולים, אך אינם ממהרים לנהות אחרי העדר. כן חשוב להם לרצות את הסובבים אותם. מסיבות אלו, אנשים אלה מתאימים במיוחד לעבודה בצוות או בקבוצה, ולעיתים גם כמנהיגים וכמייסדים של קבוצות או כמנהלי צוותים. בתפקידי הנהגה יצטרכו להוכיח לעצמם, שהם מסוגלים לבחור במה שנכון ומתאים, ולאו דווקא במה שנראה ונשמע טוב.
 
מקצועות הגישור והתיווך
 
פן מאפיין נוסף של המאזניים הוא יכולתם להבין ללב כל אחד. העדינות והרגישות שלהם מאפשרות להם לתפקד פעמים רבות כמגשרים וכמיישבי סכסוכים. חלקם יבחרו לעבוד בקרב הקהילה או למען החברה, במקצועות שיש בהם נתינה מרובה ואפשרות להשפיע ולשנות.
היכולת שלהם לראות את ההיקף, את הצדדים הרבים, עשויה לעזור להם גם במיפוי של אפשרויות סיוע מתאימות לאנשים, למשפחות ולקבוצות. מסיבה זו, יוכלו לתת שירות מצויין בתור עובדים סוציאליים. הם יוכלו לגשר ביעילות בין הרשויות לאזרחים אף בתור עורכי דין.
 
השאיפה לצדק בוערת בעצמותיהם, ולכן לעיתים קרובות, הם יבחרו בעשייה למען קבוצות חלשות בחברה, אם בתור פוליטיקאים ואם כעורכי דין, אם כמנהלים או רכזים בארגונים חברתיים ואם כיזמים ומובילים של פרויקטים לשינוי בקהילה ובחברה.
 
מקצועות האמנות והיופי
 
אהבה ליופי ולאמנות היא צד נוסף באישיותם. אל אהבה זו חוברות גם תכונות של יצירתיות, יוזמה וחוש אסתטי משובח. ביחד עם המבט האובייקטיבי והתפישה הרב מימדית, תכונות אלו מכשירות את חלקם לתחומים, כגון: ניהול מוזיאונים ועיצוב תערוכות, כוריאוגרפיה, תסריטאות ובימוי, עיצוב פנים או הום סטיילינג. בכל המקצועות האלה חשובה התמונה השלמה, שאנשי המאזניים מגיעים אליה יחסית בקלות.
 
התמקדות על פי מספר החודש
 
שני חודשים עוקבים משתייכים לחוג מזל מאזניים, והם ספטמבר (סוף החודש) ואוקטובר. במעגל השנתי מדובר בחודש התשיעי ובחודש העשירי. מבחינת הנומרולוגיה, מספר החודש שבו נולדתם מגלם תכונות פנימיות חבויות, שעליכם לגלות בעצמיכם במהלך החיים. הצורך הנסתר שלכם לגלות תכונות אלו מוביל אתכם לבחור בכיווני פעילות מסוימים, בהם סגולות אלו תוכלנה להופיע.
 
המספר 9 קשור לתכונות של נתינה, השפעה וכושר הבעה. מסיבה זו, אנו מניחים שילידי ספטמבר השייכים למזל מאזניים יימשכו לתחומים חברתיים, בהם יוכלו לעזור ליחידים או לכלל הציבור. יכולות הגישור השייכות למאזניים מיתרגמות לעיתים לפעולות שתפקידן לתווך בין היחיד לחברה, ועל ידי זה ליצור השפעה הדדית המביאה ברכה.
 
עורכי דין במזל זה שהם ילידי ספטמבר, כנראה, יגלו בעצמם גם כישרון בכתיבה שתוכל לעזור לאנשים רבים להבין את זכויותיהם או את הדרכים המשפטיות שתסייענה להם במצבים שונים. כמובן שהליטיגטורים יעשו שימוש רב בכושר הביטוי שלהם בעל פה בייצוג לקוחותיהם בבית המשפט.
 
המספר 1 הוא סיכום הספרות של החודש העשירי, אוקטובר. מספר זה מצביע במידה רבה על יכולות ניהול והנהגה, וגם על עצמאות וחדשנות. לפיכך, הקמה של צוותים, פיתוח ארגוני, הובלת שינויים בחברות פרטיות ובמערכות ציבוריות, נקשרים בדעתנו עם ילידי אוקטובר במזל מאזניים. כמו כן, מובילים אומנותיים ועוסקים עצמאיים בתחומי היצירה, כנראה שיבואו יותר מקרב בני החודש העשירי.
 
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על מזל מאזניים - קריירה ולימודים?

רוצה לדעת יותר על מזל מאזניים - קריירה ולימודים?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

אם אין לך מושג מה מתאים לך ללמוד


יש לך הזדמנות לעשות צעד משמעותי בחיים שלך עוד היום! 

חוות דעת של סטודנטים: בחירת לימודים

התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp