רוצה פרטים על מזל טלה - קריירה ולימודים?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

מזל טלה בלימודים ובעבודה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על מזל טלה - קריירה ולימודים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מזל טלה בבחירת לימודים ומקצוע
 
(21 במרץ עד 19 באפריל)
 
אנשי מזל טלה הם מנהיגים. אם לא ימצאו עצמם בעמדות ניהול, בטוח יובילו אחריהם אנשים באופן זה או אחר. האתגר קורץ להם, והתחרות היא חברתם הטובה. כתובת היעד שלפניהם היא תמיד – המקום הראשון. אנשים אלה הם אמיצים ופעלתנים, ומביאים איתם הרבה אנרגיה לתוך העשייה.
 
מקצועות הניהול
 
בני מזל טלה ירגישו הכי בנוח בעמדות סמכות, בהן יוכלו לפעול על פי החזון והיוזמה האישית שלהם, מבלי הצורך להישמע להוראות מלמעלה. הם אלופים בקבלת החלטות בתנאי לחץ, ויכולים לתת כיוון לאנשים אחרים ולצוותי עבודה שיתרגמו אותו לכדי תכנית מפורטת.
הם יכולים לפעול כמנהלים בחברות גדולות ורציניות, כפירמות של עורכי דין או רואי חשבון. לחילופין, חלקם יבחרו לעסוק כמובילים עצמאיים, למשל בתור מנהלים אמנותיים, אמרגנים, מפיקים מוזיקליים, מנהלי מכירות, מפיקי אירועים ועוד.
 
תקשורת ועיתונות
 
אם באינטרנט ואם בחברות פרסום ושיווק, אם בעיתונות הכתובה ואם בטלוויזיה וברדיו – אנשי מזל טלה יצטיינו בתפקידי עריכה ראשית, בניהול תכניות, בהובלת פרויקטים ובהנחיית צוותי עבודה. מכיוון שתחומי השיווק והפרסום וגם אמצעי התקשורת מצויים בסביבה תחרותית, הם מתאימים ביותר לבני המזל הפעלתנים.
 
אין כמותם מי שמוכשר לקבוע בזריזות מה ומתי להעלות כתבה לשידור, ובאיזה כיוון לפעול לנוכח שינויים המתרחשים מהיום למחר. הסביבה התחרותית רק מלהיבה אותם יותר ומעוררת אותם לפעולה. הם בקלות מגבשים חזון לפעילות עתידית שיכולה לקדם את המוצר שלהם.
 
יזמות
 
רבים מאנשי מזל טלה יפעלו כיזמים וכמקימים של חברות הזנק ועסקים חדשים. זאת בזכות האומץ והפעלתנות שלהם ותכונת המנהיגות הטבעית להם. באיזה תחומים יקימו חברות? – זה כבר תלוי בכישורים נוספים, בכיווני ההתפתחות ובתחומי העניין שלהם. יש ביניהם אנשים שנוטים יותר למקצועות חישוביים, מספריים ולוגיים, ואילו אחרים נוטים יותר לתחומי ההבעה, היצירה, הספורט והתיירות. אלה ואלה ייעזרו רבות ביכולת אלתור משובחת במהלך בניית העסק וקידומו, כי סביר להניח שיבחרו בשוק דינמי ומאתגר.
 
ספורט
 
האנרגיה הרבה, אהבת התחרות והאתגר, ותכונת המנהיגות של בני המזל יכולים להוביל אותם לעיסוק בענף הספורט. הם יכולים לנהל קבוצות ספורט תחרותיות, לפעול כמאמני כושר אישיים וכמאמני קבוצה. הם נותנים מוטיבציה, יודעים להחדיר רוח קרב ולכוון את המתאמנים להישגים.
 
התאמת מקצוע ומספר חודש הלידה
 
אנשי מזל טלה נולדו בחודשים מרץ או אפריל. לכן, מספר החודש הנומרולוגי שלהם הוא – 3 או 4. מספר החודש מצביע על כישורים מיוחדים, מוסתרים בדרך כלל, של הנולדים בחודש המסוים. כישורים אלה מתגלים במשך החיים, במוקדם או במאוחר.
 
מספר 3 מורה על יצירתיות, על ילדיות ועל כישורי הבעה ואילתור. מסיבה זו, אנו סוברים, כי בני מזל טלה שנולדו בחודש מרץ, יתגלו במהלך חייהם כמוכשרים למקצועות התקשורת, האמנות, הספורט והפנאי.
 
מספר 4 קשור לתכונות של מעשיות, תכנון, סדר, יחד עם כושר אילתור. כאן, לדעתנו, מופיעה תכונת המנהיגות של בני מזל טלה, בתחומי האימון והניהול של קבוצות, צוותים וחברות גדולות, ובתחום היזמות העסקית. ייתכן שילידי אפריל במזל טלה נוטים יותר למקצועות כמותיים, אך אין לנו ערובה לכך.
 
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על מזל טלה - קריירה ולימודים?

רוצה לדעת יותר על מזל טלה - קריירה ולימודים?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

אם אין לך מושג מה מתאים לך ללמוד


יש לך הזדמנות לעשות צעד משמעותי בחיים שלך עוד היום! 

חוות דעת של סטודנטים: בחירת לימודים

התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp