רוצה פרטים על מזל דלי - קריירה ולימודים?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

מזל דלי בלימודים ובעבודה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על מזל דלי - קריירה ולימודים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מזל דלי בבחירת לימודים ומקצוע
 
(21 בינואר עד 18 בפברואר)
 
מזל דלי הוא כל מה שהפוך משגרה ומסגרת. בני המזל הם, לרוב, אנשים בלתי קונבנציונליים ומרדניים. עצמאות ואינדיבידואליזם חשובים להם ביותר. הם סולדים מעדריות ומן החוקים הבלתי כתובים של החברה, ולכן אוהבים לזעזע ולהפתיע. יש בהם כאלה שהם יותר נחבאים אל הכלים, ולעומת זאת כאלה שאוהבים את תשומת לב הציבור.
 
אנשים אלה אינם סובלים כל זיוף, רמאות, שקר או צביעות. הם בעלי עקרונות ודעות חזקים, אלופי השכנוע, הנסחפים לא אחת למאבקים אינטלקטואליים כדי להגן על עניין או ערך מסוים. לרוב תמצאו אותם בצד הליברלי של מתרס העמדות, כיוון שהם תמיד מחפשים, על פי היצר ההרפתקני המיוחד להם, את החדש והחריג. מסיבה זו, הם גם תמיד פתוחים לשמוע (אך לאו דווקא לקבל) רעיונות חדשים ודעות של אחרים.
 
הדליים מעדיפים את עמדת המשקיף על פני עמדת המעורב, בניסיון שלהם לעזור לזולת. אכפת להם ממה שקורה סביבם, גם אם הם מצטיירים בעיני אחרים כאדישים. לא זאת בלבד, אלא שהם קולטים היטב מהלכים והתפתחויות המתרחשים בסביבה, וניחנים באינטואיציה משובחת ובכישורי ניתוח.
 
תקשורת ועיתונות
 
מקצועות התקשורת מתאימים לבני מזל דלי כמו כפפה ליד, ובמיוחד תחומי התקשורת הפוליטית והעיתונות הביקורתית. במסגרת זו יוכלו לשמש כמובילי דעה וכמעצבי דעת קהל, ייטיבו להעמיד מראה משקפת למצבים חברתיים ואנושיים, וישכילו להציב עמדות זו מול זו בדיונים מכריעים. בני המזל הביישניים יותר יוכלו למצוא עצמם פועלים במרץ מאחורי הקלעים למען קידומן התקשורתי של יוזמות חדשות, רעיונות חדשים או קבוצות מודרות בחברה.
 
תרבות ואמנות
 
הצורך של הדליים לזעזע, לעורר, ולהראות את האמת לציבור – גם אם היא קשה או בוטה, יכול למצוא מענה נכון בנתיבי הפעולה האמנותיים והתרבותיים. מוסיקת ראפ, צילום דוקומנטרי, מחזאות, איור קריקטורות, ביקורת ספרותית או קולנועית – הם רק חלק מתחומי היצירה בהם יכולים הדליים להיאבק למען קבלתם של קבוצות שוליים, לשקף לחברה את פניה ולנענע את אמות הסיפים. בתחומים אלה אף יזכו בעצמאות רבה, ויוכלו להביא לידי ביטוי את דרכם הייחודית.
 
עריכת דין
 
חלק מבני מזל דלי יבחרו להשתמש בכושר השכנוע והדיון שלהם על מנת לעזור מבחינה משפטית לאנשים הזקוקים לכך, המגיעים מקרב קבוצות מודרות. הם יחפשו לשמש כעורכי דין בעמותות למען זכויות אדם ואזרח, יבקשו לשמש כמגניהם של פליטים או עובדים זרים בפני הרשויות, וכדומה.
 
חינוך ושינוי חברתי
 
אלה מבני המזל שניחנו בכישרון ניהולי או בחשיבה יזמית יוכלו להוביל ארגונים התנדבותיים, או לנהל פרויקטים לשינוי בקהילה ובחברה. חלקם יוכלו לבחור לעסוק בחינוך במסגרות בלתי פורמאליות, ובלבד שיזכו בתוקף תפקידם לעצמאות ומרחב פעולה אישי בעבודתם.
 
אופנה
 
הדליים סולדים מנהייה אחר אופנות, אך מצד שני, מתאים להם ליזום וליצור אופנות חדשות. מכיוון שהם קולטים היטב את כיוון הרוח, מסוגלים לנתח מצבים ובעלי אינטואיציה, הם גם יכולים להציע משהו חדש בתחום האופנה, שיתקבל לפחות על חלק מהחברה, ויהיה נועז ויצירתי, גם אם לביש ונגיש לכולם.
 
מספר החודש במזל דלי
 
מזל דלי משתרע על חלקים מסוימים בחודשים ינואר ופברואר, ולכן בני המזל נושאים את מספר החודש 1 או 2. מספר החודש בנומרולוגיה משקף סגולות נסתרות הנחשפות לאורך החיים, בשלב זה או אחר.
 
מספר 1 בנומרולוגיה משקף תכונות של ניהול וחדשנות, ולפיכך אנו נוטים לחשוב, שבני מזל דלי ילידי חודש ינואר, יצטיינו במקצועות עצמאיים ובתפקידי ניהול בתחומים שיאפשרו להם להביא איתם משהו חדשני. ניהול אופנה, עיתונות ואמנות מתאימים במיוחד לבני מזל דלי שנולדו בינואר. אלה פחות יחששו לבלוט בציבור ולעמוד בראש.
 
מספר 2 בנומרולוגיה טומן בחובו סגולות הקשורות לטיפול רגיש באנשים, וגם סגולות אסתטיות. לכן בני מזל דלי שנולדו בחודש פברואר, יוכלו להתאים מצד אחד לתחומי האופנה והאמנות, ומצד שני למקצועות כמו חינוך ועריכת דין, בהם יוכלו לבוא במגע קרוב עם בני אדם ולעזור להם, ולקבוצות שאליהם הם משתייכים. כנראה שפחות מהם ילכו לכיוון בימתי או תקשורתי, מכיוון שמספרי 2 אינם אוהבים לבלוט.      
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על מזל דלי - קריירה ולימודים?

רוצה לדעת יותר על מזל דלי - קריירה ולימודים?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

אם אין לך מושג מה מתאים לך ללמוד


יש לך הזדמנות לעשות צעד משמעותי בחיים שלך עוד היום! 

חוות דעת של סטודנטים: בחירת לימודים

התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp