רוצה פרטים על מזל דגים - קריירה ולימודים?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

מזל דגים בלימודים ובעבודה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על מזל דגים - קריירה ולימודים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מזל דגים בבחירת לימודים ומקצוע
 
(19 בפברואר עד 20 במרץ)
 
עוצמות רגשיות, אינטואיציה ודמיון מפותח מאפיינים את בני מזל דגים. הצבת מטרות מראש איננה שיטת עבודה מתאימה עבורם. הרבה יותר מתאים להם להבין מה נדרש מהם לעשות, תוך כדי זרימה. אלה הם אנשים ששורה עליהם רוח יצירה, ובה בשעה שהם חשים בה באמצעות האינטואיציה שלהם, עליהם לפעול.
 
טוב להם לבחור במקצועות בהם יוכלו לעבוד עם העולם הרגשי האיתן שלהם, בקצב שלהם ובזמן שלהם. חלקם ינהו אחר עיסוקים שיניבו להם פרסום בציבור, מתוך החיפוש  שלהם אחר הערכה. הם מושפעים מהסביבה שלהם במידה רבה יותר מבני מזלות אחרים, ולכן עליהם למקם עצמם בסביבה יומיומית שמחה ואופטימית יחסית, או תומכת וקלילה.
 
מכיוון שיש בהם רגשות חמלה כלפי הזולת, והם ממהרים להבין אנשים אחרים ולעזור לאלה הזקוקים לכך, ייתכן שכיוון תעסוקתי הומאני וחברתי ימלא את שביעות רצונם.
 
מקצועות היופי וטיפולי ספא
 
השילוב של עיסוק צבעוני ויצירתי יחד עם טיפול באנשים הוא אופטימאלי. לכן, איפור הוא דוגמא לתחום שיכול להתאים לאנשי מזל דגים, ובלבד שהאווירה בעבודה תהיה נעימה. מקצועות נוספים שכוללים שילוב זה, ונעדרים מתח ולחצים, הם: בניית ציפורניים, ספרות ועיצוב שיער, סטיילינג אישי.
 
בטיפולי עיסוי וברפואה משלימה יכולים בני מזל דגים למצוא בעצמם כישרון רב, וזאת בשל היכולת שלהם להרגיש כאן ועכשיו למה המטופל זקוק. תוך כדי עיסוי שיאצו, לדוגמא, יחושו במתיחות או בחולשה באיברי גוף מסוימים, "ויזרמו" עם תחושותיהם על מנת לתת ללקוחות את המענה המתאים למצבם הנוכחי.
 
תרפיה באמנויות
 
זהו תחום נוסף שבו מתגלים בדגים חמלה כלפי אנשים יחד עם יצירתיות איתנה ורגש. בני המזל יוכלו לעודד באמצעות דוגמא אישית התחברות לרגש וביטויו אצל זולתם, אם במסגרת טיפול פסיכודרמה, אם במסגרת טיפול בהבעה חזותית, ובכלים נוספים כביבליותרפיה, וידאותרפיה ועוד.
 
תחומי האמנות
 
תחומי האמנות שבהם מתבלט השימוש ברגשות, מתאימים לאנשי מזל דגים. הם יכולים להימשך לדרמה ולקולנוע, ומצטיינים בכישורי משחק. כישורים אלה יכולים להקנות להם אף הערכה בציבור. צילום הוא אחד מאותם תחומים אמנותיים שבהם החוזק נמצא דווקא בתפישה מיטבית של הרגע, ופחות בתכנון (אף על פי שלארגון הסט יש משמעות), ולכן זהו תחום נוסף שבו יוכלו לשגשג. כתיבת שירה ופרוזה, כתיבת סיפורים קצרים, סיפורים מאוירים ואנימציה קלילה – הם נישות נוספות מתאימות.
 
התחשבות במספר חודש הלידה
 
בני מזל דגים נולדו בחודש פברואר או בחודש מרץ, ולכן מספר חודש הלידה שלהם הוא 2 או 3. מספר זה, על פי הנומרולוגיה, מציין איכויות נחבאות הקיימות בקרב ילידי החודש המתאים, ההולכות ומתגלות במהלך החיים.
 
מספר 2 מורה על איכויות טיפוליות ואסתטיות, ולכן סביר להניח שבמהלך החיים, בני מזל דגים שנולדו בפברואר, יגיעו בדרך כלשהי לעיסוק במקצועות היופי, במקצועות הטיפוליים, או בתחומים המשלבים תרפיה ואמנויות.
 
מספר 3 מצביע על תכונות יצירתיות חזקות, קלילות וכושר אלתור. לפיכך, קרוב לוודאי שילידי מרץ במזל דגים ימצאו עצמם בשלב זה או אחר נמשכים אל תחום המשחק והתיאטרון ותחומי אמנות נוספים. הם יוכלו לשלב זאת במסגרת טיפולים אלטרנטיביים משלימים או פסיכולוגיים.
 
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על מזל דגים - קריירה ולימודים?

רוצה לדעת יותר על מזל דגים - קריירה ולימודים?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

אם אין לך מושג מה מתאים לך ללמוד


יש לך הזדמנות לעשות צעד משמעותי בחיים שלך עוד היום! 

חוות דעת של סטודנטים: בחירת לימודים

התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp