רוצה פרטים על מזל בתולה - קריירה ולימודים?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

מזל בתולה בלימודים ובעבודה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על מזל בתולה - קריירה ולימודים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מזל בתולה בבחירת לימודים ומקצוע
 
(23 באוגוסט עד 22 בספטמבר)
 
בני מזל בתולה נהנים במקצועות שיש בהם עשייה מרובה, המובילה לתוצאות נראות לעין בזמן סביר. כמו כן, הם חשים טוב יותר בתוך מסגרת שגרתית. בתוך השגרה הם מאד חרוצים ויעילים, ומפתחים לעצמם הרגלי ביצוע משובחים. שירות, נתינה, עזרה לזולת ומסירות הם ערכים שחשוב להם למצוא בחייהם. כמו כן, הם מעדיפים אזורי עניין ועיסוק בטוחים יותר, שאין בהם לקיחת סיכונים, יתר על המידה. ככלל, הם נוטים להיות מאד זהירים.
 
הם תמיד שואפים לשלמות, הן בתהליך העבודה והן בתוצאה המתקבלת, ואינם נכונים לפשרות בעניין הזה. יש להם כישרון מיוחד של שימת לב לפרטים קטנים, והם חדי הבחנה. הם מסוגלים לנתח סיטואציות שונות באפקטיביות רבה על מנת להפיק מהן לקחים מעשיים. בני המזל נוטים יותר לכיוון ריאלי ושכלתני, ובדרך כלל מעדיפים לא להתעסק עם רגשות בחוץ. הביישנות שלהם מובילה אותם למקצועות הבק אופיס, לעבודה של אחד על אחד, לעיסוקים סולידיים יותר שאין בהם עניין של במה, הובלת צוותים וכדומה. כישרון נוסף של בני מזל זה הוא ביכולות הביטוי וההבעה שלהם, שהרי הם שנונים באופן מיוחד.
 
מקצועות הרפואה והבריאות
 
השילוב של אופי זהיר, צורך במסגרת בטוחה, תכונת דקדקנות, שירותיות וכושר ניתוח לצורך קבלת החלטות מעשיות, מתאים במיוחד למקצועות הרפואה והבריאות. אנו יכולים לראות את בני מזל בתולה עובדים בצורה אפקטיבית ואנושית ביותר עם חולים ומטופלים, בתור מנתחים, רופאי שיניים, רופאי עיניים – תחומי התמחות בהם נדרשים במיוחד דיוק, זהירות ושאיפה לשלמות.
 
הם יוכלו לשים לב במיוחד לתסמינים חשודים, לבצע את כל הבדיקות הנדרשות באופן מקיף וללא פשרות, ולקבוע על סמך אבחנה מדויקת - איזה כיוון טיפולי מתאים ללקוח או לחולה. מהלכי עבודה דומים מצויים גם בתחום התזונה, שבו יוכלו להציע ללקוחות דיאטה אפקטיבית על פי תוצאות בדיקות דם.
 
אנשי בתולה אמנם מעדיפים שלא לדבר על רגשות, אבל יש להם מקום בתחום עבודת הנפש. אנחנו יכולים לראות אותם הולכים לכיוון אבחון פסיכודידקטי, וכמובן לפסיכיאטריה ולחקר המוח. גם כאן הרצון שלהם לעזור לאנשים בהחלט יבוא לידי ביטוי במסגרת יחידנית של אבחון בעיה, ומתן עצה ומרשם למרפא.
 
אלה מהם החושקים בעבודה שיש בה קצת יותר מגע אנושי, יוכלו ליהנות ממקצועות פרא רפואיים, כמו קלינאות תקשורת, פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק, ואף רפואה אלטרנטיבית, שבהם יוכלו גם לאבחן, גם להציע כיוון טיפולי, וגם להעניק טיפול בעצמם. בתור עובדים סוציאליים יצטיינו בהתאמת השירות הנכון לכל מקרה ובהפניה לגורמים המתאימים ולתכניות ההתערבות האופטימליות.
 
בשדה המחקר הרפואי יוכלו בני המזל לעמוד על ניואנסים חשובים בתצפיות מדעיות, לנתח פעילות תאית ומצב אקולוגי באופן מדויק וממצה. הם יוכלו להפיק מממצאי מחקריהם ידע רב ערך, בדוק היטב, הן למדע והן לקליניקה הרפואית. הכישרון המילולי שלהם עשוי אף לסייע להם בקידום התפוצה של מחקריהם, ובהצגת התוצאות והמסקנות באופן נהיר לקהיליית המדע, הלאומית והבינלאומית.
 
תפקידי ייעוץ במשפטים ובחשבונאות
 
הדיוק והתושייה שלהם יכולות למצוא מסגרת ביטוי טובה וסולידית בעמדות הייעוץ השונות. בתור יועצים משפטיים, הם ייטיבו לשקף ללקוחותיהם את המצב, יוכלו לעמוד על ההיבטים המיוחדים של התיק שלפניהם, ולהציע פתרונות מתאימים על סמך הידע שלהם בחוקים רלוונטיים. באופן דומה, אנשים אלה עשויים להועיל רבות ולהצליח בראיית חשבון, בייעוץ אסטרטגי ובניתוח דוחות כלכליים, בחברות ציבוריות ועסקיות או בארגונים חברתיים ופוליטיים.
 
בכדי לעזור לציבור ולתת עצות מועילות, בני מזל בתולה יוכלו להשתמש בכושר ההבעה המצוין שלהם ולנסח מאמרים ומדריכים בעיתונות ובאינטרנט, בנושאים רפואיים, כלכליים, משפטיים ועוד. אפשר לראות אותם נהנים ומצטיינים בעריכת כתב עת מדעי, ביטאון רפואי, ירחון כלכלי, מדור משפטי, וכן בכתיבת מאמרים וספרים לתועלת הקהל הרחב.
 
התחשבות במספר החודש – התכוונות לתחומים רצויים
 
ייתכנו הבדלים משמעותיים בשאיפות המקצועיות בקרב בני מזל בתולה, בין ילידי אוגוסט (מספר 8) ובין ילידי ספטמבר (מספר 9). ניתן למצוא סיבה והסבר לכך בתורת הנומרולוגיה, שבה מספר החודש, לפי האמונה הרווחת, מציין תכונה שעלינו לגלות בעצמנו במהלך החיים.
 
בהקשר של מזל בתולה, אנו רואים את המשותף בין שני המספרים 8 ו – 9 בתחום היכולת הכללית לתרגם רעיון למעשה, ובמילים אחרות – כל בני מזל בתולה הם אנשי העצה והתושייה, ויש להם יכולת מצוינת להתוות דרך להשגת תכליות ולמימוש רעיונות.
 
ההבדלים בין ילידי אוגוסט ובין ילידי ספטמבר מתבטאים, כנראה, בתחומי העיסוק המושכים אותם, ובסוגי המערכות שבתוכן ירצו לפעול. לילידי אוגוסט מתאימים יותר מקצועות כלכליים ופיננסיים, וכן הולמות אותם מערכות היררכיות כמו: צבא, כנסת, עירייה, אוניברסיטה, בנק וכדומה.
 
ילידי ספטמבר נמשכים יותר לתחומי השירות, כגון: רפואה, ארגוני שינוי חברתי, עבודה סוציאלית ודומיהם. קרוב לוודאי, שאלה מבני מזל בתולה המרגישים בנוח עם העט, אלה שייפנו לתחומי כתיבה, ואולי אף למחקר והוראה, נולדו בחודש התשיעי.
 
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על מזל בתולה - קריירה ולימודים?

רוצה לדעת יותר על מזל בתולה - קריירה ולימודים?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

אם אין לך מושג מה מתאים לך ללמוד


יש לך הזדמנות לעשות צעד משמעותי בחיים שלך עוד היום! 

חוות דעת של סטודנטים: בחירת לימודים

התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp