רוצה פרטים על מזל אריה - קריירה ולימודים?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

מזל אריה בלימודים ובעבודה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על מזל אריה - קריירה ולימודים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מזל אריה בבחירת לימודים ומקצוע

 

(23 ביולי עד 22 באוגוסט)

 

האריה הוא המנהיג ובעל ההשפעה והכוח, אך מי שנותנים לו את הכוחות להנהיג ולפעול במרץ הם הקהל. כך גם בני המזל. מצד אחד, הם מלאי ביטחון עצמי וזקוקים למרחב פעולה עצמאי כדי לתפקד ביעילות ובהצלחה, ומצד שני – הם זקוקים לאנשים שיעריכו אותם ויכירו בהם. ההכרה וההוקרה שהם מקבלים מהסביבה כמו מאיצה את זרימת הדם שלהם, ופותחת אצלם בלב ערוצי נתינה איתנים.

 

כאמור, הם מנהיגים טבעיים, ומצליחים להוביל אחרים ביעילות. בנוסף, יש להם כישרון ארגוני וראש גדול. הם אנרגטיים, יצירתיים, יסודיים, מתמידים ומצליחים בהשלמת משימות. הם בעלי אידיאלים ואומץ לב, ומוכנים לקחת סיכונים.

 

חינוך לגיל הרך

 

לאריות, תאמינו או לא, יש גם פן ילדותי שאוהב להשתובב, ולכן הם יכולים ליהנות מאד מעבודה עם הגיל הרך. האנרגיה המרובה, היצירתיות והצורך העצום שלהם לתת, יתרמו לרווחתם ולשביעות רצונם בעיסוק אידיאליסטי זה. הם יכולים להדריך קייטנות, לנהל גנים ומעונות, להפיק פעילויות ואטרקציות לילדים, להופיע על במה בפני הגילאים הצעירים, לשמש כמחנכים בכיתות היסודי, לעזור לילדים בסיכון ועוד.

 

אימון והנחיית קבוצות

 

כושר המנהיגות של בני מזל אריה, המרץ שלהם, ההתמדה והכישרון הארגוני חוברים יחד על מנת לייעד אותם לתפקידי הדרכה, הנחייה ואימון. ייתכן שיבחרו לעסוק באימון קבוצות ספורט או בהדרכת כושר במכונים, ואפשר שיתפתחו לכיוון של הנחיית קבוצות או קורסים והובלת צוותים, בחברות עסקיות או בקהילה.

 

הנהגה וניהול

 

תפקידי הובלה והנהגה של ארגונים, פרטיים או פוליטיים, ועמדות ניהול בכירות, יושבים היטב על מזל אריה. הכישרון הארגוני שלהם יכול להוביל אותם לכיוון של אדמיניסטרציה או הנהלת חשבונות בכירה. בליווי של יצירתיות וחשיבה מקיפה, רחבה ופתוחה, הם יכולים גם להצטיין בייעוץ ופיתוח ארגוני. אלה מהם שהאנרגטיות והמרץ מודגשים אצלם יוכלו לנהל מחלקות שיווק ומכירות. ניהול בלוג וקבוצות דיון באינטרנט יכול להיות תחום מעניין נוסף עבורם.

 

בימוי והפקה

 

הבימוי הוא תחום אמנותי מקצועי המאפשר מרחב פעולה אישי, כולל הובלה של שחקנים והנחייתם, מערב יצירתיות, מצריך כושר ארגוני, וגם – מוביל לעיתים להערכה והוקרה מקרב הקהל. ולכן הבימוי עשוי להתאים ביותר לבני מזל אריה. תפקידי הפקה בכירים, הן בתחום הקולנוע, הן בתחום המוסיקה והן בתחום האירועים, יכולים אף הם לענות לכישורים ולצרכים של האריות.

 

מספר החודש במזל אריה והתמקדות מקצועית

 

אנשים במזל אריה נולדו בחודש יולי או בחודש אוגוסט. מסיבה זו, הם מושפעים באופן מסוים מן המספר 7 או מהמספר 8, בהתאם לחודש שבו נולדו. חודש הלידה בנומרולוגיה נושא מספר המייצג ערכים, תכונות ומהויות, הקיימים בקרב אנשים ילידי החודש המסוים, אך אינם נגלים במבט ראשון.

 

המספר 7 מייצג עומק, מקוריות, עצה טובה, פרטיות ושלמות. ערכים אלה נקשרים במוחנו, בעיקר עם תחומי הייעוץ והאמנות, אך יכול לגעת גם במקצועות ההדרכה והאימון, הבימוי וההפקה, שבהם דרושה מידה של פרפקציוניזם, הרבה מקוריות וקורטוב של תושייה. ולכן, אנו יכולים לראות את ילידי יולי במזל אריה משתלבים היטב בתחומי עיסוק אלה.

 

המספר 8 מייצג את העולם החומרי והתכליתי. לפיכך, ילידי אוגוסט במזל אריה יימשכו, לדעתנו, למקצועות הקשורים לניהול כספים, לארגון מנהלתי, להפקות ולניהול עסקי, וגם לאימון ספורטיבי. ניהול עסקי יכול להיות גם ניהול של גן ילדים.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על מזל אריה - קריירה ולימודים?

רוצה לדעת יותר על מזל אריה - קריירה ולימודים?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

אם אין לך מושג מה מתאים לך ללמוד


יש לך הזדמנות לעשות צעד משמעותי בחיים שלך עוד היום! 

חוות דעת של סטודנטים: בחירת לימודים

התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp