רוצה פרטים על אסטרולוגיה ובחירת לימודים?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

בחירת לימודים ומקצוע לפי האסטרולוגיה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על אסטרולוגיה ובחירת לימודים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מזלות ובחירת לימודים וקריירה
 
האדם והחליפה
 
כשבוחרים לימודים או כיוון תעסוקתי, לוקחים בחשבון מרכיבים רבים. התאמת התכונות האישיות למקצוע היא אולי הערובה הקריטית ביותר להצלחה ולשביעות רצון בלימודים ובעבודה. מצאנו לנכון להביא בפניכם מאפיינים אישיותיים של מזלות אסטרולוגיים שונים, בהקשר מקצועי ולימודי. במאמר זה הם מובאים לפניכם בתמצית, אך באתר שלנו תוכלו למצוא על כל מזל בנפרד מאמרים המתארים באופן רחב ומפורט את תכונות בני המזל בתחום המקצועי, ואת צורות ההתאמה של ילידי חודשים מסוימים לכיוונים תעסוקתיים מיוחדים.
 
כידוע, גלגל המזלות מותאם לחודשי השנה ומשפיע על עיצוב התכונות של הנולדים בחודשים השונים. גם אם אינכם מאמינים בהורוסקופ, ייתכן שתמצאו דמיון רב בין תכונות האופי שאתם מכירים בכם, ובין תכונות המזל. התכונות סוכמו כאן ביחס לכל מזל, באופן ממוקד שנועד לעזור לכם לגלות – מה מתאים לכם ללמוד או לאיזה מקצוע כדאי לכם לכוון עצמכם.
 
מספרי חודשים
 
מתחת לכל מזל ציינו גם שני מספרי נומרולוגיה אפשריים, המתארים את החודש שבו נולדתם. מכיוון שכל מזל שייך לשני חודשים עוקבים, תמיד יופיעו שני מספרים. כמובן שאתם יודעים איזה מהשניים הוא מספר החודש שבו נולדתם. כנהוג בנומרולוגיה, צמצמנו את החודשים הדו ספרתיים לכדי ספרה אחת. למשל, חודש דצמבר הוא החודש השנים עשר (12). הצמצום הוא הסיכום של שתי ספרות החודש – 1  ו – 2, כלומר המספר של דצמבר הוא – 3.
 
מספר החודש בנומרולוגיה, לפי אמונות ומסורות מסוימות, מייצג תכונות אופי שעדיין לא גיליתם בעצמיכם, אך במהלך החיים ודאי תופענה ותתגלינה לכם. אתם מוזמנים לבדוק מה מספרים אלה מבטאים במאמר נוסף שהכנו עבורכם על בחירת לימודים ונומרולוגיה. נסייג ונאמר, שבדרך כלל מספר הגורל הוא המשפיע ביותר על הדרכים בהן נבחר בחיים, ולאו דווקא מספר החודש. נהוג לחשוב, כי מספר הגורל הוא סיכום תאריך הלידה המלא. אתם מוזמנים לקרוא הסבר מפורט יותר שם במאמר.
 
תיאורי המזלות
 
מזל בתולה (23 באוגוסט עד 22 בספטמבר)
 
בני המזל מתאימים למקצועות ריאליים, זהירים ומחושבים, שיש בהם גם עניין של שירות, עזרה וייעוץ לאנשים, כגון: רפואה, פסיכיאטריה, ייעוץ משפטי, ייעוץ תזונתי, ראיית חשבון, אבחון דידקטי/פסיכודידקטי. לחלק מבני המזל יש כישרון בהבעה, ולכן יוכלו ליהנות מעיסוק בכתיבה או משילוב של כתיבה בתוך התחום המקצועי שלהם, כמו: כתיבת מדור משפטי או כלכלי, עריכת כתב עת רפואי וכדומה.
 
מספר החודש בנומרולוגיה – 8 או 9: ילידי אוגוסט נוטים יותר לכיוונים פיננסיים, ואילו ילידי ספטמבר נמשכים יותר לתחומי השירות לציבור (רפואה, פסיכיאטריה וכדומה).
 
 
 
מזל מאזניים (23 בספטמבר עד 22 באוקטובר)
 
אנשים אלה מסוגלים לשקלל יחד ממדים רבים בכל מצב, תחום ונושא, ומיטיבים לפעול בקבוצה או בצוות. ניתן לראות אותם, לעיתים קרובות, מתפקדים במקצועות, כגון: פיתוח ארגוני, או ניהול צוותים, מחלקות וחברות. כמיהה גדולה לצדק מובילה רבים מהם לעסוק בעריכת דין, בשינוי חברתי, בגישור ויישוב סכסוכים. בנוסף, שילוב של אמנות בעבודה קהילתית או בחינוך הוא שילוב מומלץ לבני המזל.
 
מספר החודש בנומרולוגיה – 9 או 1: משיכה חזקה יותר לחינוך, הוראה וקהילה, ולפעולה בתוך צוות, נמצאת אצל ילידי ספטמבר. אנו נוטים להאמין, שבני חודש אוקטובר יעדיפו עמדות עצמאיות יותר ונטולות פיקוח.
 
 
 
מזל עקרב (23 באוקטובר עד 21 בנובמבר)
 
בני עקרב מוכשרים במיוחד למשא ומתן, כיוון שיודעים לשמור על חזות שלווה ובטוחה. לפיכך, כיוונים מתאימים בקריירה כוללים: פוליטיקה, עסקים, עריכת דין. נאמנות ושליטה עצמית שומרת עליהם מפני ויתור על ערכים ואינטרסים החשובים להם ביותר. הם נכונים תמיד לעמוד באתגרים, גם מסובכים, כדי להגיע למטרה. תכונות חזקות של התמדה, פעלתנות, ישירות ותחרותיות מובילות אותם למקצועות, כגון: אימון עסקי או אישי, אימון ספורט, תחרויות ומשחקי ספורט, ניהול קידום מכירות, ניהול צוותים. יש להם גם אינטואיציה חזקה, ומסיבה זו חלקם נמשכים למיסטיקה.
 
מספר החודש בנומרולוגיה – 1 או 2: מקצועות עצמאיים מתאימים יותר לילידי אוקטובר. ילידי פברואר, אם ירצו, יוכלו להתגבר על החשש שלהם מפעולה עצמאית, ללא תלות באחרים.
 
 
 
מזל קשת (22 בנובמבר עד 20 בדצמבר)
 
הקשתים אוהבים להיות בתנועה ולחוש בתנועה, בגוף או ברוח, ובהתאם לכך יפנו או למחקר פילוסופי או לספורט ולתיירות. הכמיהה שלהם להרפתקאות מובילה אותם לעיתים קרובות לכיוון עסקי הנדל"ן והמסחר בשוק ההון. דווקא הם צריכים להיזהר ביותר בתחומים אלה. בתחום הפילוסופיה יעסקו בעיקר בנושאים הקשורים לחופש ולסובלנות בחברה. בתחומי התיירות והספורט יוכלו לעסוק בהדרכת טיולים בישראל ובחו"ל, בהדרכה ואימון של קבוצות ספורט, בניהול ספורט, במסעדנות, בניהול עסקי פנאי ומלונאות ועוד.
 
מספר החודש בנומרולוגיה – 2 או 3: מסע בעקבות הסובלנות והחירות מתאים יותר לילידי נובמבר, ואילו תיירות וספורט ימשכו יותר את ילידי חודש דצמבר.
 
 
 
מזל גדי (21 בדצמבר עד 20 בינואר)
 
הגדיים מוכשרים ביותר בתחומי התכנון והארגון, אלה הם אנשים שאינם מפחדים לראות תהליכים ולהיות בתוכם. ולכן נקשרים בני מזל זה בדעתנו מיד עם מקצועות ההנדסה, הפיתוח, הייעוץ האסטרטגי והאדריכלות. הדיוק שלהם בפרטים, הרצינות והאחריות שמגיעים איתם, והסבלנות שהם ניחנים בה, מייעדים אותם גם לתחומים כמחקר רפואי, רפואת שיניים, ראיית חשבון. הם אף מיטיבים לזהות הזדמנויות בדרך שיקדמו אותם לעבר המטרה, ולכן עשויים לגלות כישרון גם בתחומים, כגון: ניהול פרויקטים, ניהול אומנים, ייעוץ תקשורת, ניהול כללי והנהגה.
 
מספר החודש בנומרולוגיה – 3 או 1: עיסוקים שיש בהם מימד של אילתור, או עבודה שכרוכה בנסיעות מרובות, מתאימים יותר לילידי דצמבר. ילידי ינואר מתאימים במיוחד לניהול פרויקטים וצוותים יישומיים. בשני המקרים יש צד חזק של חדשנות ותכונה אמנותית.
 
 
 
מזל דלי (21 בינואר עד 18 בפברואר)
 
אינדיבידואליסטים חזקים ובעלי עקרונות, אלה הם הדליים. חלקם יותר נחבאים אל הכלים, וחלקם דווקא אוהבים תשומת לב וקהל. תמיד מחפשים חידוש ושוני, ואוהבים הרפתקאות. הם ניחנים באינטואיטיביות וביכולות אנליטיות וביקורתיות. אנשים אלה מתאימים למקצועות הפוליטיקה, התקשורת, היזמות החברתית והצדק. ביכולתם להוביל ארגונים פוליטיים, להיאבק למען זכויות של אוכלוסיות מודרות בתור אומנים או בתור משפטנים, להקים מסגרות ולהוביל מוסדות לחינוך בלתי פורמלי. ייתכן שיתפלמסו וינסו לעזור לקבוצות בחברה באמצעות כתיבה.
 
מספר החודש בנומרולוגיה – 1 או 2: ילידי ינואר יוכלו לעמוד בראש של צוותים, להוביל אנשים ולהופיע בפניהם, בעוד ילידי פברואר ישתדלו לחמוק מאור הזרקורים, וייטו יותר לעבוד בקרב הקהילה.
 
 
 
מזל דגים (19 בפברואר עד 20 במרץ)
 
מקצועות היצירה למיניהם מתאימים ביותר לבני מזל דגים, כיוון שאנשים אלה פועלים מתוך רגש והשראה. חלק מהם יבקשו לעצמם פרסום כדי ליהנות מהוקרת הרבים. מקומות עבודה נעימים, שיש בהם אווירה אופטימית קלילה, חשובה במיוחד עבור בני מזל זה, המושפעים מן הסביבה יותר מבני מזלות אחרים. יכולת גדולה להבין אחרים וזריזות בהושטת יד לעזרה מאפיינים את אנשי מזל דגים, ולכן עבודה רגשית עם אנשים יכולה להתאים. כיוונים נכונים להתפתחות מקצועית הם, לדוגמא: אמנות, אנימציה, איפור ותספורות לכלות, טיפולי ספא, מקצועות היופי, תרפיה באמנויות, משחק, פסיכודרמה/דרמה תרפיה.
 
מספר החודש בנומרולוגיה – 2 או 3: ילידי פברואר מוכשרים יותר לעבודה טיפולית עם אנשים (טיפול רגשי או טיפולי יופי וספא), בעוד ילידי מרץ זקוקים יותר לתנועה ולעצמאות המייחדים את העיסוק באמנות "פרופר".
 
 
 
מזל טלה (21 במרץ עד 19 באפריל)
 
הצורך להיות במקום הראשון ולהוביל הוא המדריך את בני מזל טלה בכל מפעליהם. הם אוהבים תחרות ואתגרים, ומוכשרים לקבלת החלטות מהירות ולפעולה במצבי לחץ. האמביציה שלהם ויכולתם לכוון אנשים אחרים, מועידים אותם למקצועות הקשורים לאימון, להנחייה ולניהול. השילוב עם אהבת האתגר והתחרות יכול לנתב אותם לתחומי הספורט התחרותי ומשחקי הספורט, כמאמנים או כמנהלי קבוצות, או לתחומי השיווק, המכירות והפרסום. עמדות ניהוליות באמצעי התקשורת למיניהם – טלוויזיה, אינטרנט, עיתונים ארציים – יכולות להשביע את רעבונם ולמצות את כישוריהם המיוחדים.
 
מספר החודש בנומרולוגיה – 3 או 4: ילידי מרץ יהיו זקוקים למידה גדולה יותר של עצמאות וחופש, בהשוואה לילידי אפריל שייטיבו יותר לפעול בארגונים גדולים והיררכיים.
 
 
 
מזל שור (20 באפריל עד 20 במאי)
 
עבור אנשי השור מבחן התוצאה הוא הקובע, התוצאה עצמה היא התמריץ העיקרי לפעולה. אלה הם אנשים מעשיים, שהיעילות חשובה להם. בנוסף, לבני מזל זה יש  יכולות ביצוע מדהימות, אותן הם מפגינים תוך כדי שמירה על שלווה פנימית. הם זקוקים לביטחון כלכלי, לשגרה ולהנאה חומרית. לפיכך, הם יתאימו ביותר לתחומי ההנדסה, העיצוב (במיוחד עיצוב תעשייתי ועיצוב פנים), האדריכלות, הטכנאות, התוכנה, החשבונאות (אקטואריה, למשל).
 
מספר החודש בנומרולוגיה – 4 או 5: ילידי אפריל, כנראה, יעדיפו מקום עבודה קבוע ושגרה שקטה יחסית. לעומתם, ילידי מאי יכולים לעבור מעיסוק לעיסוק במהלך החיים, ולשנות מסגרות.
 
 
 
מזל תאומים (21 במאי עד 20 ביוני)
 
אנשי מזל תאומים אוהבים גיוון וחושקים בידע. מתאימים להם מקצועות אינטליגנטיים, המאפשרים שילוב בין תחומים רבים או תרבויות שונות, או תנועה בין מקומות פיזיים. אם ישכילו להתמיד בכיוון שבו יבחרו, יוכלו לתרום רבות למחקר, ואף לשמש כמרצים נלהבים באקדמיה בשל כושר הביטוי שלהם. תחומי מחקר העשויים למשוך אותם הם: אנתרופולוגיה, סוציולוגיה, ארכיאולוגיה וגיאולוגיה. הם מוכשרים בלשונם ובעלי יכולת שכנוע, ולכן יכולים לעסוק גם בתחומי הדוברות, הפרסום, השיווק והמכירות, וביחסים בינלאומיים. בתור מורים יוכלו "להדביק" את התלמידים באהבת ידע.
 
מספר החודש בנומרולוגיה – 5 או 6: הכישרון הלשוני והתשוקה לידע מאפיינים בעיקר את ילידי חודש מאי. ילידי יוני מוכשרים ליצירת חיבורים נכונים בין תחומי ידע או בין אנשים.
 
 
 
מזל סרטן (21 ביוני עד 22 ביולי)
 
בני מזל סרטן מיטיבים לראות את הנולד כשם שהם מיטיבים לזכור את העבר. החיבור לחוויות עבר יוצר בהם יכולת גבוהה לעבוד עם רגשות, וראיית הנולד מסייעת להם במיקוחים, בקבלת החלטות ובשיחות משא ומתן. לעיתים קרובות, בני מזל זה הם אנשים ביישניים. מצד אחד, מתאימים להם עיסוקים הקשורים בטיפול רגשי, כמו: פסיכולוגיה, ייעוץ זוגי ומשפחתי, תרפיה באמנויות. מצד שני, הם יכולים לייעץ בעניינים הקשורים למגמות עתידיות, כמו – השקעות ועסקים, או אופנה. האהבה שלהם לחפצים יכולה להוביל אותם לתחומים כמו קניינות או אוצרות. צילום יכול להיות תחביב או מקצוע, המתיישב עם הצורך שלהם לאסוף אוצרות מהעבר.
 
מספר החודש בנומרולוגיה – 6 או 7: סביר להניח, שילידי יוני ימצאו נחת מרובה יותר בעיסוקים שיש בהם מגע אנושי וקהילתיות, ואילו ילידי יולי יימשכו יותר למקצועות הרוח או האמנות.
 
 
 
מזל אריה (23 ביולי עד 22 באוגוסט)
 
האריות מוכרחים לתת מעצמם, והסביבה מסייעת להם לפתוח את ערוצי הנתינה שלהם באמצעות הכרה והערכה. יש להם כישרון בולט להנהגה ולהובלה, וכן תכונה של גבורה ומוכנות לסיכונים. הם מגיעים עם  אנרגיה רבה ויצירתיות, ולפעמים מתגלה בהם גם שובבות. הם עשויים ליהנות מעבודה עם ילדים, אם יכוונו לעמדות שיאפשרו להם עצמאות, כמו – ייעוץ חינוכי או ניהול גן ילדים. תחומים נוספים שהולמים את תכונותיהם הם: הדרכת קבוצות, ניהול השיווק, פרסום ויחסי ציבור ברשתות חברתיות, פוליטיקה, אדמיניסטרציה בכירה, בימוי והפקה, הפקת אירועים, פיתוח צוותים.
 
מספר החודש בנומרולוגיה – 7 או 8: בקרב ילידי יולי יש פנייה לעומק, ואילו בקרב ילידי אוגוסט יש פנייה לגובה. לילידי אוגוסט חשוב יותר לעשות כסף, בהשוואה לילידי יולי שמכוונים יותר להתפתחות רוחנית.
 
 
שירות אישי חינם

צריך פרטים על אסטרולוגיה ובחירת לימודים?

רוצה לדעת יותר על אסטרולוגיה ובחירת לימודים?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד אסטרולוגיה ובחירת לימודים
אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

רוצה לדעת מה לעשות עם החיים שלך?


יש לך הזדמנות לעשות צעד משמעותי בחיים שלך עוד היום! 

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!
Whatsapp Whatsapp