תואר שני לרואי חשבון ולמשפטנים במיסוי עסקי במסלול האקדמי המכללה למנהל

שירות אישי - צור קשר
תואר שני לרואי חשבון ולמשפטנים במיסוי עסקי במסלול האקדמי המכללה למנהל

לימודי תואר שני מיסים בעסקים לרואי חשבון ומשפטנים במסלול האקדמי המכללה למנהל

 

הערך המוסף

 

בשנים האחרונות חלו תמורות רבות בדיני המס בישראל. כך למשל, בין התמורות המשמעותיות ביותר שהתרחשו במדינה בתקופה האחרונה, ניתן לציין את רפורמת ועדת רבינוביץ' בדיני המיסוי ומיסוי המקרקעין, שבעקבותיה חלה מהפיכה של ממש בתחום. לאחרונה, אף ניתן לזהות עניין הולך וגובר בתחום לימודי המיסים, וכן דרישה רבה מצד אנשי מקצוע מתחומים עסקיים משיקים – רואי חשבון ומשפטנים לדוגמה – ללמוד את התחום על כל היבטיו. עד היום ניתן היה ללמוד את הנושא באמצעות קורס ייעוץ מס, המקנה תעודת מקצוע בלבד. כיום, מוצע גם מסלול לתואר שני במיסוי עסקים M.B.T, במסגרת לימודי מנהל עסקים.

 

על התכנית במסלול האקדמי המכללה למנהל

 

בית הספר למנהל עסקים במסלול האקדמי המכללה למנהל הצטרף לשאר מוסדות הלימוד האקדמיים המובילים בעולם – כאוניברסיטאות ניו יורק ופילדלפיה, והציע לראשונה תכנית לימודים ייחודית ומקיפה ללימודי תואר שני לרואי חשבון בתחום המיסים בעסקים. מטרתה העיקרית של התכנית היא לספק לסטודנטים ידע עיוני ומעשי בכל הקשור למדיניות המס בארץ, לרבות מס הכנסה, מס ערך מוסף, מיסוי מקרקעין ומיסוי בינלאומי. מדיניות המס בכלל ותחומי המיסים בפרט תלויים זה בזה במידה רבה, ובהתאם לכך תכנית זו מציעה ללומדים בה את הכלים המעשיים והמשולבים, המאפשרים להם להתעמק בתחום ולהציג יתרון בשוק התעסוקה.

 

מתכונת הלימודים

 

התכנית ללימודי תואר שני במיסים בעסקים לרואי חשבון ומשפטנים היא תכנית ייחודית מסוגה, וזאת בזכות שילוב הבסיס העיוני של מדיניות המס, ביחד עם ההיבטים הפרקטיים בתחום. בהתאם לכך, תכנית הלימודים מציגה בראש ובראשונה את הבסיס התיאורטי שמקורו ביסוד מדיניות המס, ועל גבי זה היא יוצקת את ההשלכות המעשיות של המקצוע.

 

בוגרי התכנית יוצאים לשוק העבודה הפרטי והציבורי כשברשותם השכלה מקיפה בכל מקצועות המיסים. בנוסף, התכנית מסייעת להם להעמיק את ידיעותיהם והבנתם בתחום, ולכן היא מתאימה במיוחד לעובדים בשירות הציבורי וברשויות המס השונות, וכן לעובדי המגזר הפרטי, שמקצועם משיק או נוגע בתחום המיסוי.

 

פרטים נוספים

 

תכנית הלימודים נפרשת על פני שנתיים, והיא כוללת ארבעה סמסטרים. בנוסף, התכנית נלמדת במסלול ללא עבודת גמר, והיא מורכבת מלימודי תשתית, מלימודי יסוד, מלימודי ליבה ומלימודים מתקדמים. מסלול זה מהווה לימודים לשם קבלת תואר שני במנהל עסקים.

 

לסיכום

 

המסלול לתואר שני בלימודי מיסים בעסקים במסלול האקדמי המכללה למנהל בא להקנות לאנשי מקצוע במגזר הפרטי והציבורי ידע שיהיה להם לעזר רב בעבודתם השוטפת, ויעשיר את השכלתם בתחומים הנוגעים למס הכנסה, למיסוי מקרקעין, למס ערך מוסף ולמיסוי בינלאומי. חשוב לדעת כי תכנית זו היא הראשונה והבלעדית בישראל המצליחה להקיף במקצועיות ובהרמוניה את כל מקצועות המיסים.

 
עוד מסלולי לימוד - המסלול האקדמי המכללה למנהל
Whatsapp Whatsapp