מנהל עסקים תואר שני לגברים חרדים במבח"ר - מכללת בני ברק האקדמית

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודים לדתיים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על תואר שני במינהל עסקים לחרדים - מבח"ר.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


(בחסות)

תואר שני במנהל עסקים לגברים חרדים במכללת מבח"ר
 
עסקים בקודש
 
המסלול ללימודי תואר שני במנהל עסקים במכללת מבח"ר, הוא מסלול לימודים לגברים בלבד, ובו מכשירים מנהלים בכירים להשתלבות בתעסוקה במגוון תחומים במשק ובתעשייה. מסלול זה מיועד לבעלי תואר ראשון מוכר, ובו לומדים ניהול במגוון התמחויות מקצועיות, בהתאם לתחומי העיסוק העכשוויים הקיימים ונדרשים כיום בתעשיות ובעסקים.
 
על הלימודים
 
בתכנית לתואר שני במנהל עסקים לומדים כיצד לנהל תחומים כטכנולוגיה ויזמות, משאבי אנוש, וכן תחומים כטכנולוגיות מידע וכמימון. לשם כך, הסטודנטים בתכנית מקבלים כלים תיאורטיים הנוגעים לטכניקות ומתודות ניהוליות עדכניות, רוכשים ידע במתודות מתקדמות בניהול שיווק, בניהול תפעול ובניהול אסטרטגי, ואף רוכשים ידע עיוני באתיקה, בדגש על אתיקה יהודית ובשילוב עמה.
 
נוסף על כך, בתכנית משולבת התנסות מעשית המבוססת בעיקרה על דיון במקרי מבחן ועל סימולציות. כמו כן, התלמידים בתכנית זו משתתפים בסמינריונים, ועליהם להגיש פרויקט יישומי במהלך הלימודים. כל אחד מן הסטודנטים בוחר במסלול התמחות שבו לומדים לעומק היבטים הקשורים בניהול של תעשיות או של עסקים מסוג מסוים.
 
 
התמחויות
 
ההתמחויות האפשריות בתואר השני הן, בין השאר - ניהול טכנולוגיה ויזמות, מימון וניהול פיננסי, ניהול מערכות מידע וניהול כללי. על פי רוב, תחום ההתמחות ייבחר בהתאם להשכלתו ולהכשרתו הקודמת של הסטודנט. כך למשל, ניהול טכנולוגיה ויזמות הוא מסלול התמחות המיועד בעיקר לבעלי רקע קודם בתחומי ההנדסה והטכנולוגיה, התמחות במימון מתאימה בעיקר לבעלי השכלה בחשבונאות או בשיווק וכלכלה, וכן הלאה.
 
היקף הלימודים
 
משך הלימודים במבח"ר בתכנית החרדית לתואר שני הוא שנתיים, הוא אינו מחקרי (אין חובת הגשת תזה), והיקפו הוא 54 נקודות זכות. מועמדים בעלי תואר ראשון שאיננו בחשבונאות, במנהל עסקים או בכלכלה, יתבקשו להשלים קורסים מסוימים בטרם תחילת הלימודים במסלול עצמו. במקרים אלה, באופן טבעי, משך הלימודים יהיה מעל לשנתיים.
 
נושאי הלימוד
 
 • תקשורת נתונים
 • דיני עסקים
 • התנהגות ארגונית
 • דיווח פיננסי
 • ניהול תיקי השקעות
 • משחק עסקים
 • תהליכי קבלת החלטות
 • מסחר אלקטרוני
 • שיווק מוצרי טכנולוגיה
 • ועוד
 • כלכלה ומימון בינלאומיים
 
 
קהל היעד ותנאי הקבלה
 
התכנית לתואר שני במנהל עסקים במבח"ר מיועדת בעיקר לבוגרי תואר ראשון בתחומי ההנדסה השונים, אך גם לבעלי תואר ראשון בתחומי הכלכלה, החשבונאות והפיננסים. על המועמדים לקבלה ללימודים במסלול זה להיות בעלי תואר ראשון בממוצע של 80 לפחות. יוכלו להגיש מועמדות גם כאלה שציון התואר הממוצע שלהם הוא 76 לפחות, ויש להם ניסיון של שנתיים ומעלה בניהול מקצועי.
 
כמו כן, כל המועמדים נדרשים לעבור ריאיון קבלה אישי, ולעמוד בבחינת GMAT בציון כללי של 500 לפחות, ובציון של 35 לפחות בחלק הכמותי בבחינה זו. מועמדים שהצטיינו בתואר הראשון שלהם, מועמדים בעלי רישיון מקצועי ממשלתי (רופא, רואה חשבון, עורך דין, מהנדס וכדומה) שהם גם בעלי ציון ממוצע סופי של 80 לפחות בתואר הראשון, או מועמדים בעלי תואר שני ומעלה - פטורים מבחינת ה – GMAT.
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מבח"ר - מכללת בני ברק האקדמית | לימודים לחרדים

עוד מסלולי לימוד - מבח"ר - מכללת בני ברק

ssssssssss

פורום לימודים לחרדים דתיים

קורס לחרדים לבניית אתרים
שירי מוכתר
ללא תגובה
קורס אבחון דידקטי לחרדים
איברם
1 תגובות
בקורס מאמני כושר לדתיים מלמדים גם עזרה ראשונה?
איציק
1 תגובות
קורס באבטחת מידע לחרדים
ישראל והב
1 תגובות
מסלול קצר מ3 שנים
ענבל
1 תגובות
קבוצות נפרדות בבישול לנשים
שולי
1 תגובות
קורס מדריך רכיבה טיפולית
נתן אמסלם
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,813 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 3.9

  המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

 • 4.1

  המכללה האקדמית אשקלון454 חוות דעת

 • 4.2

  מכללת תל חי554 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp