רוצה פרטים על מדעי המחשב ותעודת הוראה ?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תואר ראשון במדעי המחשב ותעודת הוראה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על מדעי המחשב ותעודת הוראה ? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי מדעי המחשב ותעודת הוראה

 

עם ההתפתחויות המדעיות בכלל והטכנולוגיות בפרט, לימודי תואר ראשון במדעי המחשב הפכו לתחום לימודים פופולארי ומבוקש במוסדות לימוד רבים ברחבי הארץ. תוכנית הלימודים לקראת תואר משולב בין מדעי המחשב ותעודת ההוראה מעניקה לסטודנטים ידע נרחב בתחום לצד הקנייה של תעודה פורמאלית להוראת המחשבים במוסדות החינוך ברחבי הארץ.

 

למרות הביקוש הגבוה ללימודי מדעי המחשב, עדיין חסרים אנשי חינוך מיומנים שיוכלו להכשיר ולהקנות כלים תיאורטיים ומקצועיים לדור הצעיר. משום כך, הביקוש לאנשי הוראה בתחום הינו גבוה במיוחד. המיזוג בין לימודי תואר ראשון בשילוב עם תעודת הוראה מקנה יתרון לבוגרי התואר ופותחת עבורם דלתות מרובות של אפשרויות תעסוקה גם בתעשיות השונות וגם בתחומי החינוך וההדרכה.

 

תוכנית הלימודים

 

תוכנית הלימודים כוללת קורסים רבים בתחומים מגוונים העוסקים בשימושי מחשב, פיתוח תוכנות, חומרה, מסדי נתונים, אלגוריתמים ועוד, לצד קורסים המקנים כלים מקצועיים להוראה ומקנים ידע בשיטות וגישות שונות להוראת המחשבים. מטרתו העיקרית של התואר הינה להעניק לסטודנטים ידע במרכיבים הקלאסיים של מדעי המחשב, עקרונות של חיוב ומידע ובעיקר כלים יומיים לעקרונות אלה, וכן, כלים להוראת העקרונות הללו.

 

תוכנית הלימודים אורכת שלוש שנים אקדמיות ללימודי התואר ושנה נוספת ללימודי תעודת ההוראה המתפרסות על פני שמונה סמסטרים. לבוגרים תוענק תעודת תואר ראשון במדעי המחשב ותעודת הוראה

 

נושאי הלימוד

 

תוכנית הלימודים כוללת מגוון רחב של קורסי חובה, בחירה וסמינרים, להלן רשימה של קורסים לדוגמא:

 

חשיבה ביקורתית: שיקולים סטטיסטיים ושיפוט אינטואיטיבי
סמינר: ממדעי המחשב להוראתם: רקע, התפתחות וסוגיות נבחרות
פסיכולוגיה בחינוך
פונקציות של משתנה מרוכב
תכנות בשפת C
רשתות תקשורת מחשבים
הדידקטיקה של מדעי המחשב
חשבון דיפרנציאלי ואינטגרלי
ועוד...

 

תנאי קבלה

 

תנאי הקבלה ללימודי מדעי המחשב משתנים בין מוסד למוסד אך לרוב עקב הביקוש הגבוהה ללימודים והמשרות המכובדות בתחום תנאי הקבלה מצריכים ממוצע בגרויות גבוה במיוחד וציון גבוה גם בפסיכומטרי.

 

תנאי הקבלה ללימודי תעודת ההוראה גם כן משתנים בין מוסד למוסד אך לרוב תנאי הקבלה הינם סטודנטים למדעי המחשב אשר סיימו בהצלחה בממוצע של 80 ומעלה ארבעה סמסטרים אקדמיים.

 

היכן לומדים?

 

  • מכללת אורנים - מציעה שני מסלולי לימודים המשלבות את לימודי מדעי המחשב עם תעודת הוראה: מסלול משולב לתואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב בתוספת תעודת הוראה או מסלול משולב לתואר ראשון בפיסיקה ומדעי המחשב.

 

  • אוניברסיטת תל אביב - החוג להוראת המדעים של אוניברסיטת תל אביב מציע תוכנית לימודים לסטודנטים בשנה השלישית ללימודי התואר במדעי המחשב המשלבת לימודי תעודת הוראה בתחום.

 

  • האוניברסיטה הפתוחה - מציעה תוכנית לימודים לבוגרי או לסטודנטים למדעי המחשב לקבלת תעודת הוראה בתחום.

 

אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות לימודים נוספים, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

 

 

אפשרויות תעסוקה

 

לבוגרים יפתחו דלתות תעסוקה מגוונות כגון: הוראה בבתי ספר על יסודיים פרטיים או ציבוריים או השתלבות בתחום מדעי המחשב בתעשיית ההייטק , בטכנולוגיה עילית, בפיתוח של אפליקציות למחשבים, בבקרה, ייצור והתקנה של תוכנות מחשב ומערכות שונות, התאמה של תוכנות לצרכים השונים של משתמשי הקצה ועוד.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על מדעי המחשב ותעודת הוראה ?

רוצה לדעת יותר על מדעי המחשב ותעודת הוראה ?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד מדעי המחשב ותעודת הוראה

חוות דעת של סטודנטים: מדעי המחשב ותעודת הוראה

התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע 3.0 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp