רוצה פרטים על מדעי המחשב וניהול?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תואר ראשון במדעי המחשב וניהול

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על מדעי המחשב וניהול? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי מדעי המחשב וניהול

 

תוכנית הלימודים המשלבת בין מדעי המחשב והניהול מעניקה לסטודנטים מעניקה לסטודנטים יתרון בולט בזכות ההתמחות בשני מקצועות מבוקשים בשוק העבודה ופותחת עבורם דלתות לעיסוקים שונים ומגוונים במשרות בעלות תנאי העסקה ושכר מהגבוהים במשק הישראלי והבינלאומי.

 

הלימודים המשולבים שואפים להכשיר את הסטודנטים להשתלב בעמדות ניהול בכירות בתעשיית ההייטק, בצה"ל ובתעשייה הביטחונית, תוך שילוב בין התחום המחושב הטכנולוגי עם ידע והשכלה מעמיקה בתורת הניהול.

 

קיראו על: לימודי מדעי המחשב לתואר ראשון

 

מה לומדים?

 

תוכנית הלימודים מורכבת מקורסים המעניקים ידע עיוני תיאורטי נרחב במדעים המדוייקים כגון המתמטיקה והפיסיקה, לצד קורסים אשר מעניקים ידע נרחב בתיאוריות וגישות שונות לניהול. לצד הידע התיאורטי הסטודנטים רוכשים כלים וידע יישומי אשר תאפשר להם להתמודד עם בעיות שונות בעולם המחשבים וכן, בתחום הניהולי.

 

הקורסים השונים חושפים את הסטודנטים לתהליכי פיתוח וייצור של מערכות מידע, אתרים מבוססי רשת האינטרנט ושיישומים ממוחשבים נוספים, תוך התייחסות נרחבת לדגשי הניהול השונים. בנוסף, הקורסים במדעי המחשב מעניקים לסטודנטים כלים יישומיים לפיתוח אפליקציות שונות, לעיצוב, תכנון וייצור של חומרה ותוכנה, תוך התבססות על עקרונות מתמטיים המשמשים לפתירת בעיות ביעילות ובמהירות.

 

לימודי ניהול יקנו לסטודנטים כלים ניהוליים שונים בתחומים כגון: תהליך קבלת ההחלטות, ניתוח מצבים וסביבה עסקית בדגש על סביבה ממוחשבת, ניהול משא ומתן, ניהול הייצור, מסדי נתונים, ניהול משאבי אנוש ועוד.

 

תוכנית לימודים

 

תוכנית הלימודים כוללת קורסי תשתית, קורסי ובחירה וסמינרים מגוונים כגון:

 

לימודי תשתית:

 • מבוא לסטטיסטיקה ולהסתברות לתלמידי מדעים
 • חשבון דיפרנציאלי ואינטגרלי
 • נושאים במתמטיקה לתלמידי מדעי החברה: פרקים בתורת הקבוצות, בלוגיקה ובאלגברה ליניארית

 

בתחום מדעי המחשב

 • מערכות ספרתיות
 • הנדסת תוכנה: הפשטה ועיצוב מונחה עצמים
 • מבוא לרשתות תקשורת מחשבים
 • מערכות הפעלה

 

בתחום הניהול

 • מבוא לחשבונאות ניהולית ותמחיר
 • ניהול משאבי אנוש
 • דיני תאגידים
 • ניהול הפרסום
 • ניתוח דוחות פיננסיים

 

תנאי קבלה

 

תנאי הקבלה תואר ראשון במדעי המחשב וניהול משתנים ממוסד למוסד, רוב המוסדות יקבלו מועמדים העונים לדרישות הבאות:

 

 • תעודת בגרות מלאה
 • 4 יחידות לימוד במתמטיקה בציון של 85 לפחות או 5 יחידות לימוד בציון של 65 לפחות.
 • קיימת אפשרות להיבחן בבחינת מעבר במתמטיקה כאשר סטודנטים שיקבלו 110 ומעלה בבחינה יתקבלו לתוכנית. הבחינה נערכת על ידי המרכז לבחינות והערכה.

 

מועמדים שאינם עומדים בדרישות הנ"ל או חסרים בציונים נוספים יוכלו להתקבל ללימודים במעמד "על תנאי" ויידרשו בבחינת בגרות במתמטיקה ברמה של 4, או 5 יחידות לימוד, או לחילופין לגשת לבחינת המיון במתמטיקה.

 

* בנוסף, בוגרי תעודת הנדסאי באחד מן התחומים הבאים: תעשייה וניהול תוכנה או אלקטרוניקה יוכלו להעביר את גיליון ציוניהם

   ולהגיש מועמדות.

 

משך הלימודים ותעודות

 

תוכנית הלימודים לתואר אורכת שלוש שנים אקדמיות. לסטודנטים שעמדו בכל הדרישות וסיימו את לימודים בהצלחה תוענק תעודת B.Sc. במדעי המחשב וניהול מטעם מוסד הלימודים.

 

מוסדות לימוד

 

 • המכללה האקדמית תל אביב יפו - מציעה תוכנית לימודים לתואר במדעי המחשב בשילוב חטיבה בכלכלה וניהול.
 • האוניברסיטה הפתוחה - מציעה תוכניות לימודיים ייחודיות בשילובים שונים ביניהם גם תואר בגור במדעי המחשב וניהול. ניתן ללמוד לתואר בשלוחות השונות של האוניברסיטה כאשר בהתאם לאופייה הייחודי של האוניברסיטה הפתוחה הלימודים מתבצעים באופן עצמאי תוך הנחייה ושיעורי עזר.

 

אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות לימודים נוספים, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

 

אפשרויות תעסוקה

 

עבור בוגרי התואר יפתחו דלתות מגוונות של אפשרויות תעסוקה במשרות ניהוליות בתעשיית ההייטק, בצה"ל, בתעשייה הביטחונית, בארגונים מהמגזר הפרטי או הציבורי, כטכנאי מחשבים, מפתחי אפליקציות, מנהלי ייצור, מנהלי צוות פיצוח ועוד. בנוסף, בוגרי התואר יוכלו להמשיך ללימודים מתקדמים במדעי המחשב או בניהול/מנהל עסקים. קיימת גם אפשרות להשלים את הלימודים לקראת תעודת הוראה במחשבים ולהשתלב במוסדות החינוך השונים בארץ.
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על מדעי המחשב וניהול?

רוצה לדעת יותר על מדעי המחשב וניהול?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד מדעי המחשב וניהול

חוות דעת של סטודנטים: מדעי המחשב וניהול

התקבלו 14 דירוגים בציון ממוצע 4.2 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp