תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול בין לאומי במרכז ללימודים אקדמיים

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר שני במנהל עסקים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מרכז ללימודים אקדמיים - תואר שני בניהול בינלאומי.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול בינלאומי במרכז ללימודים אקדמיים


מנהיגות עסקית בין לאומית


העולם הגלובלי בו כולנו מתנהלים ועובדים מונע על ידי מגמות כלכליות ותהליכים טכנולוגיים שונים. שינויים מהותיים שעברו על שוק העבודה, כמו למשל מרכזיותם של משאבי אינטרנט ומחשוב, מציבים אתגרים לא פשוטים בפני מנהלים, שצריכים למצוא פתרונות יצירתיים ולבנות אסטרטגיות גמישות ודינמיות. כיצד ניתן לבלוט בשיווק מוצר ישראלי בין המתחרים מרחבי העולם? איך מגשרים בין פערים תרבותיים בשיתוף פעולה בין ארגונים ממדינות שונות? אלו רק חלק מהשאלות אליהן נדרשים בכירים במשק.


המרכז ללימודים אקדמיים מציע תואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול בינלאומי. התכנית באה לתת מענה לדרישה שקיימת במשק למנהלים שלהם הבנה של תהליכים עסקיים בין לאומיים, שמסוגלים להוביל היבטים רבים כמו מימון, פיננסים ותרבות ארגונית. ברשות הבוגרים נמצאים כלים להתמודדות עם העולם העסקי הגלובלי וגם עם השפעות סביבה זו על ארגונים ישראליים.


תכנית הלימודים


הסטודנטים לתואר שני במנהל עסקים בהתמחות זו לומדים עקרונות חשובים בכלכלה, במימון, ביזמות ובשיווק בזירה העסקית הגלובלית. כמו כן, הם דנים באופן ההנהגה של ארגונים, בנושאים כמו משאבי אנוש, פיתוח אסטרטגיה נכונה והנעת עובדים. בנוסף, הם מנתחים סיפורי הצלחה וכישלונות של מנהלים בארגונים ברחבי העולם ודנים בתופעות מהותיות במשק של ימינו.


מתכונת הלימוד


התכנית לתואר שני בהתמחות זו מתפרשת על פני ארבעה סמסטרים רצופים, הסטודנטים יכולים לבחור בין תכנית בוקר לבין לימודי ערב שמתאימים לשילוב עם עבודה. במהלך המסלול משתתפים בקורסי חובה ובסמינרים ועורכים פרויקט גמר מעשי. כמו כן, מתקיימות הרצאות עם מנכ"לים ובכירים מהארת ומהעולם וקורס יישומי בו מדמים קבלת החלטות ניהוליות בתנאי אמת.


נושאי הלימוד

 

  • כלכלה בין לאומית
  • עקרונות בחשבונאות
  • מצוינות בשירות ארגונים
  • פיתוח אסטרטגיה עסקית
  • גלובליזציה בעולם ובישראל
  • אסטרטגיה פיננסית למנהלים
  • ניהול בין לאומי של משאבי האנוש    


על מוסד הלימוד


המרכז ללימודים אקדמיים עורך מגוון תכניות לתואר שני במנהל עסקים. בין היתר, אפשר ללמוד במסלול תואר שני במנהל עסקים בהתמחות שיווק, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות משאבי אנוש, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות בנקאות ומימון או בתכנית רב תחומית. מסלולים אלה משלבים בהם התנסות מעשית כדי להכין את הסטודנטים להתקדמות בעבודתם. מוסד הלימוד מציע גם מלגות לימוד לסטודנטים מצטיינים במיוחד. קמפוס המכללה ממוקם באור יהודה.


תנאי קבלה


כדי להתקבל לתכנית זו יש צורך בתואר ראשון בממוצע של 80 לפחות ובמעבר של ראיון קבלה אישי. מי שאינם עומדים ברף הקבלה יכולים לפנות לוועדת חריגים. מועמדים חסרי רקע קודם במנהל עסקים צריכים להשתתף במספר קורסי השלמה.


תעודה


בסיום המסלול, מקבלים סטודנטים שעומדים בכל תנאי המסלול תואר שני MBA במנהל עסקים בניתן מטעם המרכז ללימודים אקדמיים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המרכז ללימודים אקדמיים - מל"א

עוד מסלולי לימוד - המרכז ללימודים אקדמיים
פורום לימודי מנהל עסקים
במה עובדים אחרי תואר במנהל עסקים?
משה סיני
3 תגובות
הסבה מתואר ראשון בחינוך למנהל עסקים
אייל
1 תגובות
האם ניתן לשלב מנהל עסקים עם לימודי אבחון דידקטי?
ענבל
2 תגובות
ביקוש לבוגרי מנהל עסקים בהתמחות יזמות
עדו
1 תגובות
התמחות בביג דאטה ובינה עסקית בתואר שני במנהל עסקים
רועי רותם
3 תגובות
לימודי מידע עם ניהול טכנלוגיה - איפה מתקיים?
יוסר בדיר
1 תגובות
לימודים במנהל עסקים התמחות ביזמות וחדשנות
טל לוי
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp