רוצה פרטים על מדעי המחשב בלי פסיכומטרי?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תואר במדעי המחשב ללא פסיכומטרי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על מדעי המחשב בלי פסיכומטרי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


כך תוכלו להתקבל בלי פסיכומטרי לתואר ראשון במדעי המחשב

 

המבחן הפסיכומטרי הוא כבר מזמן לא תנאי חובה לקבלה לחוגי מדעי המחשב במוסדות לימוד שונים בארץ, וביניהם, תתפלאו - גם אוניברסיטאות מסוימות. במקומו מוצבים תנאי קבלה אחרים, שיכולים להעיד על כישרונכם המיוחד ועל יכולותיכם באקדמיה, כמו למשל - מבחני מיון, ממוצע בגרות גבוה, כמות יחידות הבגרות במתמטיקה, תואר ראשון או רקע אקדמי כלשהו, וכן הלאה. הנה לפניכם אפשרויות הקבלה ללא פסיכומטרי במוסדות לימוד שונים, בחוג לתואר ראשון במדעי המחשב:

 

 

 מוסד הלימודים                

תנאי קבלה למדעי המחשב ללא פסיכומטרי     
אוניברסיטת אריאל ממוצע תעודת בגרות של 95 ומעלה + ציון 90 לפחות ב - 4 יחידות בגרות במתמטיקה או ציון 80 לפחות בחמש יחידות
אוניברסיטת תל אביב                            קבלה לשנה ב' אחרי השלמת הדרישות במסלול אפיק מעבר באוניברסיטה הפתוחה; דרוש ציון ממוצע במסלול אפיק מעבר, שאינו נמוך מ – 87 + ציון 75 לפחות בכל אחד מהקורסים במסלול. יוצאים מן הכלל לעניין זה הם – קורס מתמטיקה בדידה וקורס מבוא למדעי המחשב ושפת Java, שבכל אחד מהם צריך ציון 80 לפחות.

 

בית הספר הגבוה לטכנולוגיה בירושלים + מבח"ר

 

בגרות 4 יחידות במתמטיקה עם ציון 80, או חמש יחידות עם ציון 70; אנגלית – 4 יחידות לבגרות בציון 70, או חמש יחידות בציון 65; מעבר מבחן תי"ל וראיון אישי
האוניברסיטה העברית בירושלים ממוצע בגרות של 112.5 לפחות
המכללה האקדמית הדסה ירושלים 

בעלי ממוצע 100 ומעלה - נדרשים לבגרות במתמטיקה ברמת 5 יחידות בציון 70 ומעלה או 4 יחידות בציון 80 ומעלה. 

 

בעלי ממוצע 95 מעלה - בגרות במתמטיקה 4 יחידות בציון 90 או 5 יחידות בציון 75.

 

בעלי בגרות 3 יחידות במתמטיקה נדרשים למתאם 560 וגם תיל למדעי המחשב 575 ומעלה וגם ציון 70 ומעלה בקורס ההכנה בקיץ.

המכללה האקדמית ספיר

בגרות עם ממוצע 95 לפחות, ציון עובר ב – 4 יחידות אנגלית, ציון 80 לפחות בבגרות 4 יחידות במתמטיקה; בעלי 3 יחידות במתמטיקה יכולים להתקבל, בתנאי שיעברו קורס "מבוא למתמטיקה" בציון מינימלי – 70. שימו לב: התואר המתקבל הוא תואר .B.A (לא תואר B.Sc.). 

 

המכללה האקדמית תל חי                

יש מסלול קבלה על סמך מבחן מיון במתמטיקה, הזהה לרמת 4 או 5 יחידות בגרות. המבחן מתקיים כחודש לקראת תחילת כל סמסטר.
המסלול האקדמי המכללה למינהל מעבר מבדק פנימי של המכללה
המרכז הבינתחומי הרצליה ממוצע בגרות 90 ומעלה, 4 יחידות מתמטיקה בציון 80 לפחות, קורס מיון במכללה ומעבר מבחן במתמטיקה, הזהה לרמת 5 יחידות בגרות
המרכז ללימודים אקדמיים ממוצע בגרות של 90 ומעלה ועמידה במבחן מיון במתמטיקה בציון 85 לפחות; אלה המקבלים ציון נמוך יותר, יכולים להשתתף במכינה במתמטיקה. בעלי ציון 75 לפחות בבגרות חמש יחידות במתמטיקה, פטורים ממבחן המיון. גם בוגרי הקורסים: חשבון אינפי' ואלגברה לינארית 1 בציון 70 ומעלה (מעשר השנים האחרונות), פטורים מבחינת המיון. 
מכון טכנולוגי חולון ממוצע של 102 ומעלה בבגרות, או - הנדסאים עם ממוצע חיצוני של לפחות 80, או – בני 30 ומעלה; דרוש – בגרות 5 יחידות במתמטיקה עם ציון 70 לפחות, או 4 יחידות עם ציון 80 ומעלה. לחילופין, נדרש מעבר של מכינה במתמטיקה המתקיימת במכון, בציון שאינו נמוך מ – 80. מגיל 30 קיימת חובת מכינת השלמה ביסודות המחשב, מתמטיקה ופיזיקה.
מכללת רמת גן  תואר של האוניברסיטה הפתוחה, אין דרישות קבלה.

 

 

מכינה קדם אקדמית

 

ההשתתפות במכינה למדעי המחשב מיועדת למי שציוני הסכם שלהם, או ציוני הבגרות, אינם מספיקים עבור קבלה ללימודי התואר הראשון בתחום. ברבים ממוסדות הלימוד השונים, בהם מציעים אפיקים לקבלה ללימודים ללא פסיכומטרי, מוצעים גם לימודים במכינה ייעודית.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על מדעי המחשב בלי פסיכומטרי?

רוצה לדעת יותר על מדעי המחשב בלי פסיכומטרי?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד מדעי המחשב בלי פסיכומטרי
Whatsapp Whatsapp