רוצה פרטים על תואר שני במנהל עסקים וחוסן לאומי?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תואר שני מנהל עסקים בהתמחות חוסן לאומי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על תואר שני במנהל עסקים וחוסן לאומי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני במנהל עסקים MBA עם התמחות בחוסן לאומי ועסקי

 

בין אם מדובר בארגון עסקי ובין אם במדינה, מערכות מתמודדות עם מגוון של אתגרים. חוסן לאומי מתייחס ליכולת של מערכת להתמודד עם אתגרים, סכנות וטראומות ולבצע ארגון מחדש וייעול כדי לחזור לשגרה ולהסתגל לשינוי מבלי שהמבנה הפנימי והתפקוד שלו נפגעים. כדי להגיע למצב זה יש צורך בשילוב של לכידות חברתית, ייעול התפקוד המערכתי וכן מנהיגות חזקה ואיכותית שיכולה לסייע לנווט בהצלחה במצב של קושי. מנהלים שמחזיקים בידע ובכלים הנכונים יכולים לסייע לארגונים שבראשם הם עומדים לא רק להתמודד בהצלחה עם מצבי אתגר, אלא אף לצאת מהם מחוזקים ויעילים יותר.

 

מנהלים ובכירים במגוון ענפים במשק המעוניינים ללמוד כיצד לבנות וליישם ביטחון וחוסר בתחומי העיסוק שלהם יכולים ללמוד בתואר שני במנהל עסקים בהתמחות חוסן לאומי. זוהי מגמת התמחות המוצעת במסגרת תואר שני במנהל עסקים, שבה ניתן להתמקד בדרכים חדשניות להובלת אסטרטגיה של ארגונים וחברות ושל אסטרטגיה מדינית. המשתתפים בתכנית יכולים להשתמש בכלים הנרכשים במהלכה כדי להזניק קדימה את הקריירה הניהולית וליישם את אותן מיומנויות בפועל בארגונים שלהם, כדי להתמודד בהצלחה עם משברים ולקדם בנייה של ביטחון ויעילות. כלים אלה יכולים לתרום לקידום שינוי חברתי ועסקי וכן לקבלת יתרון מול מתחרים בשוק הדינמי של היום.

 

למי זה מתאים?


מגמה זו בתואר השני מיועדת בעיקר למנהלים ולבכירים שעוסקים בתחום החוסן והביטחון במסגרת עבודתם השוטפת. היא מתאימה לרוב לבעלי ניסיון קודם וזיקה לענף זה, שמעוניינים להעשיר את סל הכלים המקצועי ולהכיר שיטות ותהליכים חדשניים ליישום בחברות שלהם. כמו כן, המסלול יכול להתאים למנהלים ולבכירים המעוניינים לקדם את הקריירה הניהולית בסקטור הציבורי והפרטי. עולם התוכן של המסלול מותאם במיוחד לבעלי קריירה בכירה בחברות ממשלתיות, משרדי הממשלה, עיריות ורשויות מקומיות ותאגידים. כמו כן, פורשי משרד הביטחון יכולים לרכוש ידע פרקטי לקידום הקריירה במסלול זה. המסלול יכול להתאים גם לבעלי ארגונים, סטארט אפים וחברות פרטיות וגלובליות שברצונם לרכוש מיומנויות מקצועיות פרקטיות לקידום ביטחון ויעילות בארגונים שלהם.

 

מה לומדים?


במהלך הלימודים בהתמחות זו בתואר השני, מתמקדים הסטודנטים בפיתוח כלים ומיומנויות להתמודדות עם אתגרים בתחום החוסן, הן בסקטור הציבורי והמדיני והן במגזר העסקי והארגוני. הם לומדים לנתח תהליכי בניית חובן וקידום חדשנות ומפתחים מיומנויות חשיבה שיכולות לסייע בתהליכים ושינויים מן העולם המקצועי ממנו הם מגיעים.


הסטודנטים מתוודעים לסוגיות אקטואליות שנוגעות לבניית חוסן לאומי וסוקרים את האופן שבו תחומים שונים יכולים להשפיע עליו, בין היתר דנים באופן שבו ניתן לחזק את הביטחון הלאומי דרך שימוש ברשתות חברתיות, סטארט אפים וחדשנות, רגולציה ותכנון ממשל. נוסף על כך, דנים באופן שבו ביטחון בא לידי ביטוי בזירות שונות כגון בערים ויישובים, במרחב המדיני, בסקטור הפרטי וארגוני המגזר השלישי, במערכת הבריאות ועוד וכן עוסקים באופן שבו ניתן להביא לידי ביטוי מאפיינים רב תרבותיים וקהילתיים בתהליכי העבודה.

 

מתכונת הלימודים


התואר השני מתפרש על פני ארבעה סמסטרים. היות ומדובר במסלולים המותאמים למנהלים ולאנשים עובדים, הלימודים נערכים באופן מרוכז המותאם ללוח הזמנים העמוס של המשתתפים, בדרך כלל השיעורים מתקיימים ביום שבועי אחד וכן בלימודים מקוונים נוספים המתקיימים בשעות הערב.


במהלך התואר הסטודנטים לוקחים חלק בקורסים עיוניים ומעשיים שדרכם נחשפים לסוגיות רלוונטיות שונות במשק. כמו כן, הם עורכים פרויקט גמר שבו הם מתרגלים את מכלול המיומנויות הנלמדות ויכולים ליישם אותן בארגונים שלהם ובמסגרות נוספות במשק. בפרויקט הם מנתחים מגמות עכשוויות בשוק ומתנסים בפיתוח של פתרונות המותאמים לארגונים שלהם ולצורכים העולים מן השטח.

 

 

נושאי לימוד


הנה כמה מן הנושאים שאותם לומדים הסטודנטים במסגרת ההתמחות:

 

  • מנועי צמיחה כלכלית
  • אתגרים במערכת הבריאות
  • מוכנות למשברים במגזר השלישי
  • הסטארט אפ ניישן והחוסן המדיני
  • מדיה ובניית תחושת ביטחון לאומי
  • רגולציה, שלטון מקומי ותכנון הממשל
  • התמודדות עם משברים עירוניים וארגוניים
  • ועוד

 

מהם תנאי הקבלה?


במסגרת תנאי הקבלה לתואר שני במנהל עסקים, המועמדים נדרשים לתואר ראשון בממוצע ציונים גבוה, המשתנה מעת לעת. כמו כן, יש צורך בניסיון ניהולי רלוונטי בשוק העבודה לאחר התואר הראשון, תכנית זו מיועדת בעיקר לבעלי תפקידים בכירים בחברות ממשלתיות, ברשויות מקומיות ובתאגידים שונים, וכן לבעלי חברות גלובליות ופרטיות. במקרים מסוימים על המועמדים לעבור ראיונות קבלה שבהם נבדקים הנתונים האקדמיים והתעסוקתיים שלהם כדי לבחון את התאמתם למסלול.

 

 

איזו תעודה מקבלים?


בסיום התכנית מוענק לסטודנטים תואר שני MBA במנהל עסקים מטעם המוסד המלמד. כדי לקבל את התואר יש לעמוד בכל חובות הלימודים לרבות נוכחות, הגשת עבודות, מעבר מבחנים והשלמת הפרויקט המסכם, בהתאם לדרישות מוסד הלימוד.

 

היכן לומדים?


הקריה האקדמית אונו: בקמפוס קריית אונו מוצעת התמחות חוסן לאומי במסגרת ההתמחויות המוצעות לתואר שני במנהל עסקים. בין תחומי ההתמחויות הנוספות ניתן למצוא יזמות טכנולוגית, אסטרטגיה וחדשנות, מימון ושוק ההון, שיווק ופרסום, ניהול בארגון, ניהול ספורט, פארמה ומערכות בריאות ועוד. התכנית מתקיימת במסלול המותאם ללוח הזמנים של בעלי הקריירה. במהלך התכנית יכולים עובדים בארגונים ממשלתיים, תאגידים ורשויות לרכוש כלים פרקטיים אותן ניתן ליישם במקומות עבודתם. במוסד הלימוד מתקיימים מסלולים לתואר מוסמך בתחומים נוספים כגון משפטים, ניהול הטיפול, מדעי הבריאות והשיקום, חינוך, טיפול באמצעות אמנות ועוד.

 

במה עובדים?


כאמור, תואר זה מיועד בדרך כלל למנהלים ולאנשי מקצוע בעלי ניסיון במערכת הציבורית ובארגונים פרטיים. בכירים אלה יכולים לעשות שימוש בידע הנרחב הנרכש במהלך התואר השני וליישם בפועל את הכלים הפרקטיים הללו בעבודה השוטפת בארגונים שלהם, כדי לקדם חוסן וביטחון בזירות שונות. נוסף על כך, עובדים בכירים במשרדי ממשלה, רשויות מקומיות ומסגרות נוספות בשוק העבודה יכולים להשתמש בידע הנלמד כדי לקדם את קריירת הניהול, לפתח עצמם מבחינה מקצועית ולהרחיב את תחומי העיסוק. במקרים מסוימים, תואר שני במנהל עסקים יכול להעניק יתרון תחרותי מול מועמדים אחרים בתהליך הקבלה למשרות בכירות שונות בשוק העבודה. כמו כן, לעיתים בעלי תואר מוסמך העובדים בסקטור הציבורי יכולים להיות זכאים לתוספת שכר לתואר שני, תוך הבאה בחשבון של קריטריונים נוספים כגון וותק והיקף המשרה.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על תואר שני במנהל עסקים וחוסן לאומי?

רוצה לדעת יותר על תואר שני במנהל עסקים וחוסן לאומי?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד תואר שני במנהל עסקים וחוסן לאומי
חוות דעת של סטודנטים: תואר שני במנהל עסקים וחוסן לאומי
התקבלו 5 דירוגים בציון ממוצע 4.2 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp