מכללת מדיאטק ג`ון ברייס חיפה

שירות אישי - צור קשר

מכללת מדיאטק ג`ון ברייס חיפה

מדיאטק היי טק בחיפה

 

על מכללת מדיאטק היי טק

 

מכללת מדיאטק היי טק, שהוקמה בשנת 1991, הינה זרוע ההכשרה וההטמעה של מטריקס באיזור הצפון. המכללה נמנית עם מרכזי ההדרכה הגדולים באזור הצפון בתחומי ההיי טק, המחשבים והטכנולוגיה. במכללה ניתן ללמוד במגוון קורסים ומסלולי הכשרה, שמתעדכנים בצורה שוטפת לפי התפתחות שוק העבודה הישראלי. מדריכי הקורסים הם אנשי מקצוע מנוסים שכוללים מהנדסים, טכנאים, אנשי פיתוח, אנשי מדיה ומנהלי רשתות. מכללת "מדיאטק הייטק" מפעילה מרכזי לימוד בפריסה רחבה בצפון הארץ: בחיפה, קריות, כרמיאל ונהריה.

 

מוסד הלימוד הוא שותף זהב של חברת מיקרוסופט בתחום הלמידה ומשמש מרכז בחינות בין לאומי של חברה זו וחברות נוספות כגון סיסקו, אדובי וצ'ק פוינט. מסלולי לימוד רבים מתקיימים בפיקוח של משרד הכלכלה והתעשייה ובאישור של משרד החינוך ובחלקם יכולים חיילים משוחררים ללמוד על חשבון הפיקדון הצבאי. תושבי העמק זכאים למלגות לימוד בכל הקורסים.

 

 

קורסים במכללה

 

קורסי חומרה וסיסטם

 

 • קורס טכנאי PC ורשתות תקשורת מוסמך: התמחות זו מכשירה את תלמידיה כטכנאי PC מומחה לתמיכה במערכות ביתיות וכן כטכנאי PC בכירים שיכולים לתמוך במערכות עסקיות. כמו כן, קורס טכנאי מחשבים מכין לקראת בחינות ההסמכה החיצוניות של חברת מייקרוסופט, בסיומן מקבלים תעודת מוסמכים ל - MCSA של Windows 8.

 

 • קורס מנהלי רשת בכירים מוסמכים: קורס זה משלב הכשרת MCSE בשבעה תחומים, ביניהם אבטחת מידע, לינוקס, שרתים, שרתי דוא"ל, ענן, ווירטואליזציה ו- CISCO. התכנית, שנלמדת במסלול בוקר או ערב לבחירת המשתתפים, כוללת הכשרה מעשית רבה המאושרת על ידי חברת מייקרוסופט.

 

 • קורס סייבר, אבטחת מידע והכשרת האקרים: קורס אבטחת מידע מספק היכרות מעמיקה עם תחום ההאקינג כדי ללמד את התלמידים להגן באופן יעיל על מערכות. הם מכירים את הכלים העדכניים לאבטחת מידע ולומדים כיצד מתגוננים מפני פריצות.

 

 • קורס טכנאים לתחזוקת טאבלטים ומובייל: הקורס מכשיר טכנאים לאיתור ולתיקון של תקלות במכשירי טאבלט ובטלפונים חכמים. התלמידים לומדים לתקן תקלות נפוצות בחומרה וכן לומדים כיצד פועלות מערכות ההפעלה והתוכנה של המכשירים. המסלול כולל עבודה מעשית רבה שמתקיימת במעבדות המכללה. הקורס פונה לחיילים משוחררים ולמשתתפים מחוסרי רקע קודם, המעוניינים להשתלב בעולם הטכנולוגיה וההייטק.

 

 • קורס טכנאי רשת CISCO: המסלול מכשיר טכנאי רשת מוסמכים לתפעול ולהתקנת הציוד המקצועי של חברת התקשורת העולמית CISCO. היקף המסלול כ - 60 שעות והוא כולל כ - 12 מפגשים בשעות הערב.


 • קורס אנשי תמיכה בכירים: התכנית מכשירה אנשי תמיכה בכירים לעולם טכנולוגיות המידע IT. התלמידים לומדים לעומק על תחומי החומרה, הרשתות ומערכות ההפעלה. התכנית כוללת כ - 250 שעות והיא מתקיימת כקורס ערב.

 

קורסי פיתוח ובדיקות תוכנה

 

 • קורס אבטחת איכות תוכנה QA: קורס זה, שמיועד לבודקי תוכנה ולמהנדסים, מעניק בסיס נרחב בנושאי ביקורת התוכנה. התלמידים בקורס אבטחת איכות תוכנה מכירים את שפת SQL לבודקי תוכנה, מכירים עקרונות בתכנות ומתכוננים לבחינות ההסמכה הבין לאומיים ISTQB. הקורס כולל כ - 256 שעות שמחולקות ל - 64 מפגשים בשעות הערב.

 

 • קורס פיתוח ובניית אתרים ב - PHP Webmaster: קורס וובמאסטר עוסק בהיבטים השונים של פיתוח אתרים, כמו למשל עיצוב, עריכת תוכן וטקסט, סטטיסטיקה, תכנות לאינטרנט וקידום אתרים במנועי חיפוש. המסלול מספק היכרות לדרכי הפיתוח של אתרים מוצלחים והוא מתאים גם לתלמידים חסרי ידע קודם בתכנות. התכנית כוללת כ - 445 שעות לימוד, מתוכן מוקדש חלק מהשעות לעבודה על פרויקט הגמר המעשי.

 

 • קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד: הקורס מעניק כלים לפיתוח של אפליקציות לטלפונים חכמים ולטאבלטים. התלמידיםבקורס פיתוח אפליקציות לומדים כיצד משתמשים בממשקים מתקדמים לתכנון אפליקציות למובייל ולאינטרנט תוך היכרות עם מספר שפות תכנות. השיעורים בקורס אנדרואיד בחיפה נערכים פעמיים בשבוע, בשעות הערב, אורכו של קורס כ - 444 שעות.

 

 

 • קורס פיתוח תוכנה בטכנולוגיות NET: הקורס עוסק בפיתוח תוכנה בתחום יישומי אינטרנט, יישומי DESKTOP, שרותי רשת מתקדמים של , Windows Phone ועבודה עם טכנולוגיית הענן AZURE. התלמידים בקורס NET לומדים להשתמש במסדי נתונים SQL ובטכנולוגיות המתקדמות של מייקרוסופט. הקורס כולל 480 שעות שמחולקות ל - 66 מפגשים.

 

 • קורס מפתחי מערכות בינה עסקית מוסמכי מייקרוסופט: הקורס מספק למשתתפיו כלים לפיתוח של מערכות בינה עסקית במסגרות אירגוניות. התלמידים לומדים כיצד ניתן להקל על תקציבי פיתוח של ארגונים דרך מערכות בינה עסקית ואיך לנתח תהליכים בצורה יעילה. קורס ניתוח מערכות כולל 67 מפגשים בשעות הערב.

 

קורסי שיווק דיגיטלי ומולטימדיה

 

 • קורס בניית אתרים: בקורס זה לומדים התלמידים כיצד בונים ומתכננים אתרים באמצעות פלטפורמת בניית האתרים הפופולרית וורדפרס, בשילוב עם תוכנת פוטושופ. בנוסף, הם מכירים דרכים לקידום אתרים ולתכנון אתרים למובייל. הקורס מתפרש על פני כ - 60 שעות לימוד.

 

 • קורס קידום אתרים SEO וניהול קמפיינים באינטרנט כולל הסמכת CSO: קורס קידום אתרים מקיף את הדרכים לקידום אתרים בתוצאות הממומנות והאורגניות במנועי חיפוש. הם לומדים על מציאת מילות מפתח, בניית פרופילי קישור לאתרים וניהול מסעות פרסום ממומנים. התכנית מתפרשת על פני כחמישה חודשים וכוללת כ - 120 שעות.

 

 • קורס מנהלי מדיה חברתית: קורס ניהול מדיה חברתית מספק היכרות עם תהליכי קידום של שירותים ומותגים ופיתוח של אסטרטגיה שיווקית ברשת. התלמידים לומדים על כתיבה שיווקית ופרסום ממומן ברשתות החברתיות ועל ניהול של קמפיינים יעילים. הקורס כולל כ - 70 שעות ומתאים גם לתלמידים בלי ידע מוקדם בתכנות.

 

 • קורס הדפסה דיגיטלית תלת ממדית: בקורס הדפסה תלת ממדית זה מכירים המשתתפים טכנולוגיות להדפסת תלת ממד במעבדה. הם לומדים על שלבי התכנון וההדפסה השונים ואף מתנסים בכך בעצמם, והופכים מודל תלת ממדי ממוחשב לעצם מוחשי דרך הדפסה. התכנית מתאימה למעצבים, לאדריכלים, לתעשיינים, למהנדסים וליצרנים שמעוניינים להכיר את הטכנולוגיה החדשנית והמבוקשת הזו.

 

 • קורס עיצוב גרפי בפוטושופ ו - Illustrator: הקורס מתמקד ביסודות העיצוב הגרפי וההבאה לדפוס. במסגרתו, דנים הסטודנטים בנושאים כמו צבעוניות, גופנים, ריטוש תמונות, סידור מלל, אפקטים ועבודה בשכבות. התכנית מעניקה כלים לעיצוב באמצעות תוכנות פוטושופ ו - ILLUSTRATOR. קורס עיצוב גרפי כולל כ - 70 שעות שכוללות גם עבודה מעשית.

 

 

עוד מסלולי לימוד - מכללת מדיאטק הייטק

Whatsapp Whatsapp