מבט שלישי - בית הספר הגבוה ללימודי אקסל מתקדמים

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מחשבים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על מבט שלישי - לימודי אקסל.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מבט שלישי – בית הספר הגבוה ליישומי אקסל מתקדמים

 

לדעת אקסל באופן שוטף

 

תוכנת אקסל משמשת ארגונים רבים בעריכת נתונים, בדרך לניתוח מגמות וכאמצעי לאיסוף נתונים שונים בצורה בהירה, נגישה ויעילה, המאפשרת פיקוח וניתוח מצבים ופעולות ברמת המאקרו והמיקרו. מנהלי כספים ואנשי תקציב בארגונים נעזרים באקסל על מנת לעקוב אחר נתונים מרובים, קבועים או דינאמיים, במטרה לגזור מניתוח נתונים אלה דרכי פעולה מומלצות.

 

על בית הספר

 

בהוד השרון היפה והירוקה שבמרכז הארץ, שוכן בית הספר מבט שלישי, המציע קורס הכשרה באקסל וביישומים פיננסיים חשובים בתוכנה זו. בבית הספר מכשירים אנשי מקצוע לשימוש מיומן ומושכל בתוכנת אקסל, כאשר הדגש הוא על יישומים חשובים הנדרשים לעבודה בארגון. בית הספר מנוהל על ידי רואה חשבון בעל הכשרה בתחום הכספים והניהול הפיננסי בארץ ובחו"ל. בעבר ערך מוסד לימודים זה הכשרות לחברות ולגופים מוכרים וחשובים במשק הישראלי, וביניהם: אמדוקס, מכון וייצמן, אלדן, אלבר, אפריקה ישראל, בנק יהב, בזק ועוד. הוא פועל משנת 1993, ולמדו בו כבר כ – 4,000 תלמידים.

 

במבט שלישי מתקיימות הכשרות מסוגים שונים. ישנן תכניות לימוד המיועדות לכאלה שכבר מכירים את התוכנה ואת אופן העבודה בה, ומעוניינים לשפר מיומנויות וללמוד טכניקות חדשות וקיצורי דרך. תכניות אחרות מיועדות לחסרי ידע או ניסיון קודם עם התוכנה, שמעוניינים להכירה מבראשית. קורסים נוספים מוענקים לקבוצות עובדים בחברות ובעסקים.

 

אופי הלימוד

 

הלימודים נערכים בכיתות קטנות עם מחשב לכל תלמיד ותלמידה. ניתנים למשתתפים חומרי לימוד עיוניים מקצועיים, כשחלקם ייחודיים לבית הספר. נדרש גם זמן לתרגול בבית. הקורסים משתנים בהיקפם לפי רמת ההתמחות ולפי מבנה כל מסלול, אך מדובר בדרך כלל במסלולים קצרים. ההכשרות ניתנות גם בשעות הבוקר וגם בשעות אחר הצהריים.

 

הכשרות מגוונות

 

בבית הספר מבט שלישי מציעים לימוד ועבודה בגרסאות שונות של אקסל, ומעקב אחר עדכוני התוכנה לאורך השנים 2003 עד 2010. המסלולים הפועלים בו הם:

 

 • מסלול תומך/מומחה באקסל – משך הקורס שמונה מפגשים, חמש שעות אקדמיות לכל מפגש. הקורס מיועד לחסרי רקע כמו גם לבעלי שליטה בסיסית בתוכנה.

 

 • מסלול השתלמות באקסל - מיועד לאנשי כספים מנוסים בתוכנה ולמשתמשים מנוסים אחרים. היקפו 14 שעות אקדמיות, המתחלקות לשני מפגשים.

 

 • מסלול השתלמות מאקרו VBA - נועד להעלאת אפקטיביות העבודה עם התוכנה, תוך לימוד תכנות בשפת VBA. היקפו 14 שעות אקדמיות, אשר מחולקות לשני מפגשים.

 

 • מסלול הכשרה באקסל מרמת מתחילים ועד רמת מתקדמים - משכו 15 שעות, הפזורות על פני חמישה מפגשים.

 

 • ערבי עיון - בהם מועברים תכנים באופן של העצמת הידע הקיים, ובמתכונת קלה של מצגת ושיח.

 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.

עוד מסלולי לימוד - מבט שלישי - לימודי אקסל

ssssssssss

התאמתך לתפקיד מתכנת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

מעל 28,834 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 3.9

  המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

 • 4.1

  המכללה האקדמית אשקלון454 חוות דעת

 • 4.0

  המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין657 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא מחשבים

פלי הנמר פלד
פלי הנמר פלד, יזם הייטק ומנהל של קבוצת "אנשים ומחשבים" לתחומי הטכנולוגיה מאמין שאחד הכלים להצלחה בהייטק הוא אהבה גדולה לתחום.
"חשוב שתהיה הלימה בין מה שאוהבים למקצוע שבו עוסקים. לא מספיק לרצות לעשות הרבה כסף, צריך לבחור במה שבאמת אוהבים. אם אתה באמת אוהב משהו אתה לא תתייאש גם אם בתחילת הדרך לא תמיד תצליח."
בעיניו, כדי לעמוד בקצב המהיר של עולם ההייטק חשוב להמשיך ללמוד ולהתעדכן. "צריך לא להפסיק ללמוד. בזמן שאתה לא שם לב לנושא חדש שמתפתח, באים אחרים, לוקחים לך את הרעיון ומצליחים. צריך להיות הכי טוב שיש כל יום מחדש."
פלי הנמר פלד
נשיא קבוצת העיתונות והתקשורת "אנשים ומחשבים"
ד"ר תמי אמיר
בתחום המחשבים נמצא הכשרות רבות במגוון רחב של עיסוקים ומקצועות כגון – מנהלי רשת, טכנאי PC, תמיכה והדרכה של אופיס, ניתוח מערכות ועוד. ההכשרות משתנות הן בשעות ההכשרה והן במשך חודשי ההכשרה (קורסים בהיקפים משתנים של בין 70-230 שעות בין מספר חודשים מצומצם לשנה ויותר).
המשותף לכל ההכשרות בתחום המיחשוב שהן כולן דורשות כישורים טכניים בסיסיים ולצידם רצויה יכולת כמותית סבירה (כמובן שרצוי אף למעלה מכך).
תחומי העניין של הפונה להכשרות אלו, רצוי שיהיו בתחום הטכני והארגוני, ובתכונות האישיות רצוי שיהיה סטודנט סקרן, המוכן ללמוד בכוחות עצמו הן באמצעות ספרים והן באינטרנט, בעל "ידיים טובות", שאוהב תכנים הקשורים לחומרה ולתוכנה.
לעיתים נדרשת עבודה מול לקוחות ברמות שונות של שירות דבר המצריך תקשורת בינאישית וראייה ארגונית רחבה.
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א
Whatsapp Whatsapp