רוצה פרטים על מבחן SAT?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

מבחן SAT - בדרך ללימודים בארצות הברית

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על מבחן SAT? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס SAT

מועמדים ישראלים (וגם מועמדים לא ישראלים) הרוצים להתקבל למוסדות להשכלה גבוהה בארה"ב, צריכים לעבור את מבחן ה - SAT, אשר המטרה העיקרית שלו היא סינון ומיון של המועמדים הרבים לחוגים השונים ולמוסדות הלימוד הרבים הקיימים בארה"ב.

 

רבים הניגשים למבחן, בוחרים להשתתף בקורס הכנה למבחן ה - SAT, על מנת לשפר את סיכויי ההצלחה בו. מבחן ה- SAT הוא "הפסיכומטרי של האמריקאים" וכמו שכל ישראלי עובר מבחן פסיכומטרי כתנאי לקבלה לאוניברסיטאות בישראל, כך כל אמריקאי עובר את מבחן ה - SAT.

 

כמו ברוב המבחנים מהסוג הזה, הנבחנים נבחנים על היכולות שלהם בתחום הכמותי, בתחום המילולי ובאנגלית. המבחן נמשך למעלה מ - 4 שעות ונחשב לקשה למדי. בארה"ב נבחנים בו בדרך כלל בתיכון (בכיתות י"א ו - י"ב), אך ישראלים עוברים את המבחן בגילאים מאוחרים יותר, לקראת לימודים אקדמיים בארה"ב.

 

לדעת האמריקאים, תוכן ומבנה המבחן מהווה את המדד הטוב ביותר להצלחה של תלמידים בלימודים אקדמיים. המבחן נערך מספר פעמים בשנה (6-7) בארה"ב וגם מחוץ לארה"ב.

 

  • רוצים להתכונן לבחינה המקבילה ל - SAT? קראו גם על קורס ACT


מה לומדים, היכן וכמה זמן?

ניתן לעשות קורס הכנה לקראת המבחן במוסדות כגון:

 

אבי יולזרי (אונליין או תל אביב): בבית הספר אבי יולזרי מתקיימים שלל קורסי הכנה למבחני קבלה ללימודים אקדמיים בהם קורס SAT שמתאים למועמדים ללימודים בארצות הברית. הקורס מתקיים במתכונת קורס אונליין או במתכונת פרונטלית קבוצתית או אישית, בתל אביב.

 

בית הספר האמריקאי: בבית הספר מתקיים קורס SAT וכן שלל קורסי הכנה נוספים כגון קורס מור ומרקם וקורס GRE.

 

בין התכנים הנלמדים לקראת המבחן - הקניית מיומנויות קריאה מהירה, אוצר מילים, טכניקות השלמת משפטים, כתיבת טקסטים וחיבורים, פתרון שאלות אמריקאיות מגוונות במתמטיקה (בנושאים כמו אלגברה, גיאומטריה, סטטיסטיקה ועוד), כיצד לנחש בצורה מושכלת ועוד.

 

רוב הפרקים במבחן הם באורך של 25 דקות וחשוב מאוד לתרגל לקראת המבחן גם בפתרון מבחנים ישנים במתכונת זו. הלימודים בקורס לקראת המבחן מתקיימים במשך כחודשיים עד שלושה חודשים וכוללים הרצאות פרונטאליות, תרגול מעשי בכיתה ופתרון בחינות תרגול.

 

כל מי שרוצה להתקבל ללימודים אקדמיים בארה"ב, מומלץ מאוד שישתתף באחד מקורסי ההכנה לקראת מבחן ה - SAT, וזאת על מנת לשפר את הסיכוי לקבלת ציון גבוה ובעקבות כך גם את סיכויי הקבלה למוסד האקדמי המבוקש. ישראלים רבים המתקשים בשפה האנגלית חייבים לתרגל רבות עד שיגיעו לרמה הנדרשת ולכן לקורסים בתחום זה ישנה חשיבות רבה.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על מבחן SAT?

רוצה לדעת יותר על מבחן SAT?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד מבחן SAT
אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

רוצה לדעת מה לעשות עם החיים שלך?


יש לך הזדמנות לעשות צעד משמעותי בחיים שלך עוד היום! 

חוות דעת של סטודנטים: פסיכומטרי
התקבלו 44 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp