קורס הכנה לבחינת ה-GMAT במרכז XTRA

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס הכנה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על קורס GMAT - מרכז XTRA .

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הכנה לבחינת GMAT במרכז XTRA STUDENT


בדרך לתואר שני במנהל עסקים


מבחן GMAT הוא אחד מהשלבים ההכרחיים בדרך לקבלה לתואר שני במנהל עסקים באוניברסיטאות ובמכללות בארץ ובחו"ל. הוא נערך באנגלית ומורכב משאלות רבות ברירה, והוא מתבצע באופן ממוחשב. המבחן מחולק ל - 4 חלקים, שכוללים כתיבת חיבורים, הסקה משולבת, בעיות כמותיות ושאלות מילוליות. בנוסף ליכולות אנליטיות ולוגיות, המבחן בוחן גם יכולת מענה על שאלות תחת לחץ זמן.


במרכז XTRA STUDENT, ששייך לאגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל-אביב, מתקיים קורס הכנה לבחינת GMAT, אשר מספק למשתתפיו את כל הידע שנדרש לפני המבחן. המשתתפים לומדים על סוגי השאלות השונים ועל הדרכים המהירות לענות עליהן, ומקבלים ייעוץ והכוונה אישית בזמן הלמידה לבחינה.


תכנית הלימודים


במסגרת הקורס, מכירים המשתתפים את חלקי הבחינה השונים - הכמותי, החיבור, והחלק המילולי, לומדים על סוגים שונים של שאלות ועל הדרכים המהירות לענות עליהן. הם מתנסים בניסוח של טענות לוגיות, בקריאת תרשימים וגרפים ובפתרון בעיות מתמטיות בדרגות קושי שונות. בנוסף, הם משפרים את יכולות הבנת הנקרא בשפה האנגלית דרך ניתוח של טענות וטקסטים. לבסוף, בוחנים התלמידים דרכים להתמודדות עם שאלות מתקילות או קשות במיוחד בזמן קצר.


למי מיועד הקורס?


קורס ההכנה מיועד למועמדים לתואר שני במנהל עסקים, אשר מעוניינים לשפר את היכרותם עם מבנה המבחן והשאלות שבו. הקורס מיועד לא רק לסטודנטים מאוניברסיטת תל-אביב, אלא הוא מתאים לתלמידים מכל המוסדות.


מתכונת הלימוד


קורס הכנה ל - GMAT כולל כ - 48 שעות לימוד אקדמיות, המחולקות ל - 9 מפגשים. אלו נערכים אחת לשבוע, בשעות אחר הצהרים והערב. לוח הזמנים של התכנית הוא גמיש וניתן להרכבה אישית על ידי המשתתפים, בהתאם לצרכיהם. בנוסף לשיעורים הפרונטליים בכיתה, מתקיימים גם מפגשי עזר פרטיים, ותרגולים מקוונים דרך פורום ואתר הקורס. לאורך הקורס, המשתתפים לוקחים חלק בתרגולים ובסימולציות בחינה.


נושאי הלימוד

 

 • רמות קושי של שאלות
 • הבנת הנקרא
 • פתרון בעיות מתמטיות
 • כתיבת חיבורים
 • תיקון טעויות במשפטים
 • ניתוח טענות לוגיות
 • סטטיסטיקה והסתברות
 • אריתמיקה ואלגברה
 • קריאת גרפים ותרשימים
 • יכולות ביטוי באנגלית    
 • התמודדות עם שאלות מורכבות    
 • ועוד


סגל הוראה


המרצים בתכנית הם מדריכים מנוסים בהכנה לבחינות ההסמכה למנהל עסקים, אשר להם ניסיון של מספר שנים בליווי סטודנטים בדרך לבחינות ה - GMAT. חלקם מכינים תלמידים במסגרות דומות למעלה מ - 20 שנה.

 


על מוסד הלימוד


מרכז הקורסים XTRA סטודנט הוקם על ידי אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל-אביב לפני כ - 10 שנים. מתקיימים במסגרתו מגוון קורסים לסטודנטים ולקהל הרחב, ומדי שנה לוקחים בו חלק אלפי משתתפים. בנוסף לקורסי הכנה למבחני קבלה נוספים כמו למשל קורס GRE ו- GRE ביוכימיה והכנה למבחן מר"ב לקבלה ללימודי רפואה בתכנית ה - 4 שנתית, נערכים במרכז גם קורסי מחשבים כמו למשל קורסי קידום אתרים, פיתוח אפליקציות, ועיצוב גראפי.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מרכז אקסטרה סטודנט - Xtra Student

פורום לימודי תעודה | קורסים
לימודי סקסולוגיה - איפה לומדים ומשך זמן
טליה
ללא תגובה
קורס של יחידה לביטחון לאומי
ניצן לישא
ללא תגובה
איפה עושים קורס מורה לנהיגה?
לאה דהן
ללא תגובה
עלויות ותכני לימוד בקורס עיצוב בדיגיטל
ניסים רפאל
1 תגובות
קורס מנהלי אבטחה של משטרת ישראל
אופיר אלון
1 תגובות
קורס מאמנים - עלות,משך הקורס,סוג תעודה
שרי ראקוב
1 תגובות
משך קורס לימודי מנהל עבודה
אבי
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp