רוצה פרטים על פסיכומטרי באנגלית?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

מבחן פסיכומטרי באנגלית

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על פסיכומטרי באנגלית? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מבחן פסיכומטרי באנגלית

לאלה מכם שאינם דוברי עברית שפת אם, ורוצים לעשות את המבחן הפסיכומטרי - דעו כי יש לכם אפשרות לכך. את המבחן הפסיכומטרי ניתן לעשות במספר שפות נוספות, בין היתר ערבית, רוסית, צרפתית, ספרדית ואנגלית (נוסח משולב). לכן, כל מי שנרשם למבחן חשוב זה, צריך קודם כל להחליט באיזו שפה הוא ייבחן ומהי השפה בה יוכל להוציא את הציון הגובה ביותר.

 

המבחן באנגלית (הנוסח המשולב), מיועד לנבחנים ששפת האם שלהם היא אנגלית. את הנוסח הזה יכולים לעשות גם נבחנים ששפת האם שלהם היא לא עברית או אנגלית, אך אלה הן בכל זאת שתי השפות העיקריות בהן הם שולטים.

כיצד בנוי הנוסח המשולב?

פרק האנגלית בנוסח המשולב, הוא בדיוק כמו בבחינה בעברית, כלומר כתוב כולו באנגלית. זאת לעומת הפרקים בתחום החשיבה המילולית והכמותית, אשר כתובים גם בעברית וגם באנגלית. כלומר - לצד כל עמוד בעברית ניתן למצוא את אותו העמוד בדיוק באנגלית, וכך הנבחן יכול לבחור את השפה המתאימה לו ביותר, על פי שיקול דעתו.

 

יש לציין כי מבחינת תוכן הבחינה, פרק האנגלית זהה לחלוטין לבחינה הרגילה בעברית, פרק החשיבה המילולית בנוסח המשולב שונה במקצת (לא כולל אוצר מילים) ואילו הפרק הכמותי בנוסח המשולב זהה בתוכנו לבחינה הרגילה בעברית.

יש לזכור כי בחינות שאינן בעברית מתקיימות במועדים מסוימים בלבד, לרוב, במועדי אפריל ויולי בלבד, אך מומלץ לוודא זאת מראש לפני שנרשמים לבחינה.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על פסיכומטרי באנגלית?

רוצה לדעת יותר על פסיכומטרי באנגלית?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

אם אין לך מושג מה מתאים לך ללמוד


יש לך הזדמנות לעשות צעד משמעותי בחיים שלך עוד היום! 

חוות דעת של סטודנטים: פסיכומטרי

התקבלו 44 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp