לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > קורס הכנה > קורס הכנה למבחן אמירם

קורס אמירם - איך מתכוננים למבחן אמירם?


מחפש/ת מידע על לימודים? קורס הכנה למבחן אמירם? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
השלמת בגרויות
פסיכומטרי
לימודי מכינה
קורס אמיר
קורס מתא"ם
מבחן יעל
קורס GRE
קורס Toefl
מבחן SAT
מבחן מסו"ק
 
 
קורס הכנה לצבא
קורס הכנה ללידה
הכנה למבחן רישוי רופאי שיניים
הכנה למבחן רישיון תיווך
קורס IELTS
הכנה לבחינת עורכי הדין
קורס הכנה למבחן רואי החשבון
קורס ISTQB
סטטיסטיקה לתעודה
קורס מימון

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

קורס הכנה למבחן אמירם
 
אמיר, אמירם, מה ההבדל?
 
מבחן אמירם הוא מבחן שנועד לקבוע את רמת המיומנויות בשפה האנגלית של המועמדים ללימודים אקדמיים, ולסווגם בהתאם לקריטריונים שונים. מבחן אנגלית מיון לרמות ממוחשב (= אמיר"ם) שקול למבחן אמי"ר, אך בניגוד לאחרון, שנערך בכתב יד, מבחן אמירם נערך באמצעות מחשב. הבדל נוסף משמעותי הוא, שבניגוד למבחן אמי"ר, הנערך ברמה ארצית, מבחן אמירם הוא מבחן פנים מוסדי, הקובע רמה בהתאם לדרישות המוסד הספציפי. על מנת לשפר את הסיכויים לקבלת פטור מקורס אנגלית באוניברסיטה או במכללה שאליה נרשמתם, תוכלו להשתתף בקורס הכנה למעבר מוצלח של בחינה זו.
 
על הבחינה
 
הבחינה מתקיימת במוסדות הלימוד המשתמשים בה לצורך סיווג המועמדים, ועל כן יש להירשם אליה דרכם. בהתאם, הציון בבחינה זו מתאים ותקף לאותו מוסד לימודים. כל השאלות בבחינה בודקות את רמת השליטה של הנבחן בשפה האנגלית, והתשובות ניתנות על ידו, על גבי המחשב. בנוסף, מדובר בבחינה "אדפטיבית", ומשמעות הדבר היא כי תוך כדי הבחינה עצמה מאתרת התוכנה את רמתו של הנבחן המסוים; בהתאם לתשובתו על כל אחת מן השאלות, מופיעה השאלה הבאה. כך, אם עניתם תשובה נכונה על שאלה מסוימת, השאלה הבאה תהיה קשה יותר, ואם טעיתם בתשובתכם, השאלה שאחריה תהיה קלה יותר.
 
לכל שאלה מוקצב זמן מסוים בנפרד, ואי אפשר לחזור אליה מאוחר יותר. משך הזמן המוקצב לבחינה כולה הוא שעה אחת, על פי רוב. כל השאלות הן שאלות רבות ברירה, והן מחולקות לשאלות שבהן יש להשלים משפטים (2 דקות לכל שאלה), לשאלות של ניסוח מחדש (4 דקות לכל שאלה), ולחלק של הבנת הנקרא שבו יש לקרוא קטע ולהשיב על שאלות ביחס אליו. הציון בבחינה נע בין 50 ל – 150, כאשר ציון שמעל 134 מקנה פטור מלימודי האנגלית במסלול הלימודים האקדמיים.
 
על הלימודים
 
קורס הכנה למבחן אמירם נלמד במתכונת זהה לזו של קורס הכנה למבחן אמי"ר, ובו מתמקדים בעיקר ברענון הידע והשליטה באנגלית, ובהשבה על השאלות באמצעות המחשב. בקורס מתרגלים הסטודנטים שאלות דומות לאלה שיפגשו במבחן, ובכלל זה הם קוראים טקסטים ומאתרים את הנקודות המרכזיות בהם, מתאמנים על ניסוח מחדש של משפטים, מרחיבים את אוצר המילים שלהם, ומתרגלים השבה מהירה על השאלות – בהתאם לזמנים המוקצבים לכך בבחינה. חלק ניכר מהלימודים בקורס ההכנה מתמקד באסטרטגיות למידה וניהול זמן.
 
מתכונת הלימוד
 
מתכונת הלימוד בקורס הכנה למבחן אמירם משתנה בין המסלולים, והיא נעה בין כ – 16 שעות בקורסים מסוימים, ועד ל – 40 שעות לימוד אקדמיות. הלימודים מתקיימים פעם או פעמיים בכל שבוע, ובדרך כלל בשעות אחר הצהריים והערב. במרבית המסלולים ניתנת לסטודנטים גישה לפורטל תרגול ולאזור אישי בתוכו, כך שהסטודנטים ממשיכים לתרגל בין השיעורים באופן עצמאי, באמצעות חומרי הלימוד של הקורס. בחלק מן המסלולים הלימוד מלווה גם בספרי לימוד ובספרי עזר, ובחלקם הוא מלווה גם במצגות.
 
מוסדות לימוד אפשריים
 
  • קידום – מוסד זה מציע תכנית לימודים לקורס הכנה למבחן אמירם, המוגשת בכמה בתי ספר שונים בארץ.  הקורס של "קידום" מתקיים במסגרת בית הספר וול סטריט, במסגרת המכללה האקדמית כנרת, ובשיתוף עמותת הסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה. הקורס במסגרת האוניברסיטה הפתוחה מתקיים בבאר שבע, בתל אביב ובירושלים, ולתלמידים המגיעים מן הפריפריה ניתנים החזרי נסיעות.

 

  • TopPrep – בבית ספר זה מציעים לימודים במתכונת של קורס מלא ובקבוצת לימוד מצומצמת, במתכונת פרטית של אחד על אחד, או במתכונת של קורס אקדמי הנפרש על פני מספר רב יותר של מפגשים.

 

  • בית הספר האמריקאי - קורסי ההכנה מתקיימים בקבוצות קטנות ועם מורים דוברי אנגלית שפת אם. הקורס מתקיים בכמה מקומות בארץ: בת"א (רמת גן), ברעננה ובירושלים. 
 
אפשרויות לימוד נוספות
 
בנוסף לאפשרויות הלימוד שצוינו, קיימים כמה מכונים שבהם מציעים הכנה אונליין בלבד למבחן זה, בקורסים מקוונים. ביניהם נמצאים גם אתר "פטור", מכון נועם, אתר "Amir for Free" ועוד. במסגרות אלה מציעים לכם גישה לתרגול עצמאי, שיעורים מצולמים להדרכה אסטרטגית ורשימת אוצר מילים להיכרות ולשינון.
 

 

רוצה לדעת יותר על קורס הכנה למבחן אמירם? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על קורס הכנה למבחן אמירם
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד קורס הכנה למבחן אמירם

 
פורומים בתחום
פורום לימודי תעודה | קורסים
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
המרכז הארצי לבחינות ולהערכה
הכנה למבחן מימד - איך מתכוננים לבחינה הזו?
מבחני תיל - רוצה הכנה למבחן המיון למכללה או למקום העבודה?
אודות האתר לימודים בישראל
הכנה לפרק הכמותי בבחינת ה - GMAT
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לקורס הכנה
EZ Way פסיכומטרי
הכנה למבחן המתווכים - מכללת תל חי
מכללת סלע דעת
קורס GMAT - מרכז XTRA
בגרויות ופסיכומטרי - בית ספר חרשן
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על קורס הכנה למבחן אמירם?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.


סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
תנאי קבלה ללימודי שמאי אומנות (לפני 1 ימים, 17 שעות, 44 דקות)
קורס ביטוח (לפני 1 ימים, 17 שעות, 56 דקות)
קורס פלדנקרייז לשנת שבתון (לפני 1 ימים, 18 שעות, 7 דקות)
עלות קורס שזירת פרחים (לפני 1 ימים, 18 שעות, 17 דקות)
קורס גישור לקבוצה במקום העבודה (לפני 1 ימים, 18 שעות, 30 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD