רוצה פרטים על לימודים בבריטניה?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודים בבריטניה - קורסים באנגליה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בבריטניה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודים באנגליה - מתאים לך? איך מתחילים?
 
אנגליה - או בריטניה בשמה המקראי. מולדת הפיש אנד צ'יפס, דייויד בקהאם, שרלוק הולמס, טירות עתיקות, תרבות עשירה ומפוארת, מולדת האנגלית, ערש הקולוניאליזם וגם השכלה, השכלה ושוב השכלה. בריטניה היא למעשה הממלכה המאוחדת של בריטניה הגדולה ושל צפון אירלנד והיא מהווה כיום את אחד היעדים המבוקשים ביותר עבור ישראלים המעוניינים ללמוד מחוץ לארץ.
 
הסיבות לכך הן מגוונות. ראשית, לימודים באנגליה, אינם מצריכים מהסטודנטים הישראלים ללמוד שפה זרה נוספת פרט לאנגלית, שנית, באנגליה פועלות אוניברסיטות ומוסדות לימוד מהטובים והיוקרתיים ביותר בעולם , דוגמאות לכך הן אוקספורד וקיימברידג' המוכרים ולבסוף לבד מההשכלה הגבוהה הנרכשת, הסטודנטים יכולים להנות מהווי תרבותי עשיר ומפותח.
 
בבריטניה פועלות למעלה מ- 200 אוניברסיטאות ומוסדות לימוד להשכלה גבוהה המקיימים מסלולי לימוד להכשרות אקדמיות וחוץ אקדמיות . כמה ממוסדות הלימוד ממוקמים בלונדון ואחרים ממוקמים באזורים כפריים מרוחקים יותר.
 
 
מסלולי לימוד
 
מסלולי הלימוד האפשריים באוניברסיטאות בבריטניה הם מגוונים ביותר . בין התחומים הנפוצים הנלמדים בבריטניה נמנים לימודי מנהל עסקים, כלכלה, מדעי המחשב, חשבונאות, מדעים מדויקים, איכות הסביבה, עיצוב, מדעי הרוח, משפטים, פיזיותרפיה, פסיכולוגיה, תקשורת, אדריכלות, חינוך ועוד.
 
הליך הרישום ללימודים בבריטניה
 
ככלל תהליך הרישום ללימודי תואר ראשון במוסדות הלימודיים בבריטניה מתבצע באמצעות מערכת UCAS. מערכת זו מארגנת ומרכזת את כל הבקשות ללימודים לתארים ראשוניים באנגליה. מועמדים לתואר ראשון אינם יכולים לבצע את הרישום דרך המוסד הלימודי ישירות, אולם במקרים בהם הרישום הוא לקראת תארים מתקדמים (שני ומעלה) , הרישום ייעשה מול המוסד ישירות.
 
תנאי קבלה
 
בכדי להתקבל ללימודים אקדמיים לתואר ראשון באנגליה המועמדים נדרשים להציג גליון ציונים של תעודת הבגרות וכן לעבור את מבחני הכניסה TOEFL ו- IELTS בציונים שדורש המסלול. למסלולי הלימוד לתואר שני המועמדים נדרשים להציג נוסף לציונים הסופיים בבחינות הכניסה את מכתבי ההמלצה וכן את גליון הציונים של התואר הראשון.
 
 
עלויות ויוקר מחייה
 
לונדון היא העיר השלישית בעולם בעלויות יוקר המחייה.שכר הלימוד באנגליה מדורג לפי המקצועות הנחשבים כאשר מדעי אמנות ורוח הם ה"זולים" ביותר ושכר הלימוד בהם הוא כ 45000 שקלים לשנת לימודים . לעומת זאת לימודי מדעים מדוייקים יעלו כ- 55000 שקלים לשנה ולימודים במדעי רפואה יעלו כ 67000 שקלים לשנה.
 
מבחינת עלויות המחייה, מגורים מחוץ ללונדון, ינועו סביב ה 600 פאונד לחודש. כמו כן, ביטוח הבריאות הוא חינם לסטודנטים הלומדים במתכונת מלאה, והתחבורה הציבורית מסובסדת.
 
עבודה ומלגות
 
ויזות הסטודנט מאפשרות לעבוד בעבודה חלקית במהלך הסמסטרים, כמו במדינות אחרות באירופה – כ 20 שעות שבועיות. בחופשות ניתן לעבוד עבודה במשרה מלאה. השכר הממוצע הוא כ 4.5 פאונד לשעה כך שלא סביר להניח שתכסו את כל עלויות המחייה שלכם באמצעות עבודה. 
 
לגבי מלגות, הידועה שבהם היא מלגת CHEVENING , שמוענקת בעיקר לתארים מתקדמים לכ 2500 סטודנטים זרים מדי שנה. מלגות אלו מכסות מ 30 ועד 100 אחוז מהלימודים.
 
מלגה נוספת, המיועדת לסטודנטים לתארים מתקדמים, היא מלגת רודס. זוהי מלגה לסטודנטים לאוניברסיטת אוקספורד, המיועדת למועמדים לתואר שני או שלישי. היא מוענקת מדי שנה לשני ישראלים, וכן לסטודנטים ממדינות נוספות בעולם, על סמך הצטיינות ותרומה חברתית.
 
סטודנטים לתארים מתקדמים יכולים להיעזר גם במלגת האגודה האנגלו ישראלית. היא מיועדת לסטודנטים לתואר שני או שלישי המעוניינים לקחת חלק במחקר באוניברסיטאות ומכללות בבריטניה, בתחומים שונים.
 
ניתן לברר פרטים אודות המלגות באתר המועצה הבריטית באינטרנט או בקישורים שלנו באתר. מלגות נוספות הן מטעם כל מוסד ומוסד בנפרד.
שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודים בבריטניה?

רוצה לדעת יותר על לימודים בבריטניה?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
Whatsapp Whatsapp