רוצה פרטים על לימודים באוסטרליה?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודים באוסטרליה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודים באוסטרליה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודים באוסטרליה - מתאים לך? כמה זה עולה? איך מתחילים?

 

אוסטרליה הינה כר פורה להתפתחות אישית ומקצועית. היבשת הכי פחות מיושבת על פני כדור הארץ היא גם אחת מהמדינות המתפתחות והמפותחות ביותר בעולם המיישבת כ20 מיליון תושבים על שטח של כ 8 מיליון קילומטר מרובע. בשל היותה מדינת הגירה מטבעה, יוכל הסטודנט החדש להשתלב עד מהרה בחיי היום יום. האוסטרלים אדיבים ומסבירי פנים, ושפת המקום כמו גם שפת הלימוד היא אנגלית.

 

באוסטרליה פועלות כ- 39 אוניברסיטאות ציבוריות הממוקמות בעיקר בערים הגדולות במדינה - סידני, קנברה, מלבורן, אדלאיד ופרת' וכן מכללות ציבוריות או פרטיות, המציעות מסלולי לימוד רבים וגם לימודי תעודה. באוסטרליה לומדים בממוצע 200,000 סטודנטים זרים וזאת בעיקר משום שהיא מדינה מסבירת פנים המכירה בערך של סטודנטים ממדינות זרות.

 

 

מוסדות הלימוד המקצועיים באוסטרליה פועלים תחת פיקוחה של הממשלה האוסטרלית ומבטיחים רמת לימודים גבוהה ומקצועית. הם אמנם אינם מדורגים בדירוגים הבין לאומיים, אולם חלקם מקיימים קשרי מחקר עם מכונים רבים בעולם. במרבית המקרים בכל אחד ממוסדות הלימוד קיימת יחידה המציעה שירותים לסטודנטים זרים ובהם סיוע במציאת עבודה, סיוע במציאת דיור וכן הלאה.

 

משך הלימודים

 

לימודי תואר ראשון באוסטרליה נמשכים בממוצע שלוש שנים , למעט לימודי הנדסה, עיצוב ואדריכלות שמתפרסים על פני 4 עד 5 שנים . הלימודים לתואר שני באוסטרליה אורכים בממוצע שנה עד שנתיים.

 

שכר לימוד

 

שכר לימוד שנתי ממוצע באוסטרליה נע בין 15,000 דולר אוסטרלי ל- 26,000 דולר אוסטרלי ונקבע בהתאם לתחום הלימוד ולמוסד הלימודי.

 

קבלה ללימודים באוסטרליה

 

לצורך קבלה למוסדות הלימוד השונים באוסטרליה, המועמדים נדרשים לגלות ידע באנגלית ברמה מספקת. מבחן IELTS הוא מבחן האנגלית אותו כל החפצים ללמוד באוסטרליה נדרשים לעבור. בכדי להתקבל למרבית מסלולי הלימוד באוסטרליה יש להשיג במבחן ציון של 6 נקודות ומעלה.

 

מלבד זאת, הקבלה ללימודים אקדמיים באוסטרליה מותנית בהצגת בחינת בגרות מתורגמת. תנאי הקבלה משתנים כמובן בין תחומי הלימוד השונים ויכולים לכלול גם מבחני כניסה, ראיונות אישיים וכן הלאה.

 

ויזת סטודנט באוסטרליה

 

ניתן לקבל ויזת סטודנט רק לאחר הקבלה למסלול הלימודים ולאחר תשלום של סמסטר אחד לפחות. כמו כן, המעוניינים בקבלת הויזה נדרשים להפגין נוכחות ב-80 אחוז מהשיעורים, להוכיח יכולת כלכלית למימון תקופת הלימודים, למחיה ולמימון מחיר כרטיס טיסה, לעבור בדיקות רפואיות אצת רופא מטעם השגרירות ולהחזיק בביטוח בריאות. את הבקשה לויזת סטודנט יש לבצע מארץ המוצא ולא תתאפשר הסבה מויזת תייר לויזת סטודנט.

 

עבודה ומלגות

 

עבודה באוסטרליה אפשרית ונוחה. כמעט כל הסטדודנטים הזרים עובדים. בעקרון מותר לך לעבוד כ 20 שעות בשבוע אולם רבים עובדים מחוץ לקמפוס בערים, ומשלימים הכנסה. בנוסף קיימים משרדי עבודה בתוך הקמפוסים הדואגים לעבודות סטודנטים. לגבי מלגות הרי שסטודנטים זרים זכאים למלגות לימודים. המלגות מוענקות הן ע"י ממשלת אוסטרליה, הן ע"י מוסדות הלימוד השונים והן ע"י גופים פרטיים. סכומי המלגה תלויים בלימודים ובמוסד.

 

לסיכום

 

אוסטרליה רחוקה מאד מישראל. למרות ריחוקה הגיאוגרפי לומדים לא מעט ישראלים באוסטרליה. בנוסף, מספר תחומי לימודים כמו ביולוגיה ימית מפותחים יותר מאשר בכל מקום אחר בשל העושר הטבעי ומרחבי האוקיינוסים השמורים ביותר על פני הכדור.

 
שילוב של לימודים עם טיולים בטבע המדהים ביופיו וחברה מודרנית מערבית יכולות להפוך את חווית הלימוד למהנה ומעניינת.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודים באוסטרליה?

רוצה לדעת יותר על לימודים באוסטרליה?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
Whatsapp Whatsapp