קורס פיתוח NET. בהאקר יו HackerU

שירות אישי - צור קשר
קורס פיתוח NET. בהאקר יו HackerU

קורס פיתוח תוכנה דוט נט פול סטאק ופיתוח למובייל בהאקריו - HackerU

 

מסלול ישיר למשרה בתכנות

 

מקצועות טכנולוגיים נחשבים כיום למקצועות מעצבי תרבות ואורחות חיים. המובייל, המחשב ושלל היישומים משנים את אופי חיינו והופכים הכל לנגיש וזמין תמיד. הדרישה לעובדים בענף ההייטק ערה, ובו נהוגות משכורות גבוהות בהרבה מן הממוצע במשק.

 

בהאקריו מציעים מסלול תכנות לסביבת העבודה של מיקרוסופט, הכולל הכנה מהבסיס ועד למבחן MCSD להסמכה בינלאומית. המרכז אף מסייע לבוגרי הקורס להשתלב בתעסוקה בחברות תוכנה והייטק.

 

הקורס מתקיים בשלוחת מוסד הלימוד ברמת גן.

 

תכנית הלימודים

קורס דוט נט בהאקר יו עוסק בנושאים חיוניים בעבודת המתכנתים ומפתחי הפול סטאק, וכולל הכשרה בסביבת ASP.net, באפליקציות למערכת חלונות ועוד. בנוסף, התכנית כוללת הכנה מעשית לקראת מבחן הסמכה בינלאומי של Microsoft.

במהלך הקורס התלמידים מקבלים כלים טכנולוגיים מתקדמים שמותאמים לשינויים בשוק כגון פיתוח בפלטפורמת MVC וכן בפלטפורמת Web API שתומכת בפיתוח צד לקוח בשפות כגון אנגולר ושפת React JS . נוסף על כך, במהלך הקורס לומדים על נושאים בפיתוח צד לקוח ובוחנים איך ניתן להביא לידי ביטוי טכנולוגיות חדשניות בצד הלקוח.

 

מתכונת הלימוד

 

בתחילת הקורס נערך שלב מיון בהיקף של כ - 30 שעות, מטרתו לבחון את התאמת המשתתפים למסלול. הקורס המורחב נפרש על פני כ - 500 שעות אקדמיות. הוא נמשך כ - 12 חודשים ומתקיים במתכונת קורס ערב. השיעורים מתקיימים פעמיים במהלך השבוע.

 

במסלול משולבים תרגולים פרקטיים עם הרצאות פרונטליות. לקראת סיומו של הקורס, המשתתפים עורכים פרויקט מסכם אשר מתמקד בתכנון, פיתוח ויישום.

 

 

 

קהל יעד, תנאי קבלה ומלגות


כדי להתקבל לקורס יש לעבור ראיון אישי בו נבחנת התאמת המועמדים למסלול, מידת האוריינטציה שלהם במקצועות ריאליים ובחשיבה ריאלית ואת הרקע הקודם שלהם בעבודה בסביבה ממחשבת. המתקבלים נדרשים להשתתף בקורס מיון, למי שעוברים אותו מוענקת מלגת שכר לימוד בסך של 7,000 ש"ח. מי שאינם עוברים את שלב המיון מוחזר אליהם שכר הלימוד ששילמו בגין שלב המיון.


קורס זה מתאים למבקשים לעשות את הצעדים הראשונים בתחום פיתוח התוכנה, על פלטפורמת הפיתוח דוט נט של מיקרוסופט שהיא מהפלטפורמות המתקדמות היום. הוא מתאים לחסרי רקע קודם בתחום התוכנה ומאפשר להגיע בהדרגה לרמת פיתוח שנדרשת ממפתחי דוט נט בשוק העבודה. כמו כן, הקורס מתאים לאנשי מקצוע שברצונם לעבור הסבה לתחום ההייטק.

 

 

 

סגל הוראה

 

הקורס מנוהל ומועבר על ידי אנשי מקצוע בתחום הפיתוח, שעבדו ועובדים בחברות הזנק ובניהול פרויקטים בחברות תוכנה מובילות ומוכרות. ראש המסלול הוא מומחה לפיתוח תוכנה בעל ניסיון בחברות תוכנה וסטארט אפ שמשמש מנכ"ל של חברה לאבטחת מידע ולפיתוח קוד מאובטח. כמו כן מרצה בקורס מומחה לפיתוח אפליקציות אנדרואיד.


תעודה

 

לבוגרי הקורס מוענקת תעודת פיתוח תוכנה בפלטפורמת NET. מטעם מרכז HackerU. נוסף על כך, המסגרת מסלול ההכשרה מתקיימת הכנה מעשית למבחן ההסמכה הבין לאומי MCSD של מיקרוסופט.

 

למידע נוסף לחצו: האקריו | HackerU
Whatsapp Whatsapp