לימודי PHP לפיתוח באינטרנט במכללת אינטלקט אקדמון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס תכנות - תוכנה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

* חדש באתר: סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים שתשנה לך את החיים

 

הגעת לדף עם מידע על קורס PHP - אינטלקט אקדמון.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס פיתוח מערכות WEB באמצעות PHP – מכללת אינטלקט אקדמון
 
מישהו אמר פייסבוק?
 
יש לכם חלום לפתח את הפייסבוק הבא? גם הוא לבטח יפותח באמצעות שימוש במערכות מבוססות PHP ובשיטת הקוד הפתוח. קורס פיתוח מערכות WEB באמצעות PHP במכללת אינטלקט אקדמון מעניק לחסרי רקע בתחום את הכלים, הידע וההכשרה הדרושים כדי להתמקצע בו, כך שבתום המסלול, תוכלו אולי להגשים את חלומכם. הקורס מתקיים באזור צפון הארץ, ומנחה אותו בוגר תואר ראשון במדעי המחשב.
 
יותר ויותר אתרי אינטרנט כיום מפותחים באמצעות PHP ובכתיבה בשיטת ה"קוד הפתוח", ביניהם גם אתרים גדולים ופופולאריים דוגמת הפייסבוק. פיתוח ב – PHP  מאפשר בניית אתרים מורכבים, הכוללים מערכת לניהול תוכן עם ממשק נוח, המאפשרת לבעל האתר לבצע בו שינויים בקלות, מבלי לדעת תכנות. מצד משתמשי האתר, גם הם יכולים בקלות להזין תוכן לאתרים הבנויים בשרתי PHP. אתרים אלה משרתים בעלי עסקים וחנויות, כיוון שהם מסוגלים לתת שירותי תשלום ולבצע התקשרויות לחברות אשראי.
 
הלימודים בקורס פיתוח מערכות WEB באמצעות PHP במכללת אינטלקט אקדמון מקנים לסטודנטים את יסודות התכנות מונחה העצמים, את השימוש בשפות תכנות אלה בבסיס הנתונים PHP, ואת הכלים לתכנות באמצעות קוד פתוח. מדובר בשיטה קלה יחסית לתכנות, יצירתית ושיתופית, והסטודנטים בקורס לומדים לבנות באמצעותה אתרי אינטרנט דינמיים, ניתנים לשינוי, וקלים לתפעול ולעדכון. כמו כן, הם יוכלו אף לפתח אפליקציות אינטרנט מבוססות PHP.
 
מתכונת הלימודים
 
תכנית הקורס באינטלקט אקדמון מקיפה 190 שעות לימוד אקדמיות, כאשר 30 שעות מתוכן מיועדות ללימודי מכינה בתכנות, 40 שעות – לפרויקט עצמאי, ו - 120 שעות נוספות מיועדות להרצאות פרונטליות הנערכות בשעות הלימודים.
 
נושאי הלימוד
 
תכנית הלימודים מחולקת לחלק בסיסי ולחלק מתקדם. בחלק הבסיסי נלמדים מושגי יסוד וחומרי רקע. הסטודנטים לומדים על התפתחות האינטרנט ורוכשים ידע בדרכי פעולתו ובמעבר מאתרים סטטיים לדינאמיים, הם לומדים על שרתי לקוח ועל פורמט HTTP. בשלב זה המשתתפים מבינים את הקונספט העומד מאחורי ה – PHP  ומפנימים את המשמעות של מושגים כסביבה, פונקציות, שרשרות, Cookies ועוד. הם לומדים את השימוש במשתנים, בביטויים ובמבנים הנהוגים בשרת זה. בחלק המתקדם משתתפי הקורס לומדים לטפל בשגיאות תוכנה ובבעיות הורדת תוכן משרת אינטרנט. כמו כן, נלמדות שפות תכנות שונות כ – XHTML, CSS ו - JavaScript. הסטודנטים לומדים להתקין מערכת MySQL ומערכת ניהול תוכן PHP.    
 
נושאים נוספים שנלמדים בקורס הם:
 
 • WEB Forms
 • שימושים
 • אבטחת PHP
 • נטוורקינג
 • Open Source
 • יסודות PHP
 • שימוש במסדי נתונים
 • ספריית PHP
 • PHP WEB Services
 • כותרות HTTP
 • PHP Zend Framework
 • ועוד
 
תנאי הקבלה לקורס
 
קורס פיתוח מערכות PHP מיועד לחסרי רקע בתחום, ועם זאת, דרישות הקבלה למסלול לימודים זה כוללות ידע בשפת תכנות כלשהי – כאשר חסרי ידע בתחום זה יידרשו למעבר של מכינה ללימודים. בנוסף, המועמדים נדרשים להיות בעלי ידע בהפעלת מערכת Windows, ידע בהפעלה ובשימוש בדפדפן, וכן שליטה בשפה האנגלית – ברמה של קריאה. כל המועמדים נדרשים אף לעבור בהצלחה ריאיון קבלה אישי.
 
זכאות לתעודת הסמכה
 
תעודת ההסמכה המוענקת לתלמידים בתום מסלול הלימודים בקורס פיתוח מערכות WEB באמצעות PHP היא תעודת גמר מטעם מכללת אינטלקט אקדמון. על מנת לזכות בתעודת הגמר מטעם המכללה, על הסטודנטים להשתתף ב – 80% לפחות מהשיעורים במסלול, להגיש את כל העבודות והמטלות הנדרשות מהם במהלכו, ולהגיש פרויקט גמר מסכם המיישם את כל הידע הנלמד במהלך המסלול. בנוסף, יוכלו המשתתפים לגשת לבחינת ההסמכה החיצונית Zend Certified Engineer – שאליה מכין אותם הקורס.
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אינטלקט אקדמון - המכללה להכשרה מקצועית

עוד מסלולי לימוד - מכללת אינטלקט אקדמון

ssssssssss

פורום לימודי מחשבים

לימודי c++ היכן ניתן ללמוד
יוסי
1 תגובות
הצעת מחיר קורס ciso
איתמר
1 תגובות
איפה יש קורס הכרת מחשב?
אלונה
1 תגובות
קורס אוטוקאד בבאר שבע או דימונה
נועם הרוש
1 תגובות
קורס ריענון בcnc
נועם סביון
1 תגובות
מעבר בין אוניברסיטאות במדעי המחשב
נועם
1 תגובות
איך לומדים בתקופת הקורונה?
יוסף בוארדי
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,059 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת תל אביב967 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת חיפה1,567 חוות דעת

 • 4.0

  המרכז האקדמי לב1,453 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp