לימודי תרגום מאנגלית לעברית במכללה האקדמית בית ברל

שירות אישי - צור קשר

המכללה האקדמית בית ברל

לימודי תרגום אנגלית - עברית במכללה האקדמית בית ברל

 

האו דו יו סיי דאט אין היברו?

 

השפה האנגלית היא אחת השפות המדוברות ביותר בעולם. עם השנים הפכה האנגלית לשפה בינלאומית והיא משמשת כיום אנשים באשר הם לתקשורת בין אישית בכל תחומי החיים. גם אנשים השולטים באופן יחסי בשפה האנגלית, נזקקים לעיתים קרובות לשירותיהם של מתרגמים מוסמכים, בעלי מיומנויות ויכולת להגיש תרגום מהיר ומדויק של חומרים מקצועיים, מסמכים וספרי עיון.
 

תכנית הלימודים

 

התוכנית ללימודי תרגום במכללת בית ברל מציעה לסטודנטים סדנאות מעשיות בתחומי התרגום השונים, הרלוונטיים ומבוקשים בשוק העבודה של ימינו, ובנוסף לכך מקנה לסטודנטים רקע מקיף ומעמיק בתורת התרגום. על ידי כך מתאימה התוכנית את עצמה לשתי מגמות מאוד בולטות אשר מסמלות את עולם התרגום של המאה ה-21: ההתפתחות המסחררת בחקר התרגום, לצד ההתמקצעות ההולכת וגוברת בענפי התרגום השונים. 

 

מתכונת הלימוד

 

התכנית ללימודי תעודה בתרגום במכללה האקדמית בית ברל מתקיימת במתכונת חד שבועית בשעות שמונה בבוקר עד 5 וחצי אחרי הצהריים, ומתפרשת על פני שלושה סמסטרים בהם סמסטר קיץ. היא כוללת שיעורים עיוניים בתורת התרגום וכן סדנאות מעשיות רבות ומגוונות. במסגרת הלימודים, נדרשים המשתתפים להגיש עבודות ותרגילים.

 

נושאי הלימוד


  • לוקליזציה
  • עריכת תרגום
  • תורת התרגום
  • תרגום משפטי
  • תרגום מסחרי
  • תרגום עיתונאי
  • תרגום כתוביות
  • סוגיות בלשון והבעה
  • ועוד

 

תנאי קבלה

 

מועמדים המבקשים להתקבל ללימודי תרגום במכללה האקדמית בית ברל, מתבקשים להפגין ידע באנגלית ובעברית במסגרת מבחן כניסה בכתב הנערך באופן וירטואלי. המבחן בודק את יכולות התרגום של המועמדים. נוסף על כך, על המועמדים לעבור ראיון אישי.

 

סגל הוראה

 

סגל ההוראה מורכב ממתרגמות מנוסות, המתמחות בשפות שונות ושלל תחומי תרגום כגון תרגום ספרותי, תרגום כתוביות, תרגום מסחרי, תרגום משפטי ועוד.

 

 

תעודה

 

סיום הלימודים בתכנית מקנה לבוגרים תעודת "מתרגם אנגלית - עברית". תעודה זו מוכרת עבור עובדי הוראה לצורך קבלת גמול השתלמות במסלול "גמול אישי" של אופק חדש.

 

למידע נוסף לחצו: המכללה האקדמית בית ברל

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית בית ברל

ssssssssss

מתוך פורום המכללה האקדמית בית ברל

קבלה לתואר שני לקויות למידה
הילה דרור
ללא תגובה
לימודי מידענות וספרנות
מריה
ללא תגובה
English tutors מועד אוקטובר
Sara
ללא תגובה
עלות של לימודי אומנות
אריאלה
ללא תגובה
קורס מורי דרך בארץ
צבי פלדמן
ללא תגובה
הרשמה לתואר שני
סאמי
ללא תגובה
לימוד ספרנות ומידענות וניהול מידע
אכלאס
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp