לימוד תקשור למתחילים ומתקדמים במרכז האור הפנימי של ענת קופרמן

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס מיסטיקה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על קורס תקשור - האור הפנימי.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס תקשור ומודעות על במרכז האור הפנימי של ענת קופרמן
 
טיפוס אחראי בשלבי הסולם
 
ענת קופרמן היא מטפלת הוליסטית ומתקשרת פעילה מאז שנת 1991, ומנחה של קבוצות לתהליכי פיתוח מודעות רוחנית ותקשור, כמו גם לתהליכי העצמה אישית, מאז שנת 2000. בין היתר, היא עוסקת בתחום זה באופן עצמאי, וכן מטעם "מהות החיים", הארגון הפילנתרופי שהקימה שרי אריסון. קורס תקשור ב"אור הפנימי" נלמד ברמה בסיסית וברמה מתקדמת, ובו הסטודנטים לומדים להכיר את עצמם, להרחיב את מודעותם ולהתוודע לחוקיות היקום.
 
על הלימודים במרכז
 
במהלך לימודי מיסטיקה אלה הסטודנטים מפתחים גישה שונה ואינדיווידואלית לחיים, ואף מחדדים את תפישת תכלית חייהם. כמו כן, הם לומדים שיטות שונות למדיטציה והרפיה ולפתיחת ערוצי התקשור. הקורסים בנויים באופן שבו הסטודנטים מתוודעים לתקשור מעט מעט, וכך נפתחים לעיסוק בו באופן הדרגתי, שניתן להכילו ולהסתגל אליו מתוך אחריות ומודעות. הלימודים מתקיימים בכפר סבא ובמודיעין, וניתן גם להזמין קורסים לקבוצות בהיקף של עשרה  עד 15 אנשים, באזורי תל אביב או ירושלים.
 
קורס תקשור בסיסי (מתחילים)
 
קורס תקשור ברמה הבסיסית נפרש על פני 12 מפגשים הנערכים אחת לשבוע, כשמשך כל מפגש הוא שלוש שעות. במהלך מסלול זה הסטודנטים נחשפים לעולם התקשור ומבינים את מהותו. הם לומדים על סוגי ישויות ומלאכים ועל רמות התדר הקיימות. כמו כן, הם לומדים כיצד מתכווננים לקראת תקשור, ואיך מאפשרים התחברות וזרימה נכונה ונקייה של המסרים, ללא חסימות או ספקות. כמו כן, הסטודנטים לומדים על שלושת מרחבי הקיום ועל ארבע רמות התודעה, לומדים להפריד בין האגו ובין קולו של העצמי הגבוה, וכן על תפקידו החיובי והשלילי של האגו. הסטודנטים לומדים כיצד לבצע תהליך תקשור מאוזן בין נתינה וקבלה, ומה תפקידו של מרכז הלב בעת התקשור.
 
במהלך הלימודים במסלול זה הסטודנטים מתרגלים הלכה למעשה תקשור עם ההדרכה ועם הידע הקוסמי, הצבת שאלות וקבלת תשובות. כמו כן, הם מתרגלים זיהוי של דפוסים ושל התניות שליליות, לומדים כיצד לשחררם, ומרחיבים את יכולתם למתן אמון ולחיים מתוך חוסר שיפוטיות. חלק נוסף וקבוע בתרגול המעשי כולל מדיטציות ותרגולי נשימה. במסגרת הלימודים במסלול זה הסטודנטים מקבלים תקליטור המכיל הדרכה למדיטציות, המיועדות לשלבי התקשור השונים, וכן חוברת של תכני הקורס. לאחר כל מפגש נשלח אליהם במייל חומר הלימוד. בתום המסלול יזכו הבוגרים בתעודת גמר מטעם המרכז.
 
קורס תקשור חלק ב' (מתקדמים)
 
מסלול זה, "לחיות בתודעת נשמה", מיועד לסטודנטים בוגרי הקורס הבסיסי, או לאלה שלמדו תקשור במוסדות לימוד אחרים (בכפוף לשיחה עם מנחת המסלול). היקף הקורס הוא 36 שעות לימוד אקדמיות, הנפרשות על פני 12 מפגשים חד שבועיים. במסלול זה מרחיבים את יכולות התקשור, מתוך הרחבת המודעות העצמית והשייכות הקוסמית – בהיבטים עכשוויים. כך, בין השאר, בתכנית זו לומדים להבין את התקופה האנרגטית שבה אנו חיים, על משמעויותיה הרוחניות ועל השינויים המתרחשים בה כעת, ואת ההבדל בין האנרגיה הישנה לזו החדשה. המשתתפים לומדים להתבונן על המציאות הכללית והאישית שלנו מתוך ההבנה שאנו נשמה שבחרה לחיות בתוך גוף, בתקופה המסוימת הזו.
 
בנוסף, הסטודנטים לומדים על מסע הנשמה ועל פרופיל הנשמה, לומדים כיצד לזהות את הפוטנציאל הגבוה שלנו לצורך מימוש הייעוד, ומבינים לעומק את חוקי הקארמה לעומת חופש הבחירה. במסגרת זו אף מתנסים הסטודנטים בשחזור גלגולים, לומדים להכיר את הגופים האנרגטיים השונים, ומתנסים בריפוי ברמת הנשמה והדנ"א. בכל המפגשים מתנסים במדיטציות על פי הנושא הנלמד. מדיטציות אלה התקבלו בתקשור בשנים האחרונות.
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

מעל 28,866 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    האקדמיה בבצלאל984 חוות דעת

  • 4.1

    המכללה האקדמית ספיר685 חוות דעת

  • 4.1

    שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp