רוצה פרטים על תקשורת ומדעי המחשב?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תואר ראשון בתקשורת ומדעי המחשב

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על תקשורת ומדעי המחשב? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי תקשורת ומדעי המחשב

 

בעקבות המגמה הרווחות בעולם האקדמיה להקנות לסטודנטים השכלה רחבה ורב תחומית, אוניברסיטאות ומוסדות לימוד רבים מציעים תוכניות לימודים אשר כוללות שילוב מעניין בין דיספלינות שונות ממדעי החברה, החיים, הטבע והמדעים המדוייקים. השילוב בין לימודי תקשורת ומדעי המחשב מעניקה לסטודנטים ידע נרחב בשני התחומים בתוכנית לימודים מגוונות ומרתקת.

 

לימודי תקשורת, שהפכו לדיספלינה נפרדת במסגרת מדעי החברה, מקנים לסטודנט הבנה מעמיקה על "מאחורי הקלעים" של עולם התקשורת, תוך הקנייה של מיומנויות קריאה ביקורתית וניתוח תוצרים תקשורתיים תוך התייחסות להיבט הכלכלי, התרבותי, החברתי ועוד.

 

קיראו על: תואר בתקשורת

 

הקורסים השונים חושפים בפני הסטודנטים את המושגים הבסיסיים בתחום התקשורת לצד הכרה של תופעות מרכזיות בחברה המודרנית, השפעת התקשורת על החברה בדגש על החברה הישראלית, הכרת ההיסטוריה של טכנולוגיות התקשורת והתפתחותה של מפת התקשורת בישראל.

 

תוכנית לימודים

 

לימודי מדעי המחשב עוסקים בפן התיאורטי והמעשי של בניית מערכות ממוחשבות ותוכנות מתקדמות. תוכנית הלימודים כוללת לימודי תשתית במדעי המתמטיקה, והפיסיקה לצד ידע מעמיק בענפי מדעי המחשב השונים כגון: תשתיות מחשוב, יישומי המתמטיקה במדעי המחשב, בשפת תוכנות, אלגוריתמיקה ועוד. במהלך הלימודים הסטודנטים לומדים להתמודד עם בעיות שונות שנגרמות בכשלים יישומיים, וכן רוכשים כלים מתודולוגיים לפתח ולחקור את התחום.

 

תוכנית הלימודים המשולבת בין מדעי המחשב לתקשורת מהווה תוכנית לימודים מעשירה ומרתקת אשר פותחת בפני הבוגרים אין סוף אפשרויות תעסוקה וקריירה עתידית. גש מיוחד מושם על נקודות ההשקה בין התחומים הללו, כאשר לימודי התקשורת יתמקדו בתחום באינטרנט והמחשבים כאמצעי תקשורת.

 

נושאי לימוד

 

תוכנית הלימודים לתואר המשולב בין מדעי המחשב ותקשורת כוללים קורסי חובה, קורסי בחירה וסמינרים רבים כגון:

 

בתחום התקשורת:

 • תרבות תקשורת ופנאי בישראל
 • מבוא לתקשורת המונים
 • מפת התקשורת בישראל
 • פסיכולוגיה חברתית
 • לגדול עם הטלוויזיה: המסך הקטן בחייהם של ילדים ובני נוער
 • סוגיות בסוציולוגיה של האינטרנט

 

בתחום מדעי המחשב:

 • מערכות הפעלה
 • אלגוריתמים
 • שפת תוכנות
 • מימוש מערכות בסיסי נתונים
 • שפת JAVA
 • מערכות ספרותיות

 

מוסדות לימוד

 

תוכנית הלימודים לקראת התואר הדו חוגי בתקשורת ומדעי המחשב נלמדת במוסדות הלימוד הבאים:

 

 • האוניברסיטה הפתוחה - תוכנית הלימודים נלמדת באופן עצמאי תוך ליווי והנחייה של אנשי סגל באוניברסיטה. הלימודים מתקיימים בשלוחות השונות של האוניברסיטה הפתוחה אשר פרוסות לאורך כל הארץ.
 • מכללת רחובות - מסלול דו חוגי מיוחד לתואר B.A במדעי המחשב ותקשורת.
 • המכללה האקדמית תל אביב יפו - מציעה תוכנית הלימודים לתואר ראשון במדעי המחשב בשילוב עם תקשורת ואינטרנט.

 

אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות לימודים נוספים, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

 

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי התואר יוכלו להשתלב במגוון של אפשרויות תעסוקה בתחום התקשורת, ככתבים, עורכים, פרשנים, מפיקים בעיתונות הכתובה, המשודרת, המקוונות ועוד. במשרדי הפקה, במשרדי פרסום ושיווק ובעוד מגוון של אפשרויות. בתחום מדעי המחשב יכלו הבוגרים להשתלב בתעשיית ההייטק, בתעשיות נוספות, כטכנאים, מפתחים ומפקחים על תהליכי ייצור ושדרות של תוכנות מתקדמות, בדגש על פיתוחים בתחומי האינטרנט ועוד. בנוסף, הבוגרים יכולים להמשיך ללמודי תואר שני בתקשורת או במדעי המחשב.
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על תקשורת ומדעי המחשב?

רוצה לדעת יותר על תקשורת ומדעי המחשב?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד תקשורת ומדעי המחשב
חוות דעת של סטודנטים: תקשורת ומדעי המחשב
התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע 3.0 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp