רוצה פרטים על לימודי תקשורת ללא פסיכומטרי?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי תקשורת ללא פסיכומטרי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי תקשורת ללא פסיכומטרי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי תקשורת בלי פסיכומטרי


האם אפשר להתקבל ללימודי תקשורת ללא פסיכומטרי?


לימודי תקשורת הם מסלול לימודים מבוקש מאוד בארץ. תכנית הלימודים בוחנת את השפעות צורות המדיה השונות על האדם במישורי חייו השונים, כמו החברה, הפוליטיקה, הכלכלה והתרבות. הקורסים הנלמדים משלבים בין תכנים עיוניים לבין התנסות מעשית, והם נשענים על מספר שדות ידע כמו עיתונאות, קולנוע, יחסי ציבור ואינטרנט ותרבות דיגיטלית. העוסקים בתקשורת צריכים להיות עם האצבע על הדופק ולהתעדכן תמידית בשינויים המתחוללים בזירה המקומית והבין לאומית. מסיבה זו, כוללות תכניות הלימוד מחקר מעמיק וסדנאות להכרת כלי התקשורת השונים, כמו העיתונאות הכתובה והמקוונת, שדרנות רדיו, טלוויזיה וניו מדיה.


ישנן אפשרויות שונות ללימודי תקשורת, הם מתקיימים במוסדות לימוד רבים, במכללות ובאוניברסיטאות. בגלל הביקוש הרב ללימודים, מציבים המוסדות מגוון תנאי קבלה, ודורשים ממוצע ציונים גבוה בבחינות הבגרות וציון בבחינה הפסיכומטרית. עם זאת, בחלק מהמוסדות ניתן להתקבל ללימודים ללא ציון פסיכומטרי, וכך יש למועמדים רבים הזמנות להתקבל ללימודים במקצוע מבוקש ומרתק. בדרך כלל, מועמדים אלה נדרשים לעבור בחינות לקביעת רמת האנגלית, כמו למשל בחינת אמי"ר, או לחלופין לעמוד בבחינות קבלה פנימיות וראיונות אישיים בפני ועדות קבלה.

 

מוסד הלימוד תנאי קבלה ללימודים ללא פסיכומטרי
המסלול האקדמי המכללה למינהל אין צורך בציון בבחינה הפסיכומטרית כדי להתקבל למסלול לימודי התקשורת במכללה.
אוניברסיטת בר אילן מועמדים שברשותם תעודת בגרות בממוצע ציונים של 10.3 לפחות, יכולים להתקבל ללימודי התקשורת גם ללא ציון בבחינה הפסיכומטרית.
האוניברסיטה העברית ללימודי התקשורת באוניברסיטה העברית יכולים להתקבל מועמדים שלהם תעודת בגרות בממוצע ציונים של 10.25 ומעלה, ללא צורך בציון בבחינה הפסיכומטרית. עליהם להיבחן בבחינת אמי"ר כחלק מתנאי הקבלה, וכן לעבור ריאיון אישי.
אוניברסיטת אריאל בשומרון מועמדים שלהם תעודת בגרות בממוצע ציונים של 98 ומעלה, יכולים להתקבל ללימודי התקשורת באוניברסיטת אריאל ללא צורך בבחינה הפסיכומטרית. עם זאת, עליהם להיבחן בבחינה לסיווג רמת האנגלית. כמו כן, יכולים להתקבל גם מועמדים שלהם ממוצע 94 - 98 בבחינות הבגרות, אשר יגישו מכתב קבלה לוועדה, אשר מכיל בין היתר חיבור בנושא תקשורתי שמנתח אירועים אקטואליים וכולל את דעת המועמדים. וועדת הקבלה דנה במכתב זה ומחליטה על קבלה או דחייה ללימודי התקשורת.
אוניברסיטת חיפה מועמדים שלהם ציון של 93 ומעלה במכינה קדם אקדמית באוניברסיטה יכולים להתקבל ללא ציון בבחינה הפסיכומטרית. הם נדרשים גם להיבחן בבחינת אמי"ר על מנת להתקבל ללימודים.
המכללה האקדמית עמק יזרעאל במכללה מציעים מסלול קבלה ללימודי תואר ראשון על סמך ציוני הבגרות בלבד, למועמדים עם ממוצע ציונים גבוה במיוחד, אשר נבחנים בבחינת אמי"ר לקביעת רמת האנגלית.
המכללה האקדמית נתניה לתכנית לימודי התקשורת במכללת נתניה ניתן להתקבל גם ללא ציון בבחינה הפסיכומטרית, על סמך ממוצע ציונים גבוה במיוחד בבחינות הבגרות. המכללה שמה דגש על הציונים בבחינות הבגרות באנגלית.
מכללת רמת גן הלימודים במכללת רמת גן הם בשיתוף האוניברסיטה הפתוחה, ולכן אין צורך בהצגת ציון בבחינה הפסיכומטרית או ממוצע ציוני בחינות הבגרות כתנאי קבלה ללימודי התקשורת.
האוניברסיטה הפתוחה הקבלה לכל תכניות הלימוד באוניברסיטה הפתוחה היא ללא ציון פסיכומטרי או ציון בבחינות הבגרות. לימודי התקשורת במוסד זה מתקיימים במסגרת מגוון תכניות לימוד דו חוגיות, כשאר הסטודנטים נדרשים לשלב את לימודי התקשורת עם תחום ידע נוסף כמו למשל יחסים בין לאומיים, ניהול, מדעי המחשב או היסטוריה של המזרח התיכון.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי תקשורת ללא פסיכומטרי?

רוצה לדעת יותר על לימודי תקשורת ללא פסיכומטרי?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד לימודי תקשורת ללא פסיכומטרי
Whatsapp Whatsapp