לימודי תקשורת אינטראקטיבית במכון אבני

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי תקשורת?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על תקשורת אינטראקטיבית - מכון אבני.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי תקשורת אינטראקטיבית במכון אבני

 

תקשורת אינטראקטיבית נחשבת לאחד מהתחומים המתפתחים ביותר במדיה. היא משלבת בתוכה תחומי דעת רבים הכוללים את עקרונות המיתוג, הפרסום, העיצוב והאנימציה והיא מאפשרת לאמנים המשתמשים באמצעיה לביים מציאות חדשה הפועלת על כל החושים. העוסקים בתחום התקשורת האינטראקטיבית נדרשים להפגין כישורים אמנותיים ולהיות מעודכנים בכל ענפי המדיה ובהם העיצוב, הסאונד, הוידאו, העריכה ולכן המעוניינים לעסוק במקצוע זה נדרשים לרכוש השכלה רחבה ולערוך הכרות מעמיקה עם מגוון הטכנולוגיות הנחוצות ליישום איכותי של התוכן.

 

 

תוכנית הלימודים

 

המחלקה לעיצוב תקשורת אינטראקטיבית במכון אבני מציעה מסלול לימודים בן ארבע שנים אשר מכשיר את הלומדים בו לתחום התקשורת האינטראקטיבית ומעניק להם כלים מעשיים וכלים טכניים. תוכנית הלימודים מקיפה שיעורים עדכניים בתחום הטכנולוגיות המתפתחות ושיעורים בסיסיים המיועדים להקנות ידע בהעברת מסרים, בצורה בצבע ובקומפוזיציה.

 

לימודי תקשורת אינטראקטיבית פועלים לפיתוח ההבנה של הסטודנטים ולפיתוח יכולת האבחנה שלהם במרחב האמנות החדש במדיות החדשות. הם לומדים את הדרכים להתאים את אופי היצירה לסוגי המדיה המשתנים ובמהלך הלימודים הם מתוודעים לשפה המיוחדת של המקצוע תוך שהם מתנסים בעבודה בסטודיו הליבה של התוכנית- "סטודיו אינטראקטיב". בנוסף, נלמדים תכנים מגוונים המתייחסים לסוגיות של רישום, צבע, צילום, ווידאו ובהמשך הם גם לומדים לפתח את היכולת והסגנון האישי שלהם הדרושים לצורך ביצוע של הפקות בעיצוב תקשורת אינטראקטיבית.

 

הלימודים במסלול שמים דגש גם על ההיבט המקצועי בתחום העיצוב, והם מאפשרים לסטודנטים להחשף לעבודה המעשית ולצרכים האקטואליים של המקצוע. הם נחשפים למימדים רבים הנדרשים לפיתוח עולם מושגים ועולם רעיונאי נרחב ככל האפשר והם מתנסים ביישום הידע בעבודה מעשית.

 

השנה האחרונה בתוכנית ההכשרה כוללת לימוד פרטני, העוסק בפרויקטים מוגדרים ושיעורי הכנה לפרויקט הגמר. פרויקט הגמר האישי מביא לידי ביטוי את כל הידע שנרכש בתוכנית והוא משמש ככרטיס הכניסה של הבוגרים בהשתלבות בשוק העבודה.

 

בין הנושאים העיקריים בתוכנית:

 

 • מבוא לשפת תכנות
 • טיפוגרפיה
 • חשיבה גרפית
 • הכרת המחשב
 • ערכת וידאו
 • סדנת צילום
 • עיבוד תמונה
 • רישום וצבע
 • מתמטיקה
 • מבוא לאינטראקטיב
 • ועוד.

 

משך המסלול

 

לימודי תקשורת אינטראקטיבית במכון אבני מתפרסים על פני 4 שנות לימוד.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכון אבני לאמנות ועיצוב | לימודי אומנות - לעצב את הדרך שלך

פורום לימודי תקשורת
לימודי דו חוגי תקשורת שנה ב
אזל גדיר
1 תגובות
קריירה לבוגרי תואר ראשון בתקשורת בלי ניסיון
נוי עמית
1 תגובות
לימודי דוברות ויחסי ציבור
שגיא
1 תגובות
תקשורת או הפקת אירועים?
אלינור זפריאן
2 תגובות
תכנית לימודי תואר ראשון בתקשורת
קרן נועם
1 תגובות
לימודי ערב לתואר בתקשורת
שחר תבור
1 תגובות
קורס עריכת וידיאו ועיצוב מוזיקה
שיראל
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp