לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > תעודה, מקצוע > מכללת אורט - לימודי תעודה

לימודי תעודה במכללת אורט


רוצה לדעת על לימודים בנושאי תעודה, מקצוע?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על מכללת אורט - לימודי תעודה.

עוד מסלולים ומידע
קורס תכנות
חינוך והוראה לתעודה
מקצועות היופי ואיפור
קורס מזכירות
לימודי אופנה
ניהול פיננסים לתעודה
קורס טכנאי
אימון אישי
הנדסאי
רפואה משלימה
 
 
קורסי הייטק
לימודי עיצוב
שפות
לימודי תקשורת
הכרת שוק ההון
קורס גישור
סוכני ביטוח
מעבדה רפואית
מיומנויות אישיות
תיאטרון ומשחק

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

רשת מכללות אורט

רשת אורט ישראל היא רשת מכללות הפזורה ברחבי הארץ במרכזי לימוד רבים: מכללת אורט סינגלובסקי, אורט ע"ש הרמלין, אורט קרית ביאליק, אורט כפר סבא, אורט ירושלים, אורט רחובות ואורט בראודה. מכללות אלו בעלות היצע מקיף של קורסי הכשרה ולימודים לתעודה.

 

רשת מכללות אורט שמה לה למטרה לשמור על רף לימודים גבוה, איכותי ועדכני. במהלך הקורסים משולב חומר תיאורטי לצד חומר מעשי וזאת על מנת להעביר את הידע לתלמידים בצורה המיטבית.

 

המכללות מתעדכנות באופן שוטף בטכנולוגיות המתקדמות, בדינמיקות המשתנות במעגל העבודה ומשנות את תוכנית הלימוד לאפקטיבית ביותר לאותה התקופה.

 

למכללות אורט סטנדרטים גבוהים של למידה ומדי שנה מוכשרים יותר ויותר בוגרים איכותיים, בוגרים המיומנים בתחומם ומשתלבים בהצלחה ובמהירות במעגל העבודה.

 

הקורסים השונים אותם מציעה רשת מכללות אורט מתקיימים במכללות הפזורות ברחבי הארץ. לכל אחת מהמכללות יש היצע קורסים משלה, למרות זאת קיימים מספר קורסים אותם אפשר ללמוד בכל אחת ממכללות אורט.

 

לרשת מכללות אורט חשוב לשמור על קהל יעד מגוון ולכן לימודי התעודה והקורסים המוצעים עוסקים בתחומי לימוד שונים, כגון: לימודים מקצועיים, לימודי העשרה ולימודי פנאי.

להלן מגוון הקורסים אותם מציעה רשת מכללות אורט בתחום המחשבים וההיי טק:

 

 • קורס מפתחי תוכנה MCPD .NET : מטרת הלימודים בקורס זה היא הכנת הסטודנטים לבחינת ההסמכה הבינלאומית של חברת מייקרוסופט לתואר מומחה בפיתוח מערכות מחשוב ארגוניות. הלימודים מתאימים לבעלי רקע בשפות התכנות, למתכנתים המעוניינים להתמקד בתחום או לאלו המעוניינים בהסבה מקצועית. הנושאים הנלמדים בקורס כוללים שיטות פיתוח ותכנות מונחה עצמים בעזרת השפה #C.

 

 • MCSE: מטרת קורס זה היא הכנת הסטודנטים לבחינת ההסמכה הבינלאומית של חברת מייקרוסופט. במהלך הקורס יועברו הנושאים הבאים: טכנאות P.C, מערכות הפעלה Operating Systems, סדנת רשתות, מוצרים נלווים,יישום וניהול תשתיות Active Directory ועוד.

 

 • MCSA: מטרת הלימודים בקורס זה היא הכנת הסטודנטים לבחינות ההסמכה הבינלאומיות של חברת מייקרוסופט. הנושאים הנלמדים בקורס כוללים: הקמה ותחזוקה של מערכות מחשב מבוססות רשת, בפלטפורמה המתקדמת והחדישה ביותר של מייקרוסופט.

 

 • קורס טכנאי תשתיות CCNA-CISCO: מטרת הלימודים בקורס זה היא הכשרה לבחינות ההסמכה CCNA של חברת סיסקו העולמית. הנושאים בקורס כוללים רכישת ידע רב והבנה במושגי היסוד של רשתות תקשורת, בהגדרת תצורת רשת, חיבור רשת, תקשורת, אבחון ותפעול תקלות ציוד שונות.

 

 • קורס מדריכים ומטמיעים למערכת SAP-ERP: מטרת הלימודים בקורס זה היא הקניית מידע על מערכת המידע האינטגרטיבית ERP, דרכי הטמעתה ומיומנויות עבודה הנחוצות לייעול כללי של הארגון.

 

 • קורס מהנדסי בדיקות בהתמחות מערכות SAP-ERP: מטרת הלימודים בקורס זה היא הכשרת הבוגרים לאבטחת איכות, בדיקות תוכנה למערכות IT ובדיקות פרויקט SAP-ERP באירגונים שונים. הקורס זה מתאים לאנשים הועסקים בבדיקות תוכנה או באבטחת איכות.

 

 • ראש צוות תקשורת נתונים CCNP-CISCO: הלימודים בקורס זה מיועדים לבוגרי קורס CCNA בעלי תעודת ההסמכה מחברת סיסקו העולמית. מטרת הלימודים בקורס זה היא הכשרת הסטודנטים לעבודה בתחום הרשתות, בהקמת רשת תקשורת אמינה של סיסקו, באבטחת הרשת, בתמיכה ברשתות מרוחקות, ביצוע Troubleshooting ברשתות מורכבות ועוד.

 

 • קורס הטמעת מערכות SAP Business One ,ERP: מטרת הלימודים בקורס זה היא הכשרת הסטודנטים לעבודה עם המערכת SAP Business One , מערכת זו נחשבת לפתרון ERP המועדף ביותר על חברות ועסקים קטנים.
   

להלן מגוון הקורסים אותם מציעה רשת מכללות אורט בתחום הטכנולוגיה:

 

 • קורס חשמלאי מוסמך: מטרת הלימודים בקורס זה היא הכשרת הסטודנטים לעבודה בהתקנה או בפיקוח על מתקני חשמל. במהלך הקורס עוברים הסטודנטים הכשרה מקצועים והכשרה מעשית, במטרה לעבור את בחינות ההסמכה של משרד העבודה ולקבל את רישיון העבודה.

 

 • קורס חשמלאי מתח גבוה: הלימודים בקורס זה מתאימים לחשמלאים מוסמכים ומעלה. הלימודים בקורס זה מקנים לסטודנטים ידע בהפעלת מערכות מתח של חשמל גבוה.

 

 • קורס חשמלאי ראשי: מטרת הלימודים בקורס זה היא קבלת תעודת חשמלאי ראשי מטעם משרד התמ"ת. הקורס מקנה לסטודנטים ידע בנושאים: חשמל, מכונות חשמל, מתמטיקה, עבודה במעבדה, תיעוד ודיווח טכני ועוד. סטודנט שיעמוד בדרישות הקורס יורשה לעבוד כחשמלאי ראשי במתקני חשמל.

 

 • קורס טכנאי קירור ומיזוג אוויר: מטרת הלימודים בקורס זה היא הכשרת הבוגרים לעבודה כטכנאי שירות של מקררים ומתקני קירור ומיזוג אוויר מרכזיים.
   

להלן מגוון הקורסים אותם מציעה רשת מכללות אורט בתחום החשבונאות והמנהל:

 

 • קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2: מטרת הלימודים בקורס הנהלת חשבונות היא הקניית מיומנויות בקבלת החלטות, ביצוע פעולות ומציאת פתרונות ממשיים בתחום הנהלת החשבונות. בתום הקורס תוענק לבוגרים תעודה מטעם משרד התמ"ת, בסיווג מקצועי 2 .

 

 • קורס הנהלת חשבונות סוג 3: הלימודים בקורס זה מתאימים לבעלי תעודה בהנהלת חשבונות סוג 2. קורס זה מקנה ידע בדיווחים תקופתיים, עריכת דוחות, אימות כספים ומסמכים חשבוניים וכמובן- ניהול כספים עבור ארגונים ובתי עסק שונים. בתום הקורס תוענק לבוגרים תעודה מטעם משרד התמ"ת, בסיווג מקצועי 3 .

 

 • קורס חשבי שכר: הלימודים בקורס חשבי שכר מתאימים לבעלי תעודה בהנהלת חשבונות סוג 1 ומעלה. מטרת הלימודים בקורס היא הקניית ידע בהכנת חישובי שכר לפי סוגי הניכויים השונים.

 

 • קורס פקידי יבוא יצוא - סחר בינלאומי: מטרת הלימודים בקורס זה היא הקניית ידע בתחומי היבוא והיצוא למרכיביו השונים (חוקי מסחר, כלכלה, פוליטיקיה וכו’). בתום הלימודים יוכלו בוגרי הקורס יכולים להשתלב בתחום בהעברת סחורות ובתהליכי הסחר הבינלאומיים.

 

 • קורס מזכירות בכירות: הלימודים בקורס זה מתאימים לבעלי תעודה בניהול מערכות משרדיות סוג 1, מטעם משרד התמ"ת. קורס זה מכשיר את הסטודנטים לעבודות השונות במשרד המודרני, ניהול וארגון המשרד, היכרות עם המחשב, תוכנות Office, התכתבות עסקית, הקלדה עיוורת, יחסי אנוש ועוד.

 

 

להלן מגוון הקורסים אותם מציעה רשת מכללות אורט בתחום הניהול והשיווק:

 

 • קורס תקשורת דוברות ויח"צ: מטרת הלימודים בקורס זה היא הכשרת הסטודנטים לעבודה בתחום הדוברות ויחסי הציבור, יצירת תדמית אופטימלית למוצר או לאירגון עימו הם עובדים, עבודה עם כלי תקשורת ועוד.

 

 • קורס ניהול רכש ומלאי ממוחשב: הלימודים בקורס זה מתאימים למנהלי מחסן או לעובדים העתידים להתקדם לתפקיד ניהולי. מטרת הלימודים בקורס זה היא הקניית מיומנויות וידע בניהול רכש ובניהול מלאי המחסן בצורה ממוחשבת.

 

 • קורס ניהול והפקת ארועים: מטרת הלימודים בקורס זה היא הקניית מיומנויות עבודה לניהול ולהפקת אירועים ביעילות, תוך שימת דגש על שיתוף פעולה עם הגורמים הנדרשים להפקת האירוע.

 

 • קורס ניהול, שיווק ומכירות: מטרת הלימודים בקורס זה היא הקניית מיומנויות לשיפור יכולות הקידום, השיווק והמכירה, איתור לקוחות, פיקוח על מדיניות האירגון והגדלת רווחיו.

 

 • קורס ניהול משאבי אנוש: מטרת הלימודים בקורס היא הכשרת הסטודנטים לעבודה בתחום מיון וקליטת עובדים, הדרכות עובדים, העלאת מוטיבציה של עובדים, קידום עובדים ושאר דרכים לתרומה יעילה עבור הארגון ועובדיו.

 

 

להלן מגוון הקורסים אותם מציעה רשת מכללות אורט בתחום הפרה -רפואי:

 

 • קורס מזכירות רפואית: מטרת הלימודים בקורס זה היא הקניית הידע הדרוש לשם השתלבות מקצועית במוסדות רפואיים, בתחום המזכירות הרפואית. בתום הלימודים מוענקת מטעם משרד התמ"ת תעודת מזכירות רפואיות סוג 1.

 

 • קורס סייעות מוסמכות ברפואת שיניים: מטרת הלימודים בקורס זה היא הכשרת סייעות מיומנות ומוסמכות לתחום רפואת השיניים.

 

 • קורס הכנה לטכנאי שיניים מוסמך: הלימודים בקורס זה מכינים את הסטודנטים להסמכה ולרישוי הממשלתי לשם העבודה בתחום טכנאות השיניים. בתום הקורס מוענקת לבוגרים תעודת טכנאי שיניים מוסמך מטעם משרד הבריאות.

 

 

להלן מגוון הקורסים אותם מציעה רשת מכללות אורט בתחום העיצוב:

לרשת מכללות אורט מספר קורסים נוספים בתחום העצוב. תחום העיצוב הוא תחום נרחב ומתפתח ביותר, הלימודים בקורסים אלו מתאימים לאנשים אומנותיים המעוניינים לעסוק בעבודה מאתגרת ולפתח את היצירתיות במקביל.

 

 • קורס גרפיקה ממוחשבת
 • קורס עיצוב תקשורת חזותית
 • קורס מעצב יישומי
 • קורס יסודות עיצוב באתרי אינטרנט
 • מגמת עיצוב ואדריכלות פנים
 • קורס עיצוב ומיצוב חלונות ראווה
 • קורס הפקת אירועים
 • שזירת פרחים מקצועית
 • מגמת צורפות ותכשיטנות


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר
למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
 
המסלולים המבוקשים
קורס עריכה לשונית - לימודים לתעודה
קורס סוכן נסיעות
קורס קצין ביטחון - קב"ט
קורס הפקת אירועים - ניהול אירועים
קורס בוררות
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לתעודה, מקצוע
אורט סינגאלובסקי תל אביב
אוניברסיטת חיפה - לימודי חוץ
הטכניון - לימודי חוץ והמשך
הקריה האקדמית אונו - לימודי תעודה והמשך
המכללה האזורית אשקלון - לימודי חוץ
עוד מוסדות לימוד
 סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
לימודי קלינאות תקשורת לדתיים וחרדים (לפני 13 שעות, 49 דקות)
מועדים לקורס מורה נהיגה בחיפה (לפני 18 שעות, 23 דקות)
קורס מורי דרך בחיפה (לפני 18 שעות, 37 דקות)
קורסים במתכונת לימודי ערב (לפני 19 שעות, 17 דקות)
מעוניינת לשמע פרטים על לימודי הום סטיילינג (לפני 1 ימים, 14 שעות, 25 דקות)
 
בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD