לימודי תזונה טבעית במכללת רידמן – המכללה לרפואה משלימה ואינטגרטיבית

 מכללת רידמן - לימודי תזונה טבעית 

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס תזונה טבעית במכללת רידמן – המכללה לרפואה משלימה ואינטגרטיבית

חיים בריאים בצלחת

התזונה הבריאה משלבת מזונות בריאים, מלאים ומזינים, שמותאמים במיוחד לצורכים האישיים של כל אחד מאיתנו. מטפלים רבים סבורים כי הקפדה על תזונה בריאה יכול לסייע להעלות את איכות החיים דרך מניעה של מחלות ובעיות בריאותיות שונות. היום העניין סביב מעבר לתזונה מגוונות ובריאה יותר הולך וגובר וכך רבים מעוניינים לקבל ייעוץ והדרכה בדרך למעבר לתזונה אופטימלית.

 

מכללת רידמן – המכללה לרפואה משלימה ואינטגרטיבית עורכת מסלול תזונה טבעית , שמכשיר את תלמידיו לטיפול באמצעות תזונה, תוספי תזונה וצמחי מרפא, במסגרת פרטנית או קבוצתית. הכלים שנרכשים לאורך התכנית יכולים לסייע לבוגרים להדריך את המטופלים שלהם לעבר אורח חיים בריא ומאוזן יותר.

 

 


תכנית הלימודים

התכנית מקיפה סוגיות בייעוץ תזונתי וגם בייעוץ לאורח חיים בריא. במהלכה התלמידים רוכשים מיומנויות מקצועיות וידע תיאורטי מקיף בעולם התזונה ובתחומים רלוונטיים נוספים כגון: תוספי תזונה, צמחי מרפא ועוד. כמו כן, הם לומדים אודות מחלות שונות שנוגעות לתזונה לקויה. התכנית כוללת גם לימוד של עקרונות מן הרפואה המעברית המבוססת על מחקרים עדכניים. מסלול זה מאפשר גם לפתח מיומנויות הנחייה של סדנאות וקבוצות, מעבר למיומנויות הטיפול הפרטני הנרכשות במהלכו.

 

מתכונת הלימוד

 

המגמה לתזונה טבעית נמשכת כשלוש שנים והיקפה כ - 1,883 שעות לימוד. התכנית כוללת שיעורים עיוניים לצד תרגילים מעשיים וסדנאות בישול בריא. כמו כן, התלמידים משתתפים בסטאז' שכולל גם סופרוויז'ן, כלומר ליווי של צוות ההוראה. ההתנסות הקלינית מתקיימת בקליניקת המתמחים של המכללה ובמהלכה המשתתפים מתרגלים אבחון תזונה והכנה של תכניות טיפול שמותאמות אישית לצורכי המטופלים שלהם.

 

נושאי הלימוד

 

 • תזונת ספורטאים
 • פעילות גופנית ותזונה
 • הכנת תכניות טיפוליות
 • רפואת צמחים מערבית
 • יצירת תהליכים טיפוליים
 • מחלות שקשורות לתזונה לקויה    
 • תוספי תזונה
 • אבחון תזונתי
 • אכילה רגשית
 • רפואה מערבית
 • גמילה מהתמכרויות    
 • ועוד

 

סגל הוראה

 

מנהלת המגמה היא נטורופתית והרבליסטית קלינית שעוסקת גם באימון אישי והנחיית קבוצות.

 

על מוסד הלימוד

 

מכללת רידמן – המכללה לרפואה משלימה ואינטגרטיבית מציעה מגוון של תכניות לימוד בתחומים מעולם הרפואה הטבעית. מוסד הלימוד הוקם בשנת 1987 ובו מתקיימים מסלולים שונים להכשרת מטפלים אלטרנטיביים, כגון: הרבליסט קליני, טיפול בצמחי מרפא, נטורופתיה ND, רפואה סינית ושיאצו זן. כמו כן נערכים קורסים  בתחומים שונים כגון: אירידולוגיה, ארומתרפיה פרחי באך ודמיון מודרך שמתאימים למטפלים שברצונם להעשיר את ארגז הכלים הטיפולי שלהם.


תעודות

בוגרים שמסיימים בהצלחה את הקורס מקבלים תעודת "יועצים לאורח חיים בריא" ודיפלומה נוספת עם השלמות לימוד פיטותרפיה, צמחי מרפא מערביים.

 

אפשרויות תעסוקה

הבוגרים יכולים לעסוק כתזונאים טבעיים במגוון של קליניקות לרפואה משלימה, בקופות חולים בבתי חולים, במכוני כושר, במכוני דיאטה ובריאות ובכל ארגון המציע שירות הכולל טיפול ברפואה אלטרנטיבית.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת רידמן - לימודי רפואה משלימה

עוד מסלולי לימוד - מכללת רידמן - רפואה משלימה
Whatsapp Whatsapp