רוצה פרטים על לימודי יפנית ביפן?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי יפנית ביפן - קורסים ללימוד יפנית בקיוטו ובטוקיו

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי יפנית ביפן? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי יפנית ביפן


מתמצאים בטוקיו

 

היכן שעולה השמש סביר להניח שתמצאו הרבה אנרגיה ואמביציה. היפנים יודעים לאן הם רוצים שתגיעו – הכי קרוב להגשמת חלומכם ולהשגת מטרותיכם. במכונים ללימוד יפנית יציגו לכם את המסע שעליכם לעבור באמצעות גרפים מתוחכמים ומסודרים. מקומות מסוימים מאופיינים באווירה רצינית מאד, ואילו אחרים משתדלים לשוות לתהליך ההוראה תכונות של כיף וקלילות. הנה מספר דוגמאות לבתי ספר להוראת השפה, הפועלים בטוקיו:

 

פופ וסמול-טוק

 

ג'נקי (Genki) הוא בית ספר לשפה ותרבות יפנית המיועד למבקרים ממדינות מערביות. יש לו שני סניפים, האחד בטוקיו והאחר בפוקואוקה שבדרום המדינה. ג'נקי היא גם מילה מאד שימושית בשפה היומיומית של המקומיים. התכנית המוצעת בבית הספר מקדישה אותה כמות מפגשים לעיסוק בדקדוק ולשימושי הלשון. היקף הלימוד השבועי נע בין 20 ל – 26 שעות. קיימים מסלולים המשלבים גם היכרות עם תרבות פופולרית או עם מורשת תרבותית יפנית.

 

 

בלי תרגום

 

מכון סנדגיה (Sendagaya) בטוקיו פועל מתוך חזון לקדם הבנה בין לאומים באמצעות חשיפה קלה לשפה ולתרבות שתאפשר רמת שליטה גבוהה. חברי הצוות במכון מדברים אנגלית, סינית, קוריאנית, ערבית ושפות נוספות, אך הם לעולם אינם משתמשים בתרגום כדי להבהיר מילה חדשה, אלא נעזרים בציורים ובמחוות גוף. קיימים קורסי הכנה לאוניברסיטה, מסלולים כלליים בהם מודגש העיסוק בכישורים תקשורתיים, תכניות לאנשים העובדים ביפן, קורסי קיץ הכוללים אירועים תרבותיים והכנה לבחינת STBJ. משך הלימודים נע בין חודש לשנתיים.

 

עלויות: 76,000 עד 1,280,000 ין

 

אין דבר העומד בפני הרצון

 

בשינג'וקו טוקיו נמצא בית הספר קאי (KAI), בסמיכות לשפע מסעדות ולחנויות, ומוטיבציה וחיוניות הן אבני היסוד שלו. אנשים שזה להם המפגש הראשון עם השפה ותלמידים מתקדמים המחפשים עבודה ביפן, מוצאים מענה לצרכים שלהם במסלולים המוצעים. קיימות שמונה רמות שונות, והיקף התכניות נע בין חודשיים וחצי לשנה. לנרשמים יש אפשרות לבחור לגור בבית משפחה מקומית, באכסניות בהן פוגשים אנשים מכל מיני מדינות או בדירה ליחיד.

 

עלויות: 220,000 עד 810,000 ין

 

 

הגעתם ליעד המבוקש

 

שלוש דקות הליכה מאזור שיבויה, הידוע בחיי הלילה הסוערים שלו, נמצא בית ספר ווי (We), המקדיש תשומת לב מיוחדת לסטודנטים הבאים בשעריו. המורים מנהלים שיחות ייעוץ והכוונה עם התלמידים, ומציגים להם את גרף ההתקדמות שלהם. האווירה במקום רצינית ומותאמת לחתירה ליעדים, כאשר יש מרחב פיזי נוח ללמידה בכל שעות היממה. התכנית לרכישת כישורי שיחה יומיומיים מחולקת ל – 20 רמות שונות. מלבדה מוצע קורס לדיאלוגים עסקיים, מסלול אינטנסיבי והכנה למבחן JLPT.

 

עלויות: כ- 250,000 ין

 

 

מתקרבים למיאזאקי

 

במחוז אקיהברה בטוקיו, מעוז האנימה והמנגה, המחשבים ומשחקי הווידאו, ממוקם המכון הבין-תרבותי של יפן (Intercultural Institute of Japan). כיתות חדשות נפתחות בכל שבוע, ויש מסלולי יום או לימודי ערב לבחירתכם. אם השגתם ויזת סטודנט, תוכלו להישאר לתכנית המקיפה האורכת שנה או שנתיים, ומכינה את משתתפיה לבחינה הרשמית בשפה. לשיעורים בכיתה מתלווים גם אירועים חברתיים כסיור באזור אסאקוסה, סדנאות בישול וקינוחים, טקסי תה ועוד.

 

עלויות: 19,500 עד 1,506,000 ין

 

נכנסים לראש

 

קיוטו, עיר ההייטק והאוניברסיטאות, היא גם מקום מושבו של בית ספר קיוטו מינסאי (Kyoto Minsai). שם מבקשים להנחיל ללומדי השפה גם הבנה בדרכי החשיבה המיוחדות של היפנים ובשגרת יומם. ישנו קורס מקיף האורך בין 15 חודשים לשנתיים, ומיועד למי שרוצה ללמוד במוסדות להשכלה גבוהה במדינה זו. לצדו מוצעים קורסים קצרים לתיירים או לתושבי המקום. אלה נמשכים בין שבועיים לחודשיים וחצי, וכוללים ארבעה ימי לימוד בשבוע.

 

עלויות: 50,000 עד 1,096,000 ין

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי יפנית ביפן?

רוצה לדעת יותר על לימודי יפנית ביפן?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד לימודי יפנית ביפן

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp