רוצה פרטים על לימודי שמאניזם?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס שמאניזם

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי שמאניזם? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי שמאניזם

 

מעוף אינדיאני

 

מקור המילה "שמאן" הוא ניב סיבירי מסוים, שבו פירושה הוא "מכשף"; השמאניזם היה במשך שנים רבות, ועודנו שם כולל לתחום הריפוי והכהונה הטבעיים שרווחים בשבטים שונים ברחבי העולם, ובעיקר – כפי שאנו מכירים אותו – בתרבות האינדיאנית. השמאן הוא אדם המשמש ככהן השבט, כאיש שעל פיו יישק דבר, כמורה הגדול, כמכוון וכמרפא – וכל זה משום שהוא בעל ידע עצום הקשור בעולם הצומח והחי ובסודותיהם וכן בעולמות הרוח, העולמות "שמעבר".

התפקיד המסורתי הועבר מדור לדור באמצעות לימוד רב שנים וטקסי חניכה ענפים ומסובכים, ולרוב גם מסוכנים; בימינו, הידע הסודי יצא אל העולם והגיע אל המערב. כלים אלה יכולים לסייע לחבר את הלומדים אל הטבע ולהכיר את עצמם וכן לערוך היכרות עמוקה עם עולמות הרוח הטמונים בהם וביקום.

 

על הלימודים

 

לימודי שמאניזם הם שם כללי לשיטות שונות הנשענות על ידע אינדיאני ועל טקסים הבאים ברובם מיבשת אמריקה, והוא כולל שיטות חווייתיות שונות. הידועות והנפוצות שבהן כיום הן הסווטלודג' – טקס אינדיאני הנערך במשך כמה שעות באוהל הזעה ונועד לניקוי הגוף ולשחרור התודעה, מעברים קסומים – שיטה העוסקת במעגלי האנרגיה המקיפים את האדם ונועדה להעירם ולנתבם למרכזים חיוניים; שיטה זו ידועה בהשפעתה המיטיבה על הגוף, על המערכת החיסונית, על שיפור הריכוז והזיכרון, על חיבור לעולם החלומות ועוד.

בנוסף, התחום כולל תהליכי לימוד שונים הקשורים בטבע ובדרך כלל כוללים שהות בו. אלו לימודים שנועדו בעיקרם להעשרה ולהתפתחות אישית ורוחנית, ובחלקם אף לטיפול הלאה באחרים, ולשחרור וריפוי של מצבים מסוימים באדם עצמו. מדובר בקורסים ובסדנאות חווייתיים מאוד, השונים באופיים ובמהותם מאלו הבאים מן המזרח הרחוק ברובם, ומוכרים לכולנו מתחומי הרפואה המשלימה האחרים.

 

מקומות לימוד אפשריים

 

  • מרכז "מעוף מקודש" ללימודי שמאניזם וריפוי תודעה – מרכז ראשון מסוגו ובתחומו בארץ. מציע מסלול מקיף ללימוד התחום בצירוף הילינג, תרפיה בטבע וגוף ונפש – מסלול "גופנפש טבע", המכשיר את המשתתפים כמטפלים בתחום. המסלול מכיל שני קורסים עיקריים: קורס פילוסופיה אינדיאנית, וקורס ריפוי תודעה.

 

  • הומאיה עמר – מציעה קורסים בודדים וסדנאות ללימודי רוח שונים המבוססים על תורות שמאניות ועל ידע אישי. הקורסים מיועדים להעשרה ולהתפתחות רוחנית והם משלבים ידע וכן טקסים ותהליכים לריפוי ולחניכה. בין הקורסים השונים מוצע גם הקורס "טכניקת ההופי" – המבוסס על ידע עתיק של שבט ההופי האינדיאני, ומיועד "להתרת עניינים שאינם פתורים".

 

  • קורסים נוספים וסדנאות מרוכזות הקשורות בשמאניזם – כסווטלודג', מעברים קסומים, שיטת המטריקס ועוד מוצעים על ידי מרפאים ומטפלים שונים ברחבי הארץ. ביניהם: יעל בן עטר, תמנע אל שרון ויואב טרייבר.

 

לסיכום

 

לימודי שמאניזם לסוגיהם יעשירו את עולמכם, יפתחו את תודעתכם ויחברו אתכם לעולם הרוח – באמצעות הגוף והנפש. התהליכים בתחום זה ידועים כמחוללי שינויים וכעמוקים, והשפעתם ניכרת הרבה מעבר לסדנה או לקורס עצמו – לרוב אלו מסייעים בשינוי תפישת העולם של החווה אותם; לימודים אלה יתרמו לכם רבות, בין כהעשרה למטפלים שביניכם, בין כהעשרה אישית ללא קשר לטיפול ובין – להרחבת תודעתכם ולשיפור איכות חייכם והחיבור לרוח.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי שמאניזם?

רוצה לדעת יותר על לימודי שמאניזם?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

התאמה לתפקיד מרפא/ת אלטרנטיבי/ת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

חוות דעת של סטודנטים: רפואה משלימה

התקבלו 98 דירוגים בציון ממוצע 4.4 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp