קורס שיננית באוניברסיטת תל אביב - בית ספר לרפואת שיניים

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מקצועות פרא רפואיים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על קורס שינניות - אוניברסיטת תל אביב.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס שינניות בבית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת תל אביב

 

החצי השני של רופא השיניים

 

שיננית היא אחד מבעלי המקצוע החשובים והמוכרים בתחום בריאות הפה, ותפקידיה בענף חיוניים; החל מהדרכה לשמירה על היגיינת הפה והעלאת המודעות בתחום, דרך ניקוי והסרת אבנית, ועד הסרת תפרים ועוד – השיננית היא "החלק המשלים" של רופא השיניים. לימודי שיננית מהווים הכנה למבחן הסמכה מטעם משרד הבריאות, ועל כן מומלץ לבחור במסלול לימודים מוכר ומוכח במקצועיותו.

 

על הקורס באוניברסיטת תל אביב

 

קורס שינניות בבית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת תל אביב הוא מסלול הכשרה מקיף ומעמיק באחד ממוסדות האקדמיה המובילים והידועים בתחום לימודי רפואת שיניים לתואר ראשון ולתארים מתקדמים. הקורס מכשיר את המשתתפים בכל הדרוש כדי לעסוק בפועל במקצוע רב אחריות, ולשם כך הוא מעניק להם את הידע התיאורטי הנוגע בכל תחומי עבודתה של השיננית.

 

 

בנוסף, לצורך העיסוק בפועל במקצוע, מסלול הלימודים כולל שלל הכשרות מעשיות, וביניהן גם התנסות מעשית תחת הדרכה בטיפול בלקוחות, ביקורים במחלקות בבית הספר לרפואת שיניים, מחקר מעשי בתחום בהיקף של עבודות סמינריוניות, וכן העברת הרצאות בנושא בריאות הפה לקהל הציבור הרחב ולמגוון אוכלוסיות.

 

נושאי הלימוד בקורס

 

קורס שינניות בבית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת תל אביב כולל נושאים תיאורטיים רבים, כמו גם עבודה מעשית בהיקף נרחב. מבין הנושאים הנלמדים במסלול, נמצאים גם הנושאים הבאים:

 

  • כירורגיה אוראלית
  • כימיה
  • רפואת שיניים ציבורית
  • כלי העבודה של השיננית
  • גהות הפה
  • רפואת שיניים משחזרת ומשקמת
  • אודונטולוגיה
  • סטריליזציה וכללי היגיינה בעבודה במרפאה
  • ועוד

 

תנאי הקבלה למסלול

 

לצורך קבלה למסלול זה, על המועמדים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה, לעבור בהצלחה בחינה פסיכוטכנית וריאיון קבלה אישי, וכן לחתום על כתב ויתור על סודיות רפואית.

 

מתכונת הלימודים והיקפם

 

קורס שינניות בבית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת תל אביב נלמד בהיקף של כ – 2000 שעות לימוד אקדמיות, הנפרשות על פני שנתיים של לימודים. מתכונת הלימודים היא ארבעה ימים מלאים בכל שבוע – בשעות הבוקר ובשעות הצהריים.

 

התנאים לקבלת תעודת ההסמכה

 

לצורך העיסוק במקצוע יש לעבור בהצלחה את בחינת הרישוי מטעם משרד הבריאות. לשם כך, מסלול הלימודים באוניברסיטה תל אביב דורש מכל המשתתפים בו להיות נוכחים בכל השיעורים כולם, לעבור בהצלחה את הבחינות במסלול – בציוני 60 מינימום בבחינות העיוניות, ובציוני 70 מינימום בבחינות המעשיות. בנוסף, עליהם להשלים טיפול מעשי ב – 35 מטופלים. רק לאחר העמידה בכל חובות אלה של המסלול, יוכלו המשתתפים בו לגשת לבחינות, לעבור אותן בהצלחה, ולקבל רישיון שיננית מטעם משרד הבריאות.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת תל אביב - לימודי חוץ, המשך ותעודה

פורום לימודי בריאות ומסלולים פרא רפואיים
איפה אפשר לעשות מסלול ללימוד רנטגן?
ליאן
1 תגובות
איפה ניתן ללמוד קורס שיננית?
מירי משולם
1 תגובות
נושאים שלומדים בתואר ראשון לתזונה
יאסמין אבו קטיפאן
1 תגובות
קלינאות תקשורת ומסלול אחיות בהפרדה
אפרת
1 תגובות
היכן ניתן ללמוד ריפוי בעיסוק ללא פסיכומטרי
רזאן
1 תגובות
כמה ימי לימוד בשבוע ריפוי בעיסוק?
הודיה
1 תגובות
הסבה מקצועית לתחומים פרא רפואיים
יאנה
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp