קורסים בשיווק ומכירות במכללת תמורה

רוצה לדעת על לימודים בנושאי שיווק?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על לימודי שיווק ומכירות - מכללת תמורה.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורסים בשיווק ומכירות במכללת תמורה

 

מכללת תמורה היא מוסד לימודי שמציע לציבור מגוון רחב של הכשרות בתחום היזמות והנדל"ן, השיווק והמכירות. המכללה נוסדה בשנת 1980 על ידי יוסף צורי ומאז היווסדה השתלבו אלפי בוגרי הקורסים וההשתלמויות בתפקידים שונים במגזר הציבורי ובמגזר העסקי. תכניות הלימוד השונות הפועלות במכללה מבוססות על מתודיקת לימוד ייחודית ויישומית שמצליחה להשיג תוצאות מרהיבות ומוכחות.

 

מכללת תמורה מאמינה כי יש להוביל ולקדם את תחום השיווק והמכירה בישראל כך שיוכר כתחום אקדמי מבוסס ומוערך. היא שמה לה ליעד מרכזי להוביל את המנהלים והמגייסים בשוק העבודה להכרה כי העובדים בתחום נדרשים להוכיח הכשרה מקצועית ולהחזיק בתעודה המעידה על הכשרתם בתחום. בנוסף לזאת, היא שואפת לספק לתלמידים הכשרה מקצועית ואיכותית ולהוציא לשוק העבודה אנשי מכירות מקצועיים שיצליחו להשיג יעדים כלכליים משופרים.

 

מכללת תמורה מתמקדת בהקניית ידע מעשי ויישומי ולכן תכניות הלימוד בה מציגות לתלמידים את כלל הדרכים האפשריות לתרגם את התיאוריות העיוניות הנלמדות בקורסים לכדי כלים מעשיים ויישומיים שיתאימו לענפים השונים.

 

מכללת תמורה מציעה לכלל הציבור מגוון קורסים, הכשרות מקצועיות וסדנאות שונות בתחום השיווק והמכירה. ההכשרות השונות נועדו מחד להכשיר אנשי מקצוע מיומנים להשתלבות בשוק העבודה ומאידך להעשיר ולהרחיב את הידע המקצועי של העובדים בתחום בתפקידי ניהול, שיווק ומכירה.

 

להלן רשימת מסלולי הלימוד המוצעים בתחום השיווק והמכירה:

 • סדנאות פנים ארגוניות
 • קורס שיווק ומכירה יצירתית
 • קורס מרצים או מדריכים לאנשי שיווק ומכירות
 • יזמות עסקית עם דגש על שיווק ומכירות
 • קורס ניהול יצירתי למנהלי סניפים

 

תכניות הלימודים בקורסים השונים משתנות בהתאם לסוג המסלול, רמתו או ייעודו המקצועי אולם המטרה המשותפת של כולן היא להקנות לתלמידים את הידע העיוני והמעשי הנדרש להגדיל את מחזור המכירות בשיעור משמעותי ותוך זמן קצר. במהלך הלימודים התלמידים מתוודעים לכלי שיווק ומכירות מתקדמים והם לומדים להתאים אותם באופן יצירתי לכל ענף בתעשייה.

 

הקורס שואף לשפר את יכולתיהם המקצועיות של אנשי המכירות ולאפשר להם להיות אנשי מכירות יצירתיים ומיומנים ולצורך כך הם לומדים את הדרכים להגדיל את תפוקות המכירות בעשרות אחוזים.

 

תוכנית הלימודים

 

תוכניות הלימוד בקורסים מבוססות על ניסיון מעשי של למעלה מ- 30 שנה בארגונים גדולים, בינוניים וקטנים והן מציגות לתלמידים את כלי המקצוע השיווק המשוכללים ביותר ואת הדרכים ליישומם באופן יצירתי ותוך התאמה לכל תחום. המשובים של בוגרי קורסים קודמים, שעוסקים בפועל בתחום המכירה, מעידים על הצלחה רבה ועל נתונים מרשימים ומשמעותיים במחזורי המכירות.

 

הלימודים בקורסים השונים מבוססים על מודל ייחודי שפיתח מייסד המכללה, מר יוסי צורי והם מונחים על ידי אנשי מקצוע מיומנים בתחום השיווק והמכירה שמביאים לשיעורים דוגמאות מעשיות מהעולם האמיתי. בוגרי הקורסים יהיו זכאים לקבל תעודת גמר עם סיום ההכשרה והם יוכלו להשתלב בתפקידים שונים בתחום או לשדרג את מעמדם המקצועי וההשכלתי.

 

תנאי הקבלה

 

ברוב המקרים הקבלה לקורסי השיווק והמכירה במכללה מותנית במעבר של ראיון קבלה.

 

 

משך הלימודים

 

משך הלימודים במסלולי ההכשרה השונים משתנה בהתאם לרמת הקורס, ליעדיו הלימודיים ולתכניו, כאשר הקורסים הבסיסיים נלמדים בהיקף של 40 שעות לימוד אקדמיות והקורסים המקצועיים נלמדים בהיקף של 90 שעות לימוד.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת תמורה ללימודי שיווק ומכירות

פורום לימודי פרסום ושיווק

לימודי תואר בפרסום ושיווק
חן
1 תגובות
לימודי שיווק בתחום הדיגיטל
יניב
1 תגובות
קורס נוירומרקטינג - איפה לומדים?
ליאור
3 תגובות
תואר רלוונטי לתחום התקשורת
דודי
1 תגובות
קורס ניהול מותג במרכז
ניר
1 תגובות
איך מחליטים איפה ללמוד?
דולב
1 תגובות
קורס מעשי בשיווק בדיגיטל
נטלי
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,780 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת בן-גוריון1,088 חוות דעת

 • 4.1

  המכללה האקדמית ספיר685 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת תל אביב965 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp