קורס רפלקסולוגיה בכיר מתקדם מכללת מדיסין

שירות אישי - צור קשר

מכללת מדיסין - רפואה משלימה
מכללת מדיסין - רפואה משלימה
מכללת מדיסין - רפואה משלימה
מכללת מדיסין - רפואה משלימה

קורס רפלקסולוגיה במכללת מדיסין - רפלקסולוגיה בכיר מתקדם

כף הרגל כראי הגוף

הרפלקסולוגיה היא גישה טיפולית הוליסטית שמקורה במצרים העתיקה, והיא רואה בכף הרגל את ההשתקפות של כל האיברים ושל כל המערכות השונות בגוף האדם. שיטה זו הלכה והתפתחה במשך השנים, וכיום היא משמשת כאמצעי מהימן ומוערך לאבחון ולטיפול במחלות ובכאבים שונים. הטיפול ברפלקסולוגיה נעשה באמצעות עיסוי בנקודות מסוימות בכף הרגל, נקודות המשקפות את איברי הגוף השונים ואת תפקודם, כאשר הלחיצה והעיסוי בנקודות אלו מעוררות את תגובת הגוף ובעצם מניעות את תהליך הריפוי הטבעי שלו.


בשנים האחרונות הולכת ועולה המודעות לרפלקסולוגיה, כאשר מטפלים רבים בתחומי הרפואה המשלימה בוחרים לשלב אותה בקליניקות שלהם, וכן גם בתחום הרפואה המערבית יש הבוחרים לשלב את הרפלקסולוגיה לצד טיפולים קונבנציונאליים כדי להקל על החולים. מכללת מדיסין עורכת קורס רפלקסולוגיה בכיר מתקדם. מסלול זה בא להעניק למטפלים מנוסים ברפלקסולוגיה אפשרו להרחיב את ארגז הכלים שבידיהם דרך התמקדות בצורכים של אוכלוסיות ייעודיות. שלל הכלים מעולם הרפואה המשלימה. שנלמדים במהלך הקורס יכולים לסייע למטפלים להעשיר את המיומנויות המקצועיות וכך לקדם את הקריירה שלהם.

 

היכן לומדים?

 

הקורס מתקיים בשלוחות נתניה, חיפה


תכנית הלימודים


לימודי רפלקסולוגיה במכללה מקנים למטפלים ידע על מיקוד טיפולי הגוף והתאמתן לצורכים של אוכלוסיות שונות. במהלך הקורס לומדים על שיטות לאיזון אלמנטים, על עבודת הגוף ועל טכניקות מגוונות מעולם הרפלקסולוגיה. הם מתמקדים במצבים בריאותיים רבים ולומדים כיצד להתאים להם טיפול רפלקסולוגי.

 

מתכונת הלימוד


היקפה של תכנית זו הוא כשנה אקדמית אחת. במהלך השיעורים התלמידים לוקחים חלק בהרצאות פרונטליות ובתרגילים פרקטיים. כמו כן הם נדרשים לבצע סטאז' קליני בו הם מתרגלים את מיומנויות הטיפול הרפלקסולוגי בעבודה עם מספר מטופלים בשטח, בהנחייתו של סגל ההוראה בקורס.

 

על מוסד הלימוד


המכללה, שפעילה זה למעלה מ - 50 שנה, עורכת מבחר תכניות לימוד בתחומי הרפואה המשלימה. דרך מסלולי הלימוד המגוונים שואפים במכללה להעניק כלים מקצועיים למטפלים וכך לסייע בקידומו של תחום הטיפול הטבעי בישראל. המסלולים משלבים תרגולים מעשיים במטרה להכין את התלמידים לקראת השתלבות בשוק העבודה, בין אם כשכירים ובין אם כעצמאיים שמקימים קליניקות משלהם לטיפול ברפואה משלימה. בין הקורסים שמתקיימים במדיסין אפשר למנות: קורס נטורופתיה, קורס דיקור סיני, קורס רפואה קוריאנית, קורס עיסוי רפואי, קורס רוקחות וקוסמטיקה טבעית, קורס הילינג, קורס שפת גוף, קורס עיסוי ספא ואבנים חמות וקורס טווינה. למוסד הלימוד שלוחות במספר ערים ברחבי הארץ.

 


תנאי קבלה


לתכנית זו יכולים להתקבל מועמדים שברשותם תעודת מוסמך ובכיר ברפלקסולוגיה וכן שנתיים לפחות של לימודי רפואה מערבית. כמו כן, יש צורך לעבור ראיון קבלה.


תעודה


לבוגרים שעומדים בהצלחה בכל הדרישות בקורס מוענקת תעודת "רפלקסולוג בכיר מתקדם" על ידי מכללת מדיסין לרפואה משלימה. תעודה זו מוכרת על ידי איגוד הרפלקסולוגים בישראל.

עוד מסלולי לימוד - מכללת מדיסין - רפואה משלימה

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp