לימודי רפואה משלימה באקדמית גליל מערבי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי רפואה משלימה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על לימודי רפואה משלימה - האקדמית גליל מערבי.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי רפואה משלימה באקדמית גליל מערבי

 

היחידה ללימודי המשך וחוץ באקדמית גליל מערבי הוקמה במטרה לספק לתושבי האזור השכלה במגוון תחומים. ביחידה פועלים מרכזי לימוד שונים ובהם המרכז לרפואה משלימה, המרכז ללימודי עיצוב ואומנות והמרכז ללימודי תעודה והשתלמויות, בהם מוצעות מגוון תוכניות לימודים איכותיות ומקצועיות. ביחידה ללימודי חוץ והמשך מלמד צוות מנחים ומרצים מנוסה המספק ללומדים מענה לתחומי ההשכלה העל תיכוניים ומאפשר להם להסב את תחום עיסוקם המקצועי ולהרחיב את האופקים.

 

במכללה האקדמית גליל מערבי ניתן לשלב לימודי תואר ראשון עם לימודי תעודה ותוכניות הלימוד במגמות השונות שמות דגש הן על ההיבטים העיוניים והן על היישומיים.

 

הלימודים בקמפוס מושכים כאלף סטודנטים מכל רחבי הארץ ויחידת לימודי המשך וחוץ מתפתחת בקצב מהיר ומרחיבה כל העת את תחומי ההכשרה בה. מסלולי ההכשרה ביחידה מותאמים לכישורים האישיים של הסטודנטים ובהתאם לצרכי המשק, ומנהלי המרכזים ביחידה וצוותי ההדרכה מלווים את הסטודנטים לכל אורך תקופת הלימודים ולאחריה.

 

מה לומדים?

 

מטרת לימודי רפואה משלימה במכללה האקדמית גליל מערבי הינה הכשרת מטפלים מיומנים ומקצועיים שיוכלו להשתלב בצוות רפואי כולל. הלימודים במגמה זו תואמים את הנטייה העולמית לרפואה משולבת, אשר מעגנת בתוכה גם את הרפואה הקונבנציונלית וגם את הרפואה המשלימה, וזאת כדי לאפשר טיפול מקיף שיוביל לבריאות שלמה.

 

תוכניות הלימוד בבית הספר מעניקות לסטודנטים כלים מעשיים הדרושים להתמודדות עם מצבי הלחץ ומקנים להם הבנה מעמיקה של הגוף כיחידה אחת שלמה. בכדי להגיע לבריאות ואושר וליצור איזון והתחדשות בחיים, הלימודים משלבים ידע מגוון ונרחב הכולל תפיסות הוליסטיות ותפיסות קונבנציונליות. מטרת התוכנית ושאיפתה היא להגיע לנקודת שיווי המשקל שתאפשר לכוחות הריפוי הפנימיים לעלות על פני השטח ותתרום לתהליך ההתפתחות האישי.

 

קהל היעד

 

לימודי רפואה משלימה במכללה האקדמית גליל מערבי מיועדים לאלו המעוניינים לטפל בעצמם ובסובבים אותם, וזאת בהסתמך על התפיסה והאמונה כי לכל אדם יש כוחות ריפוי פנימיים שמאפשרים לו להתעצם ולהיתמר.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: האקדמית גליל מערבי - לימודי חוץ, המשך ותעודה | קורסים והשתלמויות

עוד מסלולי לימוד - לימודי המשך - האקדמית גליל מערבי
פורום לימודי רפואה משלימה
לימודי הדרכה בנושא התמכרויות לסמים ואלכוהול
עקל. גבועה
1 תגובות
תעודת סיום תואר לימודי רפואה משלימה
דימא כנאענה
1 תגובות
קורס היפנוזה שעוזר לאנשים וילדים עם בעיות
ארז
1 תגובות
אפשרויות תעסוקה ב NLP במכללת רידמן
אייל
1 תגובות
לימודי וואטסו קיץ 2021
סיגל תלם
1 תגובות
קונסטלציה משפחתית קורס בסיס
קטיה
1 תגובות
קורס תלת שנתי לתורת הנפש הבודהיסטית למטפלים
בתיה ונונו
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp