רוצה פרטים על לימודי ראיית חשבון - מרכז?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי חשבונאות במרכז

מחפש/ת מידע על לימודים? לימודי ראיית חשבון - מרכז? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


(בחסות)

לימודי ראיית חשבון במרכז הארץ

 

במרכז התמונה המקצועית

 

לימודי ראיית חשבון במרכז הארץ מוצעים במגוון רחב מאוד של אפשרויות ושל מוסדות לימוד. ראיית חשבון היא אחד התחומים המבוקשים והפרקטיים ביותר שקיימים במסגרת לימודים אקדמיים, ובתוספת מעבר של בחינות מועצת רואי החשבון – הם מאפשרים לבוגריהם כמעט אינסוף אפשרויות תעסוקה והשתלבות בתפקידים שונים ומגוונים, בעסקים ובארגונים שונים ומגוונים, וכמובן – כעצמאיים הנותנים שירות בתחום על פי בחירתם והתמחותם.

 

על לימודים במרכז הארץ

 

בחירה בלימודים במרכז הארץ מאפשרת יתרונות רבים לתלמידים במסלולים השונים ללימודי ראיית חשבון; ראשית, מבחר המוסדות המציעים מסלול לימודים בתחום זה הוא גדול. שנית, הלימודים במרכז תמיד משאירים אתכם נגישים לכל חומרי המידע, לכל המוסדות שלהם תזדקקו במהלך הלימודים המאתגרים והעמוסים, ובנוסף – הגישה למוסדות הלימוד היא פשוטה ונגישה מכל מקום. יתר על כן, במרכז הארץ קיימים מקומות רבים המאפשרים התמחות בתום הלימודים. כך, ההשתלבות בתעסוקה בפועל ובחירת התחום המתאים לכם – הם קלים ופשוטים – ופרושים בפניכם.

 

 

מוסדות לימוד אפשריים במרכז הארץ

 

מוסדות הלימוד האקדמיים המציעים מסלולים ללימודי ראיית חשבון באזור מרכז הארץ הם רבים מאוד, כך שמתאפשרת בחירה גדולה ומציאת המסלול המתאים לכם במיוחד. להלן פירוט המוסדות המציעים מסלולי לימוד בתחום:

 

 • מכללת פתח תקווה – מכללה המשתייכת לשלוחות האוניברסיטה הפתוחה, ועל כן מלמדת על פי המתכונת הנהוגה באוניברסיטה זו. מקיימת מסלול ללימודי תואר ראשון בחשבונאות בשילוב חטיבת לימודים בכלכלה.

 

 • המכללה למינהל – מכללה מובילה בתחומי החשבונאות, מקיימת מסלול ללימודי תואר ראשון בחשבונאות ובראיית חשבון של האוניברסיטה הפתוחה, במספר סניפים ברחבי מרכז הארץ וביניהם גם בתל אביב. המכללה למינהל מקיימת תכנית לימודים מקיפה בתחום זה, ללימודי תואר ראשון B.A, כאשר תנאי הקבלה לתכנית הם מעבר של ריאיון קבלה אישי, וכן עמידה בבחינת קבלה. תכנית הלימודים במסלול זה כוללת לימודים במכינה המקנה לבוגריה את הבסיס הנדרש להשתלבות בתכנית האקדמית האמורה.

 

 • המסלול האקדמי - המכללה למינהל - המסלול האקדמי מציע תואר ראשון במינהל עסקים - חשבונאות; זהו תואר המוצע בסניף ראשון לציון של מכללה זו, הלימודים הם לתואר B.A במינהל עסקים, כאשר מסלולי הלימודים במינהל עסקים-חשבונאות כוללים מגוון רחב של התמחויות משניות בתחום החשבונאות - ביניהן גם התמחות משנית בשוק ההון, התמחות משנית בניהול סיכונים, ועוד. משך התכנית הוא כשלוש שנים, והיא מוצעת במתכונת של לימודי בוקר או במתכונת לימודי ערב, לבחירת הסטודנטים.

 

 • המרכז הבינתחומי הרצליה – מרכז לימודים מבוקש זה מקיים תכנית ללימודי תואר ראשון B.A בחשבונאות, הנמשכים שלוש שנים. בתום תכנית הלימודים, יכולים בוגריה להמשיך לשנת לימודים נוספת – להשלמות הנדרשות לקראת בחינת ההסמכה החיצונית.

 

 • אוניברסיטת תל-אביב – במסגרת הפקולטה לניהול הוותיקה שלה, מציעה אוניברסיטת תל אביב מסלול לימודים לתואר ראשון B.A בחשבונאות-ראיית חשבון. התכנית מוצעת לבחירה במסלולים מגוונים – חד-חוגי או דו-חוגי בשילובים רבים. תנאי הקבלה למסלול נשענים על שילוב של ציון ממוצע הבגרות יחד עם הציון בבחינה הפסיכומטרית, והם משתנים מעט משנה לשנה.

 

 • הקריה האקדמית אונו – מציעה מסלול ללימודי תואר ראשון במנהל עסקים, בהתמחות בחשבונאות, עם אפשרות לשילוב נוסף של התמחות משנית במערכות מידע. התכנית נמשכת על פני שלוש שנים, בתוספת שנת לימודים רביעית המיועדת להשלמות לקראת הבחינות של מועצת רואי החשבון.

 

 • המרכז האקדמי רופין – המכללה נמצאת בעמק חפר שבצפון השרון, ומקיימת מסלול ללימודי תואר ראשון B.A בכלכלה וחשבונאות, במתכונת תלת-שנתית הנפרשת על פני שלושה-ארבעה ימי לימוד בכל שבוע, ובנוסף – שנת השלמות להכנה לבחינות מועצת רואי החשבון. תנאי הקבלה, בשנה האחרונה, היו ציון ממוצע של 104 לפחות בתעודת הבגרות, בדגש על ציון של 70 לפחות בבגרות במתמטיקה ברמה של 4 יחידות לימוד, וציון של 635 לפחות בבחינה הפסיכומטרית.

 

 • האוניברסיטה הפתוחה – האוניברסיטה הפתוחה ידועה בתכניות הלימודים הטובות שהיא מציעה, ובתחום ראיית החשבון היא מציעה תכנית לימודים לתואר ראשון B.A בחשבונאות, המשולבים עם חטיבת לימוד בכלכלה. האוניברסיטה הפתוחה מחזיקה קמפוסים רבים מאוד ברחבי הארץ, ובאזור המרכז היא בעלת שלוחה מרכזית ברעננה, ושלוחות בחדרה, בנתניה, בבני ברק, ברמת אביב, בחולון, בראש העין, ברמת גן, בכפר הירוק, ועוד. בנוסף, האוניברסיטה הפתוחה אינה מציבה תנאי קבלה התחלתיים למסלולי הלימוד השונים בה, ותכני הלימוד בה בנויים כך שהם מאפשרים לימוד באופן עצמאי מהבית, למי שמעוניין בכך.

 

 • אוניברסיטת בר-אילן – מציעה מסלול ייחודי ללימודי חשבונאות, המיועד לבעלי תואר ראשון בלבד. הלימודים במסלול זה מכשירים את הסטודנטים למעבר של בחינות ההסמכה של המועצה, והם נמשכים על פני שנתיים וחצי, במתכונת של יום וחצי לימודים בכל שבוע.

 

לסיכום

 

קל לראות כי קיים מבחר רב של מסלולים ושל מוסדות לימוד המציעים הכשרה בראיית חשבון במרכז הארץ. המסלולים שונים במקצת זה מזה, בתנאי הקבלה לתואר בחשבונאות, בהיקפם או במתכונת או אופי הלימודים – ולכן חשוב למצות את אפשרויות הבחירה, ולבחור במסלול המתאים לכם ביותר מכל הבחינות. בתום הלימודים תוכלו להשתלב כרואי חשבון או כחשבים בתפקידים שונים ובדרגות שונות – וסביר להניח כי במרכז הארץ לעולם לא חסרה תעסוקה בתחום הזה, המשולב בכל כך הרבה עסקים וארגונים, בכל הגדלים ומכל הענפים במשק.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי ראיית חשבון - מרכז?

רוצה לדעת יותר על לימודי ראיית חשבון - מרכז?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

רוצה לדעת יותר על לימודי ראיית חשבון - מרכז? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מעל 281 סטודנטים
המליצו והצביעו על חשבונאות

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת תל אביב 960 חוות דעת

 • 4.1

  המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט 359 חוות דעת

 • 4.0

  האוניברסיטה העברית בירושלים 919 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים

חוות דעת של סטודנטים: חשבונאות

התקבלו 281 דירוגים בציון ממוצע 4.1 מתוך 5


סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם