לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > חשבונאות > לימודי ראיית חשבון - מרכז

לימודי חשבונאות במרכז


מחפש/ת מידע על לימודים? לימודי ראיית חשבון - מרכז? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
תנאי קבלה - חשבונאות
כלכלה וחשבונאות
מנהל עסקים וחשבונאות
משפטים וחשבונאות
מנהל עסקים ומימון
לימודי ערב - חשבונאות
הסבה לראיית חשבון
כלכלה
בנקאות ושוק ההון
מנהל עסקים
 
 
הנהלת חשבונות
חשבי שכר
ייעוץ מס
שוק ההון
סוכני ביטוח
משפטים, מנע"ס וחשבונאות
ניתוח דוחות כספיים
ניהול פיננסים לתעודה
תואר ראשון בביטוח
תואר שני חשבונאות

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

לימודי ראיית חשבון במרכז הארץ

 

במרכז התמונה המקצועית

 

לימודי ראיית חשבון במרכז הארץ מוצעים במגוון רחב מאוד של אפשרויות ושל מוסדות לימוד. ראיית חשבון היא אחד התחומים המבוקשים והפרקטיים ביותר שקיימים במסגרת לימודים אקדמיים, ובתוספת מעבר של בחינות מועצת רואי החשבון – הם מאפשרים לבוגריהם כמעט אינסוף אפשרויות תעסוקה והשתלבות בתפקידים שונים ומגוונים, בעסקים ובארגונים שונים ומגוונים, וכמובן – כעצמאיים הנותנים שירות בתחום על פי בחירתם והתמחותם.

 

על לימודים במרכז הארץ

 

בחירה בלימודים במרכז הארץ מאפשרת יתרונות רבים לתלמידים במסלולים השונים ללימודי ראיית חשבון; ראשית, מבחר המוסדות המציעים מסלול לימודים בתחום זה הוא גדול. שנית, הלימודים במרכז תמיד משאירים אתכם נגישים לכל חומרי המידע, לכל המוסדות שלהם תזדקקו במהלך הלימודים המאתגרים והעמוסים, ובנוסף – הגישה למוסדות הלימוד היא פשוטה ונגישה מכל מקום. יתר על כן, במרכז הארץ קיימים מקומות רבים המאפשרים התמחות בתום הלימודים. כך, ההשתלבות בתעסוקה בפועל ובחירת התחום המתאים לכם – הם קלים ופשוטים – ופרושים בפניכם.

 

 

מוסדות לימוד אפשריים במרכז הארץ

 

מוסדות הלימוד האקדמיים המציעים מסלולים ללימודי ראיית חשבון באזור מרכז הארץ הם רבים מאוד, כך שמתאפשרת בחירה גדולה ומציאת המסלול המתאים לכם במיוחד. להלן פירוט המוסדות המציעים מסלולי לימוד בתחום:

 

  • מכללת פתח תקווה – מכללה המשתייכת לשלוחות האוניברסיטה הפתוחה, ועל כן מלמדת על פי המתכונת הנהוגה באוניברסיטה זו. מקיימת מסלול ללימודי תואר ראשון בחשבונאות בשילוב חטיבת לימודים בכלכלה.

 

  • המכללה למינהל – מכללה מובילה בתחומי החשבונאות, מקיימת מסלול ללימודי תואר ראשון בחשבונאות ובראיית חשבון של האוניברסיטה הפתוחה, במספר סניפים ברחבי מרכז הארץ וביניהם גם בתל אביב. המכללה למינהל מקיימת תכנית לימודים מקיפה בתחום זה, ללימודי תואר ראשון B.A, כאשר תנאי הקבלה לתכנית הם מעבר של ריאיון קבלה אישי, וכן עמידה בבחינת קבלה. תכנית הלימודים במסלול זה כוללת לימודים במכינה המקנה לבוגריה את הבסיס הנדרש להשתלבות בתכנית האקדמית האמורה.

 

  • המסלול האקדמי - המכללה למינהל - המסלול האקדמי מציע תואר ראשון במינהל עסקים - חשבונאות; זהו תואר המוצע בסניף ראשון לציון של מכללה זו, הלימודים הם לתואר B.A במינהל עסקים, כאשר מסלולי הלימודים במינהל עסקים-חשבונאות כוללים מגוון רחב של התמחויות משניות בתחום החשבונאות - ביניהן גם התמחות משנית בשוק ההון, התמחות משנית בניהול סיכונים, ועוד. משך התכנית הוא כשלוש שנים, והיא מוצעת במתכונת של לימודי בוקר או במתכונת לימודי ערב, לבחירת הסטודנטים.

 

  • המרכז הבינתחומי הרצליה – מרכז לימודים מבוקש זה מקיים תכנית ללימודי תואר ראשון B.A בחשבונאות, הנמשכים שלוש שנים. בתום תכנית הלימודים, יכולים בוגריה להמשיך לשנת לימודים נוספת – להשלמות הנדרשות לקראת בחינת ההסמכה החיצונית.

 

  • אוניברסיטת תל-אביב – במסגרת הפקולטה לניהול הוותיקה שלה, מציעה אוניברסיטת תל אביב מסלול לימודים לתואר ראשון B.A בחשבונאות-ראיית חשבון. התכנית מוצעת לבחירה במסלולים מגוונים – חד-חוגי או דו-חוגי בשילובים רבים. תנאי הקבלה למסלול נשענים על שילוב של ציון ממוצע הבגרות יחד עם הציון בבחינה הפסיכומטרית, והם משתנים מעט משנה לשנה.

 

  • הקריה האקדמית אונו – מציעה מסלול ללימודי תואר ראשון במנהל עסקים, בהתמחות בחשבונאות, עם אפשרות לשילוב נוסף של התמחות משנית במערכות מידע. התכנית נמשכת על פני שלוש שנים, בתוספת שנת לימודים רביעית המיועדת להשלמות לקראת הבחינות של מועצת רואי החשבון.

 

  • המרכז האקדמי רופין – המכללה נמצאת בעמק חפר שבצפון השרון, ומקיימת מסלול ללימודי תואר ראשון B.A בכלכלה וחשבונאות, במתכונת תלת-שנתית הנפרשת על פני שלושה-ארבעה ימי לימוד בכל שבוע, ובנוסף – שנת השלמות להכנה לבחינות מועצת רואי החשבון. תנאי הקבלה, בשנה האחרונה, היו ציון ממוצע של 104 לפחות בתעודת הבגרות, בדגש על ציון של 70 לפחות בבגרות במתמטיקה ברמה של 4 יחידות לימוד, וציון של 635 לפחות בבחינה הפסיכומטרית.

 

  • האוניברסיטה הפתוחה – האוניברסיטה הפתוחה ידועה בתכניות הלימודים הטובות שהיא מציעה, ובתחום ראיית החשבון היא מציעה תכנית לימודים לתואר ראשון B.A בחשבונאות, המשולבים עם חטיבת לימוד בכלכלה. האוניברסיטה הפתוחה מחזיקה קמפוסים רבים מאוד ברחבי הארץ, ובאזור המרכז היא בעלת שלוחה מרכזית ברעננה, ושלוחות בחדרה, בנתניה, בבני ברק, ברמת אביב, בחולון, בראש העין, ברמת גן, בכפר הירוק, ועוד. בנוסף, האוניברסיטה הפתוחה אינה מציבה תנאי קבלה התחלתיים למסלולי הלימוד השונים בה, ותכני הלימוד בה בנויים כך שהם מאפשרים לימוד באופן עצמאי מהבית, למי שמעוניין בכך.

 

  • אוניברסיטת בר-אילן – מציעה מסלול ייחודי ללימודי חשבונאות, המיועד לבעלי תואר ראשון בלבד. הלימודים במסלול זה מכשירים את הסטודנטים למעבר של בחינות ההסמכה של המועצה, והם נמשכים על פני שנתיים וחצי, במתכונת של יום וחצי לימודים בכל שבוע.

 

לסיכום

 

קל לראות כי קיים מבחר רב של מסלולים ושל מוסדות לימוד המציעים הכשרה בראיית חשבון במרכז הארץ. המסלולים שונים במקצת זה מזה, בתנאי הקבלה לתואר בחשבונאות, בהיקפם או במתכונת או אופי הלימודים – ולכן חשוב למצות את אפשרויות הבחירה, ולבחור במסלול המתאים לכם ביותר מכל הבחינות. בתום הלימודים תוכלו להשתלב כרואי חשבון או כחשבים בתפקידים שונים ובדרגות שונות – וסביר להניח כי במרכז הארץ לעולם לא חסרה תעסוקה בתחום הזה, המשולב בכל כך הרבה עסקים וארגונים, בכל הגדלים ומכל הענפים במשק.

 

 

רוצה לדעת יותר על לימודי ראיית חשבון - מרכז? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על לימודי ראיית חשבון - מרכז
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד לימודי ראיית חשבון - מרכז

מכללת אתגר - לימודי חשבונאות ופיננסים לימודי חשבונאות עם חטיבה בכלכלה במכללת רחובות
אוניברסיטת בר אילן - תכנית חכ"ם ללימודי חשבונאות, כלכלה ומנהל עסקים מכללת נתיב - לימודי חשבונאות לתעודה
האוניברסיטה העברית - לימודי חשבונאות לתואר ראשון | לימודי ראיית חשבון האקדמית גליל מערבי - לימודי חשבונאות במסלול דו חוגי עם כלכלה, לימודי כלכלה וחשבונאות
אוניברסיטת תל אביב - הסבת אקדמאים לחשבונאות, הסבה לראיית חשבון שערי מדע ומשפט - לימודי חשבונאות בתכנית צמרות למצטיינים
בר אילן - קורס חשבונאות לבעלי תואר, לעיסוק בראיית חשבון המכללה למינהל מיסודה של הסתדרות המעו"ף - מכינה ללימודי ראיית חשבון
אוניברסיטת תל אביב – לימודי חשבונאות וניהול לתואר ראשון אוניברסיטת תל אביב – לימודי חשבונאות לתואר ראשון
המרכז האקדמי כרמל - לימודי מנהל עסקים התמחות בראיית חשבון | תואר ראשון
       


חוות דעת של סטודנטים: חשבונאות (269 חוות דעת)
התקבלו 269 דירוגים בציון ממוצע: 4.1 מתוך 5    
זיו,המרכז האקדמי רופין, כלכלה וחשבונאות - רופין, 17/05/2019
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אווירה משפחתית, אוזן קשבת וחברה טובה מאוד. למרצין אכפת מהסטודנטים וניתנים כלים על ידי אגות הסטודנטים להצלחה

על הקמפוס
קמפוס ברמה גבוה מאוד, קפטריה קרובה, , מזכירות נגישה ואזור מטופח ונעים
בנציון,המכללה החרדית, הנה"ח 1+2, 13/05/2019
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אוהב במוסד את המרווח וההנגשה שיהיה לנו נוח ללמוד על הצד הטוב ביותר,אוהב את האוירה הכללית ,לגבי הלימודים-אני נהנה מעצם חווית הלימוד ,אם כי יש לי ביקורת קטנה על אופן הלימוד שבתחילה נמרח מידיי ובסוף "נחטף",החברים גם כולם בסדר גמור ,לסיכום באופן כללי כיף להגיע למקום ויתכן שאמשיך שם להשלמת בגרויות (שחסר לי מתוקף העניין שלמדתי במוסדות שאינם מלמדים בגרויות)

על הקמפוס
הקמפוס די נוח נתחיל מכך שיש הרבה מרווח הרבה כיתות לימוד כולן חדשות ,התאורה המיזוג המחשבים-מעולים,הקפיטריה סבירה פלוס בדרך כלל מלאה במוצרים ,לפעמים עשתה קצת בעיות....לגבי חניות באיזור אני לא כל כך מתמצא בגלל שלא היה לי רכב ,אבל מה שבטוח שלגבי חניות לאופניים חשמליים היה גם היה.
 
פורומים בתחום
פורום לימודי חשבונאות
פורום לימודי כלכלה
פורום מכללת ספיר
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
כמה באמת מרוויח רואה חשבון בישראל?
הכנה לבחינות לשכת רואי חשבון - מגוון מתכונות לימוד
תואר באקטואריה - תואר עם ערך
שנה רביעית בחשבונאות במוסדות האקדמיים
מכינה בחשבונאות - הכנה למבחן הקבלה לתואר בחשבונאות
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לחשבונאות
מנע"ס וחשבונאות - הקריה האקדמית אונו
תואר במנהל עסקים וחשבונאות - המסלול האקדמי
כלכלה וחשבונאות - רופין
כלכלה וחשבונאות - אוניברסיטת חיפה
תואר בחשבונאות - מכללת רעננה
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על לימודי ראיית חשבון - מרכז?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד חשבונאות
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
לימודי מדעי המחשב לכלכלנים (לפני 4 ימים, 20 שעות, 32 דקות)
תכנית לימודי מדעי המחשב לכלכלנים (לפני 7 ימים, 1 שעות, 28 דקות)
תואר ראשון בכלכלה (לפני 16 ימים, 19 שעות, 27 דקות)
רובוטים במקום אנשים (לפני 19 ימים, 17 שעות, 7 דקות)
שילוב לימודי כלכלה עם עבודה (לפני 19 ימים, 20 שעות, 20 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD