רוצה פרטים על לימודי קרקס?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי קרקס

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי קרקס? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי קרקס

 

לוליינות הוא ענף ספורט ואומנות הבמה אשר נקרא גם אקרובאטיקה. הלוליינות משלבת בתוכה לימודים נוספים אשר כולם מתיישבים תחת ההגדרה – לימודי קרקס המאפשרים למשתתפים לטעום ממקצועותיו הרבים והמגוונים של הקרקס, החל מלימוד בסיסי של ג'אגלינג והליכה על קביים ועד להתנסות באקרובאטיקה באוויר על גבי טרפז או חבל.

 

 

מסלולי לימוד

 

בשל ההיצע הרב בתחום לימודי קרקס, תוכניות ההכשרה במסלולים השונים משתנות בהתאם ליעדים ולקהלים המשתתפים בקורס.

הלימודים המקיפים עורכים למשתתפים היכרות עם מגוון מקצועות הקרקס ומכשירים אותם להתמקצע במיומנויות השונות. הם מתמקדים בחיזוק הגוף ובעבודה על גמישות, בשיפור היציבה ובאיזון באמצעות ביצוע תרגילים רבים וקבלת הסבר למטרתם.

 

דגש רב מושם לעמידת ידיים נכונה במטרה להביא לאיזון מערכתי, לשפר את יכולת הניתור ולאפשר ביצוע של תרגילי אקרובטיקה אוירית.

 

הקורס נבנה באופן הדרגתי כך שלאחר הפנמת הידע והמיומנות הבסיסיות המשתתפים בקורס לומדים לשכלל את יכולותיהם ולחבר בין התרגילים הבודדים וליצור תנועה זורמת. מלבד זאת הנלמדים בקורס תחומים נוספים וביניהם, שיעורי דיקציה ועבודה קולית לשיפור הפרזנטציה הבימתית וכן אימונים קבוצתיים לפיתוח יכולת ההקשבה והיצירה המשותפת. תחומי לימוד אלה יאפשרו לבוגרי הקורס לבנות קומפוזיציה של מרכיבים רבים וליישם אותם הלכה למעשה במופע.לימודי קרקס מסתיימים לרוב במופע סוף שנה המביא לידי ביטוי מעשי את המיומנויות השונות שרכשו בקורס. מופע זה מהווה למעשה את גולת הכותרת של הפעילות.

 

 

תוכנית לימודים

 

לימודי קרקס מאפשרים למשתתפים להתמקצע בשני תחומי בחירה מועדפים מבין המיומנויות השונות והן: אקרובטיקה, אקרובטיקה אווירית, מניפולציה ושיווי משקל, ליצנות ומחול וכוריאוגרפיה.

 

  • האקרובטיקה כוללת מגוון תרגילים כמו עמידת ידיים, סאלטות, טרמפולינה, קפיצות , גלגולים ופירמידות. העבודה באקרובטיקה מתבצעת בזוגות, שלשות, רביעיות וקבוצתיות.

 

  • אקרובטיקה אווירית כוללת עבודה על חבל, טיסו, חישוק, במבוק או טרפז.

 

  • תחום המניפולציה ושיווי המשקל כולל מקצועות כמו ג'אגלינג, דאבל סטיק, כדורים, חד-אופן, קביים, הליכה על חבל וכו'.

 

  • תחום הליצנות מעגן בתוכו נושאים כמו פרזנטציה, אילתור, תיזמון, פנטומימה, נוכחות בימתית והיבטים מתחום הליצנות הרפואית.

 

  • מחול וכוריאוגרפיה עוסקים בתנועה וריתמוס במטרה לפתח את היכולת התנועתית והתיזמון ולהקנות כלים לבניית קטע תנועתי רציף.

 

במהלך שנת הלימודים, המשתתפים נפגשים עם מגוון פעילויות קהילתיות במטרה לרכוש נסיון בעבודה עם קהלים שונים ובתנאי שטח שונים. תוכניות הלימוד אף מסייעות לבוגרים להשתלב ולהופיע בפעילויות הקרקס היזומות של העמותה לקידום מיומנויות הקרקס בישראל.

 

למי הקורס מתאים?

 

לימודי קרקס ולוליינות מתאימים קודם כל לאנשים אשר אוהבים להופיע ולהיות בקדמת הבמה. כמו כן, הקורס מתאים במיוחד גם לאנשים אשר עסקו או עוסקים במקצועות המשלבים אתגר, ספורט ותזוזה, ומעוניינים לאתגר את עצמם בתחום נוסף וייחודי כגון זה.

 

תנאי קבלה 

 

תנאי הקבלה ללימודי קרקס משתנים בהתאם למטרות הקורס ולקהליו. עם זאת ניתן לציין כי ללימודים המקיפים בתחום תינתן העדפה למועמדים בעלי נסיון קודם בתחומי הבמה, הקרקס, המחול או הספורט. דרישות נוספות עימם המועמדים ידרשו להתמודד הם אודיציה וראיון אישי.

 

קורס לוליינות לילדים

 

אחד מהקורסים המבוקשים בתחום לימודי קרקס הוא קורס לוליינות לילדים. מדובר בקורס מאתגר וייחודי לילדים אשר בו לומדים הצעירים להכיר את הפוטנציאל הפיזי שלהם ומשפרים את יכולת השליטה על גופם.

 

לא מדובר כמובן על קורס שיהפוך את הילדים בין רגע ללוליינים מקצועיים אך הוא יספק להם הנאה רבה תוך שילמדו הם לשלוט על גופם, לפתח יציבות ויצירתיות וכמובן להתנסות בדברים חדשים. במהלך קורס לוליינות לילדים, ילמדו הילדים מיומנויות בסיסיות של אקרובאטיקה, עבודה עם חפצים, שמירה על שיווי המשקל, הליכה על קביים, עמידה על הידיים ועוד.

 

היכן לומדים?

 

לימודי קרקס ניתן למצוא במספר בתי ספר כגון: בית הספר הישראל לקרקס, קרקס שבזי, בית ספר סנדסיאל, תיאטרון הגוף ועוד. אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות לימודים נוספים, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי קרקס?

רוצה לדעת יותר על לימודי קרקס?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

התאמה לתפקיד אמנותי

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

חוות דעת של סטודנטים: אמנות

התקבלו 91 דירוגים בציון ממוצע 4.2 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp