קורס פרמייר ב - JCS THE CLASS - בית הספר למקצועות הפוסט

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מחשבים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על פרמייר - JCS THE CLASS.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי עריכה בתוכנת פרמייר ב – JCS THE CLASS – בית הספר למקצועות הפוסט
 
קול ותנועה, זמן ומקום
 
לימודי עריכה בתוכנת פרמייר ב – JCS THE CLASS – בית הספר למקצועות הפוסט, מוצעים בשני מסלולי לימוד שונים – מקיף, ומרוכז – והם מעניקים לכם את היכולת לשלוט בכל שימושי תוכנת עריכה מובילה זו, להפיק תחת ידיכם סרטים מקצועיים, להעלות אותם לשידור, לערוך ולשלב בהם אפקטים מסוגים שונים, ועוד.
 
תוכנת פרמייר – Premiere – מבית חברת אדובי העולמית, היא אחת התוכנות השימושיות והמוכרות ביותר בתחום עריכת הווידאו והקולנוע. מדובר בתוכנה המאפשרת ביצוע מגוון רחב של אפשרויות, וביניהן גם עריכת וידאו בפורמטים רבים ושונים, שילוב בין קטעים שונים, הוספת כותרות, כתוביות, אפקטים ואנימציות, ועוד. כיום, צלמים, עורכים ואנשי קולנוע משתמשים בה באופן קבוע כחלק מעבודתם בתחום הפוסט פרודקשן.
 
על המסלול ב – JCS THE CLASS
 
המסלול ללימודי עריכה בתוכנת פרמייר ב – JCS THE CLASS – בית הספר למקצועות הפוסט, הוא מסלול לימודים מקצועי, המעניק למשתתפים בו את היכולת לשליטה ולביצוע שימושים מורכבים בתוכנה מובילה זו. היקף הלימודים בתכנית הוא 64 שעות לימוד אקדמיות, הנפרשות על פני 19 שיעורים, והיא מקנה לסטודנטים את כלי החשיבה הקולנועית המותאמים לעבודה עם התוכנה ואת היכולת הטכנית לערוך פרסומות וסרטים מכל הסוגים.
 
לצורך כך, הלימודים נערכים במתכונת של הרצאות עיוניות, בשילוב של תרגול מעשי רב. התרגול נערך הן בשעות הלימוד בכיתה – באמצעים העדכניים ביותר בתחום, והן על ידי מטלות מעשיות ופרויקטים יישומיים שעל התלמידים להגיש במהלך מסלול הלימודים. כך, בתום המסלול, הבוגרים יוצאים לשוק העבודה כשהם אוחזים בידם תיק עבודות עצמאי, שישמש אותם בהמשך השתלבותם המקצועית בתעשיית הפוסט פרודקשן.
 
נושאי הלימוד
 
תכנית הקורס כוללת, בין היתר, את הנושאים המובאים לפניכם כאן:
 
 • יצירת שפה קולנועית
 • רינדור
 • העלאת סרטים לרשת
 • צילומי דגימה
 • יצירת אנימציה פשוטה
 • עריכה שקופה
 • היכרות עם תוכנת פרמייר
 • הוספת מוזיקה
 • ארגון חומרי הגלם בתוכנה
 • פורמטים שונים
 • שימוש בשכבות
 • שימוש בכתוביות ובאפקטים
 • עבודה עם מוזיקה
 • עריכה בסיסית ועריכת פרומו 
 • ועוד
 
ובנוסף
 
בנוסף למסלול המקצועי שלעיל, JCS THE CLASS מציעים גם סדנה מרוכזת ללימוד תוכנת פרמייר, שנועדה בעיקר לאנשים המבקשים להשתמש בה לצרכים אישיים. במסגרת הסדנה, המקיפה כ – 20 שעות לימוד בארבעה מפגשים בני חמש שעות, רוכשים התלמידים את הידע ואת הניסיון המעשי בנושאים הבאים: תסריטאות, חומרי גלם ואפשרויות השימוש בהם, היכרות עם התוכנה, עריכה בסיסית, עריכה מעמיקה, הוספת מוזיקה ועיצוב פס קול, שילוב אפקטים, עבודה בשכבות, העלאת סרטונים לרשת האינטרנט, ועוד. בתום הסדנה יוכלו משתתפי הסדנה לערוך סרטים ממגוון החומרים המצויים ברשותם ומחומרים נוספים, להפיק סרטים מקצועיים ולהעלות אותם על פי רצונם לפייסבוק, ליוטיוב, וכיוצא בזה.
 
לסיכום
 
JCS THE CLASS – בית הספר למקצועות הפוסט מקיים מסלול מקצועי ללימודי עריכה בתוכנת פרמייר, המשמשת בפועל את אנשי תעשיית הפוסט פרודקשן. הקורס מקנה לסטודנטים כלים טכניים ליצירה עצמאית בעזרת התוכנה וגם מפתח אצלם חשיבה קולנועית. במהלך הלימודים מגבשים העורכים לעתיד תיק עבודות מקצועי, שישרת אותם בשעה שיפנו להתקבל למשרות בתעשייה. נזכיר גם, כי בית הספר הוקם ופועל בחסות חברת ההפקות הגדולה והידועה JCS, וחלק מבוגרי בית הספר זוכים להשתלב בתפקידים שונים בחברה.
 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: JCS THE CLASS - בית הספר למקצועות הפוסט

ssssssssss

פורום לימודי מחשבים

איפה מתקיים קורס תכנות xyz?
חמדה לאון
ללא תגובה
לימודים בענף המחשבים לבוגרי רפואה
מוחמד מאדי
1 תגובות
הסבה מביוטכנולוגיה למדעי המחשב
אסתר
1 תגובות
קורס מחשבים או IT
וורקו מקונן
1 תגובות
כניסה לתחום אבטחת מידע ללא ידע קודם
אלעד
1 תגובות
התמקצעות וכניסה לתחום אבטחת מידע
יצחק
1 תגובות
הסבה מניהול מערכות בריאות לתחום ההייטק
סארה
1 תגובות
לכניסה לפורום

התאמתך לתפקיד מתכנת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

מעל 28,884 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  האוניברסיטה העברית בירושלים939 חוות דעת

 • 4.0

  המרכז האקדמי לב1,451 חוות דעת

 • 4.1

  המכללה האקדמית ספיר685 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא מחשבים

פלי הנמר פלד
פלי הנמר פלד, יזם הייטק ומנהל של קבוצת "אנשים ומחשבים" לתחומי הטכנולוגיה מאמין שאחד הכלים להצלחה בהייטק הוא אהבה גדולה לתחום.
"חשוב שתהיה הלימה בין מה שאוהבים למקצוע שבו עוסקים. לא מספיק לרצות לעשות הרבה כסף, צריך לבחור במה שבאמת אוהבים. אם אתה באמת אוהב משהו אתה לא תתייאש גם אם בתחילת הדרך לא תמיד תצליח."
בעיניו, כדי לעמוד בקצב המהיר של עולם ההייטק חשוב להמשיך ללמוד ולהתעדכן. "צריך לא להפסיק ללמוד. בזמן שאתה לא שם לב לנושא חדש שמתפתח, באים אחרים, לוקחים לך את הרעיון ומצליחים. צריך להיות הכי טוב שיש כל יום מחדש."
פלי הנמר פלד
נשיא קבוצת העיתונות והתקשורת "אנשים ומחשבים"
ד"ר תמי אמיר
בתחום המחשבים נמצא הכשרות רבות במגוון רחב של עיסוקים ומקצועות כגון – מנהלי רשת, טכנאי PC, תמיכה והדרכה של אופיס, ניתוח מערכות ועוד. ההכשרות משתנות הן בשעות ההכשרה והן במשך חודשי ההכשרה (קורסים בהיקפים משתנים של בין 70-230 שעות בין מספר חודשים מצומצם לשנה ויותר).
המשותף לכל ההכשרות בתחום המיחשוב שהן כולן דורשות כישורים טכניים בסיסיים ולצידם רצויה יכולת כמותית סבירה (כמובן שרצוי אף למעלה מכך).
תחומי העניין של הפונה להכשרות אלו, רצוי שיהיו בתחום הטכני והארגוני, ובתכונות האישיות רצוי שיהיה סטודנט סקרן, המוכן ללמוד בכוחות עצמו הן באמצעות ספרים והן באינטרנט, בעל "ידיים טובות", שאוהב תכנים הקשורים לחומרה ולתוכנה.
לעיתים נדרשת עבודה מול לקוחות ברמות שונות של שירות דבר המצריך תקשורת בינאישית וראייה ארגונית רחבה.
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א
Whatsapp Whatsapp