לימודי פסיכודרמה במכון לנדר ירושלים

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי עבודה סוציאלית?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על לימודי פסיכודרמה - מכון לנדר.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס פסיכודרמה במכון לנדר

 

מכון לנדר הינו מוסד אקדמי אשר ממוקם בעיר ירושלים ומאפשר לימודים במגוון מסלולים רלוונטיים, אם כי מתמקד בהוראת היהדות, המורשת ולימודי ארץ- ישראל. למכון ישנה יחידה מפוארת ללימודי חוץ הפונה לקהל ההטרוגני בירושלים ולקהלים מכל הארץ. הסטודנטים שלה תורמים לחברה ולקהילה בישראל ובכך הופכים אותה לחטיבה המבוקשת ביותר באזור ירושלים.

 

מה זה פסיכודרמה?

 

הפסיכודרמה היא כלי יצירתי, לימודי וטיפולי להבעת רגשות ותחושות. לימודי פסיכודרמה מאפשרים לנו לבטא בצורה דרמטית את המחשבות והכוחות הקיימים בכל אחד מאיתנו, הן ברמת הקבוצה והן ברמת הפרט. בתהליך שכזה אנו יכולים להעלות לבמה את ה"שחקנים" החבויים בנו ולשפר את הדינאמיקות המשפחתיות, החברתיות, המקצועיות ובעצם את כל תחומי החיים.

 

שיטת הפסיכודרמה מסייעת למשתתפי הקורס להתמודד עם בעיות שקשה לדבר עליהן, עם פחדים, חרדות, מאווים ומחשבות. הלימודים מעלים על פני השטח מגוון קונפליקטים שיושבים לנו על הלב ועוזרים במציאת תשובות לשאלות.

 

 

קהל יעד

 

לימודי פסיכודרמה של מכון לנדר פונים לכל האנשים שהגיעו לשלב כלשהו בו בם רוצה לקחת אתנחתא לרגע, להביט אחורה אל העבר, קדימה אל העתיד ופנימה אל הנפש. הקורס מסייע למשתתפיו להבין דברים שלא הבינו עד כה ולשנות דברים מהותיים בחייהם.

 

מטרות הקורס

 

לקורס פסיכודרמה של מכון לנדר מספר מטלות עיקריות: היכרות מעמיקה אל תוך ה"אני הפנימי" של כל משתתפי הקורס באמצעות הזולת והקבוצה, פיתוח ספונטניות, שימוש ביצירתיות ובכלי הבעה מגוונים, הבנת הנפש, העולם הריגשי, התא המשפחתי והחברתי באמצעות דיאלוג מתמיד עם העבר.

 

מבנה הקורס

 

הלימודים בקורס פסיכודרמה של מכון לנדר כוללים מפגש חד- שבועי בן ארבע שעות אקדמיות בו יילמדו מרכיבים תיאורטיים ומרכיבים פעילים- סדנאות. במשך הקורס יידרשו המשתתפים להגיש מטלות קריאה, כתיבה ועבודות מסכמות. הסדנאות מהוות מוטיב מרכזי בקורס, שכן הן דינאמיות ופועלת על כלל המשתתפים הקבוצה.

 

מטלת סיכום

 

מטלת הסיכום מחולקת לשני חלקים עיקריים: החלק הראשון עוסק בסיכום החוויה האישית של משתתפי הקורס. המשתתפים נדרשים להתייחס למרכיבים הפסיכו דרמטיים, לתהליך האישי שכל אחד מהם עבר ולתהליך שעברה קבוצה. החלק השני עוסק בפן החלק היישומי. בחלק זה נדרשים המשתתפים לבחור נושא המעניין אותם ולתת פתרון לנושא הנדון בעזרת הכלים הפסיכו דרמטיים שרכשו בקורס. מטלת הסיכום חשובה מאוד להצלחה הקור, שכן היא מסייעת למשתתפים להבין כיצד ליישם את מה שלמדו בקורס, בחייהם האישיים או המקצועיים.

 

משך הלימודים

 

לימודי פסיכודרמה במכון מתקיימים במתכונת חד- שבועית ונפרשים על פני 14 מפגשים, סה"כ 56 שעות לימוד אקדמיות.

 

עלות הלימודים

 

עלות הקורס במכון לנדר הינה 1,600 ₪, המחיר כולל דמי רישום.

 

סיום הלימודים וקבלת התעודה

 

עם סיום לימודי פסיכודרמה של מכון לנדר, הבוגרים יוצאים עם סל כלים נרחב, המסייע להם לשפר משמעותית את אורח חייהם והשקפת עולמם.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכון לנדר מרכז אקדמי ירושלים

עוד מסלולי לימוד - מכון לנדר, מרכז אקדמי ירושלים

ssssssssss

פורום עבודה סוציאלית

עבודה סוציאלית מתאימה לאנשים רגישים?
הדס רביבו
1 תגובות
אפשר להתקבל לעבודה סוציאלית עם 12 שנות לימוד בלבד?
בתיה סטריקובסקי
1 תגובות
איזה מקצוע עדיף ללמוד - טיפול באמנות או עבודה סוציאלית?
נעמי
1 תגובות
הסבה לעוס לבוגרי סוציולוגיה ואנתרופולוגיה
שלי סלבין
1 תגובות
זה משנה איפה ללמוד תואר בעבודה סוציאלית?
שרה
1 תגובות
הסבת מקצוע לתואר ראשון עבודה סוציאלית
רחל
1 תגובות
קבלה ללא פסיכומטרי לעבודה סוציאלית
אלישבע
1 תגובות
לכניסה לפורום

התאמתך לתפקיד עובד/ת סוציאלי/ת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

מעל 29,071 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

 • 4.2

  מכללת תל חי555 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת בר אילן954 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא עבודה סוציאלית

צפרא דוויק
צפרא דוויק, יו"ר איגוד העובדים הסוציאליים, מאמינה שלתחום העבודה הסוציאלית יש חשיבות רבה ביותר בחברה הישראלית. "בעיני אנחנו השומרים על החוסן החברתי. אין שלב בחיים שאנחנו לא נמצאים בו כדי לעזור. אם לא יהיה מי שיסייע לאנשים במצבים הללו, יווצר משבר חברתי עמוק. אנחנו פועלים ליצירת חברה הוגנת יותר לכולנו."
"מי שניגשים לתחום צריכים לדעת שהמשכורות בו לא גבוהות, מלבד אולי עובדים פרטניים בתחום הקליני, שפותחים קליניקות משלהם... עשירים אנחנו אולי לא נהיה, אך נהיה עשירים בנפשנו."
צפרא דוויק
יו"ר איגוד העובדים הסוציאליים
ד"ר תמי אמיר
אחד ממקצועות הטיפול המכשירים סטודנטים לעבודה בארגוני רווחה במגזר השלישי, במגזר הממשלתי וגם במגזר העסקי. עיקר הלימודים הם מתחומי החינוך הפסיכולוגיה כמו גם היכרות עם "תתי קבוצות" (עולים חדשים, בעלי מוגבלויות, אבטלה, זקנה ועוד), עם זכויותיהם והארגונים השונים בהם הם מטופלים.
מסטודנט/ית לתואר בעבודה סוציאלית נדרשת בעיקר יכולת מילולית הן בכתב והן בע"פ. בנוסף, תחומי העניין צרכים להתמקד בתחומי הסיוע והעזרה לפרט ולחברה (כלומר עניין בתחום חברתי) ובנוסף, היכרות מערכתית של תהליכים וראייה מערכתית רחבה.
בתכונות האישיות - רגישות, מוכנות לסיוע לנזקקים, סבלנות, אורך רוח, אמפתיה, יכולת יצירת קשר, אחריות, אמינות, וכמו כן, יכולת עבודה בצוות רב מערכתי וראייה מערכתית רחבה.
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp