קורס הנדסת תוכנה ב - JavaScript ב - HIT לימודי תעודה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס תכנות - תוכנה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על HIT - קורס JavaScript.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הנדסת תוכנה ב - JavaScript בבית הספר ללימודי תעודה ב - HIT מכון טכנולוגי חולון


כלים חשובים למתכנתים


שפת התסריט JavaScript מאפשרת יצירה של יישומי אינטרנט מתקדמים וכיום מרבית אתרי האינטרנט עושים בה שימוש. פיתוח שפה זו בשנת 1995 אפשר הוספה של אפשרויות שלא היו קיימות ב - HTML.


קורס הנדסת תוכנה ב - JavaScript בבית הספר ללימודי תעודה ב - HIT בא להכשיר מפתחי מערכות לשימוש במערכות צד שרת ומתמקד בפיתוח באמצעות Node.js. לשם כך, התלמידים בקורס מכירים בסיסי נתונים כמו MongoDB וספריות כמו למשל Express ו - Restify.

 


תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס מכירים את שפת הקוד JavaScript ולומדים באופן הדרגתי את תבניות התכנות הקלאסיות ואת מערכות צד השרת שכתובות בשפה זו. לאחר מכן, הם מתמקדים בפיתוח של קודים שרצים בצד השרת ונעזרים ב - Node.js. במקביל הם מכירים שלל כלים לניהול מרכיבים בדפי אינטרנט. בהמשך, הם בוחנים כלים לביצוע של בדיקות ותיעוד למערכות שפיתחו. כמו כן, הם לומדים על דרכים לאפיון ולניתוח של מערכות web שפותחו באמצעות שפת התכנות והכלים שנלמדו לאורך הקורס ולשם כך נעזרים בדוגמאות מעשיות שונות.


מתכונת הלימוד


קורס הנדסת תוכנה ב - JavaScript מתפרש על פני כ - 140 שעות לימוד אקדמיות, המחולקות ל - 28 מפגשים. אלה נערכים אחת לשבוע, בשעות הערב. השיעורים משלבים הרצאות עיוניות עם תרגול מעשי והתנסות בעקרונות התכנות. התלמידים צריכים גם לבצע מטלות בין השיעורים ולתרגל את החומר הנלמד בבית.

 


נושאי הלימוד

 

 • טיפול בתקלות בתכנות
 • בסיס הנתונים MongoDB
 • אפיון וניתוח מערכות web
 • כלים ליצירת תיעוד למערכת
 • מושגים ב - Web applications
 • שימוש ב - Express.js בפיתוח
 • מרכיבי פרוטוקול תקשורת HTTP    
 • קודים בשרת צד
 • כלים לביצוע בדיקות
 • שימוש ב - Cookies
 • תכנות מונחה עצמים
 • ניתוח ועיצוב ב - UML    
 • ועוד

 


על מוסד הלימוד


HIT מכון טכנולוגי חולון הוא מוסד אקדמי אשר זכה להכרה של המל"ג לפני כ - 16 שנים. המוסד מציע מסלולי לימוד מגוונים במקצועות המדעים, ההנדסה, הטכנולוגיה והעיצוב לתואר ראשון ושני. כמו כן, פועלת במכון יחידת לימודי תעודה, בה ניתן ללמוד בקורסים שונים במקצועות הניהול ופיתוח התוכנה. המסלולים מעניקים למשתתפים כלים מקצועיים שיכולים לסייע להם להשתלב בשוק העבודה.


תנאי קבלה


כדי להתקבל לקורס, על המועמדים להיות בעלי ידע קודם ושליטה ב - JavaScript ויכולת קריאה והבנה של טקסטים טכניים בשפה האנגלית. חסרי רקע בתכנות נדרשים לעבור מבחן התאמה כתנאי לקבלתם למסלול. לחסרי הידע הקודם, ממליצים במוסד הלימוד להירשם לקורס פיתוח אפליקציות לטלפון נייד.


תעודה


משתתפים שמסיימים בהצלחה את לימודיהם בקורס זכאים לקבל תעודת גמר, המוענקת טעם HIT מכון טכנולוגי חולון - היחידה ללימודי תעודה. כדי לקבל את הדיפלומה, הם צריכים להיות נוכחים ב - 80 אחוזים מהשיעורים, להגיש את התרגילים לאורך הקורס ולסיים את פרויקט הפיתוח המסכם.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
פורום לימודי מחשבים
תעסוקה אחרי קורס ניהול תשתיות ענן היברדי
אורי
1 תגובות
ללמוד מדעי המחשב בטכניון עם ממוצע בגרויות גבוה ללא פסיכומטרי
אברהם רחימוב
1 תגובות
מהם תנאי הקבלה ללימודי מדעי המחשב?
אודל וויניק
1 תגובות
מדעי המחשב או הנדסת תוכנה
מוניר סלאמנה
1 תגובות
איפה ניתן לעשות קורס אקסל?
רביטל
1 תגובות
קורס בדיקות תוכנה במקום תואר מדעי המחשב
אנונימי
1 תגובות
לימודי מולטימדיה - תעודה או תואר?
רחל
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp