לימודי ערב - תואר ראשון

רצית ללמוד תוך כדי עבודה במשרה מלאה? ללמוד בשעות הערב? כאן ניתן למצוא מסלולים לתואר ראשון ולתואר הנדסאי בשעות הערב. יש לך שאלה?

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים 
רוצה פרטים על לימודי ערב?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי ערב - תואר ראשון בערב

 

התהליכים הגלובאליים, כניסת הטכנולוגיה וההיצע הגדול של עובדים בכל המקצועות, הביאו לכך שמשק העבודה בארץ עבר תהליך אקדמיזציה רחב היקף. ארגונים רבים מציבים כיום רף גבוה לקבלה ומבקשים לקלוט לשורותיהם עובדים אקדמאים בתחומים שונים. בכדי לתת מענה לצורך זה נפתחו בארץ מכללות אקדמיות רבות ומסלולי לימוד בתחומים אקדמיים רבים.

 

 

הלימודים לתואר אקדמי דורשים השקעה רבה מצד הסטודנטים כיוון שמרבית מסלולי הלימוד לתואר מתקיימים בשעות היום ומתפרסים על פני 3 עד 4 שנים. מתכונת זו מקשה על הסטודנטים לשלב עבודה במקביל ללימודים ולכן רבים בוחרים להרשם למוסדות הלימוד אשר מציעים מסלולי לימוד לתואר ראשון במתכונת ערב.

 

באפשרותכם לקרוא על מסלולי ערב בחלוקה לפי אזורים בארץ:

 

 

 

לימודים במסלול ערב

 

לימודי תואר ראשון במסגרת לימודי ערב מתקיימים בדרך כלל בשעות אחר הצהריים והערב ולעיתים גם בימי שישי. מתכונת לימודים זו מאפשרת גמישות רבה ויכולת להשתלב בלימודים אקדמיים במקביל לקיום הקריירה. השגת התואר בסיום המסלול יסייע לבוגרים להגשים את יעדיהם, לשפר את תנאי ההעסקה והשכר, להגדיל את סיכויי הקידום, לבצע הסבה מקצועית ולהשתלב בתחום מקצועי אחר.

 

תכניות הלימוד במתכונת ערב אינן נבדלות מן התכניות הנלמדות בשעות היום, אלא שהן יכולות לארוך תקופה ממושכת יותר ביחס למסלולים רגילים. כך, ייתכן שתקופת הלימודים תתארך בסמסטר אחד או בשני סמסטרים.

 

 

קהל היעד

 

לימודי ערב לתואר ראשון מיועדים בעיקר לאנשים העובדים במשרה מלאה וכן לאוכלוסיות נוספות שלא יכולות ללמוד מסיבות שונות במהלך היום כמו חיילים, אמהות ותלמידי תיכון.

 

לימודי ערב משפטים

 

בישראל ניתן ללמוד כיום משפטים באוניברסיטאות רבות וגם בלא מעט מכללות, כאשר ברובן המכריע יש אפשרות ללמוד גם במסגרת של לימודי ערב.

 

ההבדל היחיד היא ריכוז הלימודים בשעות הנוחות לאנשים עובדים, בדרך כלל בשעות אחר הצהריים והערב ובימי שישי. לימודי ערב במשפטים אינם שונים מלימודי היום ומקנים לסטודנטים ידע תיאורטי ומעשי אודות חקיקה ופסיקה, מושגים מעולם המשפט, שיטות משפטיות שונות ועוד. קראו בהרחבה על תואר במשפטים לימודי ערב

 

מדעי המחשב - לימודי ערב

 

לימודים בתחום מדעי המחשב הם מבוקשים מאוד בישראל. הם פותחים בפני הבוגרים אפשרויות עבודה רבות בעולם ההייטק, בחברות סטראט אפ ועוד.

 

לימודי מדעי המחשב מתקיימים גם בשעות אחר הצהריים והערב בכדי לאפשר גם לאנשים העובדים לרכוש השכלה בתחום. הלימודים מתאפשרים במספר התמחויות בתחום החומרה, התוכנה, התקשורת והמידע. . קראו בהרחבה על לימודי ערב מדעי המחשב

 

לימודי ערב - תואר במנהל עסקים

 

סטודנטים רבים השואפים לבנות לעצמם קריירה בעולם העיסקי אך אינם יכולים מטעמים שונים ללמוד במהלך שעות היום, יכולים להירשם ללימודי ערב במנהל עסקים במכללות השונות ברחבי הארץ.

 

לימודי מנהל עסקים נמשכים בדרך כלל כשלוש שנים (6 סמסטרים), אך במסגרת של לימודי ערב הם יכולים להמשך זמן רב יותר. בין התחומים הנלמדים במסלולים השונים - כלכלה, מתמטיקה, סטטיסטיקה, התנהגות ארגונית, חשבונאות, שיווק ועוד. קראו בהרחבה על מנהל עסקים לימודי ערב
 

תואר בפסיכולוגיה - לימודי ערב

 

מקצוע הפסיכולוגיה הפך בעשור האחרון לאחד מהמקצועות היוקרתיים ביותר בעולם האקדמי. מסלול הלימודים הוא ארוך ומי שמעוניין לעסוק בתחום כפסיכולוג קליני נדרש להשלים לימודים לתואר שני ותקופת התמחות.

 

ברוב האוניברסיטאות והמכללות מתקיימים הלימודים בתחום הפסיכולוגיה בשעות הבוקר (לימודי יום), אך ישנם גם כמה מכללות שפתחו מסלולי ערב עבור אנשים עובדים. קראו בהרחבה על פסיכולוגיה לימודי ערב

 

קורס פסיכומטרי בערב

 

החשיבות של המבחן הפסיכומטרי ידועה לכולנו. זהו מבחן שלמעשה קובע במידה רבה את עתידנו האקדמי מכיוון שכמעט בכל אוניברסיטה או מכללה, על מנת להירשם ללימודים (ובמיוחד לחוגים המבוקשים), יש צורך בהצגת הציון הפסיכומטרי.

 

קורס ההכנה לבחינת הפסיכומטרי מתקיים בשעות הבוקר והצהריים, אך הרוב המכריע של הקורסים מתקיים בשעות אחר הצהריים והערב. קראו בהרחבה על קורס פסיכומטרי בערב

 

לימודי ערב מדעי ההתנהגות 

 

הלימודים במדעי ההתנהגות כוללים תחומי לימוד רבים ומרתקים מעולם הפסיכולוגיה, הסוציולוגיה, האנתרופולוגיה, הניהול, התקשורת ועוד.

 

מוסדות הלימוד מציעים גם לימודי ערב בתחום מדעי ההתנהגות, המיועד לאנשים העובדים במשרות מלאות כמו גם לחיילים, לאמהות ולתלמידי תיכון . על לימודי ערב מדעי ההתנהגות

 

תואר בכלכלה - לימודי ערב

 

תואר בכלכלה הוא מבוקש מאוד מכיוון שבחברות רבות ובארגונים רבים מועסקים כלכלנים אשר מתווים את המדיניות הכלכלית של החברה או הארגון. גם במגזר הציבורי יש צורך בכלכלנים, במיוחד במשרד האוצר.

 

לימודי ערב בתחום הכלכלה מיועדים בראש ובראשונה לאנשים המתעניינים בתחום זה ואף רוצים לעסוק בו, אך אינם יכולים ללמוד במהלך היום. קראו בהרחבה על לימודי ערב כלכלה.

 

לימודי הנדסה בערב

 

לימודי הנדסה אפשריים בתחומים רבים ובהם: הנדסת בניין, אלקטרוניקה, מחשבים, מזון, כימיה, מכונות ותעשייה וניהול.

 

מוסדות הלימוד מציעים מסלולי לימוד בהנדסה במתכונת ערב מסלולים אלה נערכים לרוב בשעות אחר הצהריים והערב ו זהים בתכנים שלהם למסלולי היום. קראו בהרחבה על לימודי הנדסה ערב.

 

לימודי ערב בחשבונאות

 

רואי חשבון הם בין אנשי המקצוע המשפיעים ביותר על החברה והכלכלה בישראל. בכל חברה, ארגון, משרד ממשלתי או עמותה יש רואי חשבון, אשר יש להם תפקיד חשוב מאוד בשמירה על האיזון הכלכלי והחשבונאי של הארגון.

 

רבים מהסטודנטים מעדיפים ללמוד במסגרת של לימודי ערב על מנת שיכולו לשלב עבודה ולימודים כבר במהלך התואר הראשון. קראו בהרחבה על לימודי ערב חשבונאות.

 

תיירות - לימודי ערב

 

מסלולי הערב השונים מתאימים מאוד לאוכלוסיות שאין באפשרותם ללמוד בשעות היום והם יכולים ליהנות מכל הקורסים המרתקים הנלמדים גם במסלולי היום. קראו בהרחבה על לימודי ערב תיירות

 

תואר בתקשורת - לימודי ערב

 

אין כל ספק שתחום התקשורת התפתח מאוד בשנים האחרונות וזאת מסיבות רבות ומגוונות. האינטרנט נכנס לחיינו בסערה ושינה את עולם התקשורת, שכלולים טכנולוגיים נוספים שינו את התמונה ומעמד העיתונות המודפסת נמצא בירידה מזה שנים. כל אלה הביאו עמם לגל חדש של צעירים המעוניינים להשתלב בתחום המרתק הזה.

 

המסלול של לימודי תקשורת בערב כולל את מרבית הקורסים של לימודי היום ועם סיום הלימודים מקבלים הבוגרים והבוגרות תואר ראשון בתקשורת לכל דבר. קראו בהרחבה על לימודי ערב תקשורת

 

מוסדות הלימוד

 

מסלולי הלימוד לתואר ראשון במתכונת ערב מוצעים במספר רב של מוסדות לימוד ברחבי הארץ וביניהם: המכללה האקדמית ספיר, המכללה האקדמית צפת, המרכז האקדמי רופין, המכללת האקדמית נתניה, אוניברסיטת אריאל בשומרון, הקרייה האקדמית אונו, SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון, מרכז אקדמי פרס, מכללת שערי מדע ומשפט, שנקר- בית הספר הגבוה להנדסה ועוד.

 

 

 

עזרנו לך? דרג אותנו:

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי ערב?

רוצה לדעת יותר על לימודי ערב?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד לימודי ערב
מחשבון תנאי קבלה תתקבל או לא?

לחיצה על חשב תוצאות
תציג בפניך מוסדות שעשויים להתאים

חוות דעת של סטודנטים: לימודי ערב
התקבלו 100 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

לכל חוות הדעת
שאלות הגולשים בנושא
הסבה לתעודת הוראה - לימודי ערב
1 1 תגובות
לימודי ערב באוניברסיטה הפתוחה
1 1 תגובות
הסבה לעיצוב פנים, מסלול ערב
1 1 תגובות
לימודי ערב בתקשורת בשילוב משרה מלאה
1 3 תגובות
לימודי נדלן בחיפה לתואר ראשון בשעות הערב
1 2 תגובות
לימודי ערב בעיצוב פנים
1 3 תגובות
הנדסאי מכונות בלימוד ערב
1 1 תגובות
Whatsapp Whatsapp