רוצה פרטים על לימודי ערב - קרימינולוגיה?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי קרימינולוגיה במסלול ערב

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי ערב - קרימינולוגיה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי ערב קרימינולוגיה

 

קצת על לימודי קרימינולוגיה

 

בשנים האחרונות גובר הביקוש בקרב סטודנטים רבים ברחבי הארץ ללימודי קרימינולוגיה. תוכנית לימודים רב תחומית זו מקנה ידע מעמיק בחקר ההתנהגות האנושית על מנת להתמודד עם פשיעה בדרכים של טיפול ושיקום. במהלך הלימודים הסטודנטים נחשפים לדרכי התערבות שונות וההיבטים העיוניים והמעשיים בטיפול בעבריינים, מכורי סמים ואלכוהול, התמודדות וטיפול עם קורבנות פשיעה, אכיפת החוק ועוד.

 

לימודי קרימינולוגיה כוללים קורסים רבים ממדעי ההתנהגות, מינהל ומדיניות ציבורית, לימודי משפטים, עבודה סוציאלית ועוד. הלימודים מקנים ידע מעמיק בהבנה וניתוח של התנהגויות אנושיות סוטות לעומת התנהגות אנושית נורמאלית. תוכנית הלימודים מעניקה ידע מעמיק בתיאוריות שונות וכן, בחינה של המחקרים העדכניים ביותר שנעשו בתחום.

 

מלבד להיותה תוכנית לימודים מעשירה ומרתקת הלימודים בתחום מכשירים את הבוגרים להשתלב בשלל אפשרויות תעסוקה בתחומי הטיפול, השיקום ואכיפת החוק. ניתן לשלב את הלימודים במסגרת דו חוגית עם תחום נוסף ממדעי ההתנהגות לדוגמא עם סוציולוגיה, אנתרופולוגיה ועוד.

 

לימודי ערב

 

העלייה החדה בפשיעה בישראל, והביקוש הרב אחרי אנשי מקצוע בעלי השכלה נרחבת בתחום הובילה לכך שלימודי קרימינולוגיה הפכו לתחום לימודים מבוקש בקרב סטודנטים רבים אשר מעוניינים להשתלב בעשייה ומחקר בתחום משמעותי זה. על כן, מכללות רבות מציעות תוכנית לימודים ללימודי קרימינולוגיה במסגרת מסלול לימודי ערב, המאפשרת לסטודנטים עובדים ו/או הורים בעלי עיסוקים והתחייבויות קודמות.

 

אין כל הבדל מבחינת התכנים בין מסלול ללימודי יום ומסלול ללימודי ערב. תוכנית הלימודים הגמישה מתחשבת בצרכים השונים של הסטודנטים כאשר השיעורים מתקיימים בעיקר בשעות אחה"צ והערב ובימי שישי בבוקר.

 

 

נושאי לימוד

 

תוכנית הלימודים כוללת מגוון רחב של קורסי בחירה, חובה וסמינרים שונים העוסקים בתחומים כגון: אלימות במשפחה, דרכי התערבות, אכיפת חוק, פסיכולוגיה, פסיכופתולוגיה, תורת הענישה, עבריינות נוער, טיפול בקורבנות, מערך הכליאה, סטייה חברתית ועוד.

 

קיימים מוסדות לימוד שמציעים סיורים לימודיים לצורך הכרה מעמיקה של מוסדות אכיפת החוק ובתי הסוהר בישראל. תוכנית הלימודים משלבת בין הענקת ידע תיאורטי עיוני לבין הענקת כלים מעשיים להשתלב בעבודה בתחום.

 

משך הלימודים

 

הלימודים לקראת תואר בוגר בקרימינולוגיה במסלול לימודי ערב אורכים כשלוש שנים אקדמיות, כאשר לרוב, הלימודים מתקיימים שלושה סמסטרים בשנה. בסופם תוענק לבוגרים שעמדו בכל הדרישות של מוסד הלימודים הנבחר, תעודת תואר ראשון B.A בקרימינולוגיה.

 

מוסדות לימוד

 

תוכנית הלימודים ללימודי ערב בקרימינולוגיה מוצעת במספר מוסדות לימוד כגון:

 

  • המכללה האקדמית צפת - ממוקדמת בבירת הגליל ומציעה לימודים באווירה ייחודית וקסומה המאפיינת את העיר צפת. במסגרת תוכנית הלימודים מטעם אוניברסיטת בר אילן ניתן ללמוד לתואר B.A רב תחומים עם חטיבה בקרימינולוגיה ואכיפת חוק. הלימודים מתקיימים שנתיים וחצי (סה"כ 7 סמסטרים) והלימודים מתחילים משעה 14:00 ובימי שישי בבוקר.

 

  • האוניברסיטה הפתוחה - האוניברסיטה הפתוחה מציעה שלל של תוכניות לימוד בזמנים נוחים וגמישים המאפשרים לסטודנטים ללמוד באופן עצמאי ולהשתלב בשיעורי הנחייה באוניברסיטה. הלימודים מתאפשרים גם במסגרת שעות הערב. שלוחות האוניברסיטה פרוסות בכל רחבי הארץ.

 

  • המכללה האקדמית כנרת - המכללה שממוקמת על שפת הכנרת מציעה חווית לימודים ייחודית בנוף מרהיב המאפיין את האזור. במסגרת מסלול לימודים ייחודי לאנשים עובדים ניתן ללמוד תואר B.A בחסותה של אוניברסיטת בר אילן עם התמחות בקרימינולוגיה.

 

אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות נוספים ללימודי קרימינולוגיה, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

 

 

אפשרויות תעסוקה

 

לבוגרי התואר בקרימינולוגיה ייפתחו דלתות מרובות של אפשרויות תעסוקה בארגונים ומוסדות שיקומיים לטיפול בעבריינים, בעבודה במשטרה, שירות בתי הסוהר ברשויות המקומית, כמדרכי נוער, בכוחות הביטחון, במשרדי חקירות ועוד. ניתן להמשיך ללימודי תואר שני בקרימינולוגיה או בתחומים משיקים במדעי החברה ולהשתלב בחזית המחקר והאקדמיה.
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי ערב - קרימינולוגיה?

רוצה לדעת יותר על לימודי ערב - קרימינולוגיה?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
חוות דעת של סטודנטים: מדעי החברה
התקבלו 682 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp