רוצה פרטים על לימודי ערב - משאבי אנוש?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי משאבי אנוש במסלול ערב

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי ערב - משאבי אנוש? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי ערב משאבי אנוש

 

קצת על לימודי משאבי אנוש

 

ככל שגוברת ההבנה והמודעות כי ניהול יעיל של משאבי אנוש מהווה מפתח להצלחה כלכלית של כל ארגון, לימודי משאבי אנוש לתואר הפכו לתחום לימודים פופולארי ומבוקש בקרב סטודנטים רבים ברחבי הארץ. תוכנית הלימודים מעניקה ידע תיאורטי מקיף במדעי ההתנהגות וכן, ידע מקצועי והקנייה של כלים ניהוליים בתחום.

 

מה לומדים?

 

במהלך הלימודים הסטודנטים נחשפים לעקרונות ושיטות מיון וגיוס של כוח אדם מיומן ואיכותי, שיטות להדרכה והכשרת עובדים בארגון, ניצול הפוטנציאל הטמון בכל אחד מהם ופעילויות שיש לנקוט לשמור על רמת מוטיבציה גבוהה ולדאוג לרווחתם של העובדים.

 

תוכנית הלימודים רב תחומית זו מעניקה ידע בדיספלינות רבות ומגוונות ממדעי החברה כגון: כלכלה, סוציולוגיה, פסיכולוגיה, אנתרופולוגיה, מינהל ומדיניות ציבורי, משפטים, מדעי המדינה ועוד. תוכנית הלימודים חושפת את הסטודנטים להתנהגויות השונות ולאופנים שבהם ניתן להתמודד עם הצרכים של העובדים בחברה, תוך הקנייה של כלים ניהוליים אפקטיביים. בוגרי התואר משתלבים בקלות בעבודה במגוון של אפשרויות.

 

לימודי ערב

 

בעקבות הביקוש הרב ללימודי משאבי אנוש, מכללות שונות מציעות תוכנית לימודים למשאבי אנוש במסלול לימודי ערב. תוכנית הלימודים הגמישה מתחשבת בצרכים האישיים של כל סטודנט ומאפשרת להשתלב בלימודים אקדמיים לצד עבודה. הלימודים מיועדים לסטודנטים עובדים, להורים או לכל בעלי תפקידים שמעוניינים לשפר את כישורי ניהול משאבי האנוש שלהם ולהתקדם במקום עבודתם הנוכחי. הלימודים במסלול זה מתקיימים בעיקר בשעות הערב ואחה"צ ולעיתים גם בימי שישי בבוקר.

 

נושאי לימוד

 

תכני הלימוד במסלול ללימודי ערב אינם שונים מהתכנים הנלמדים במסלול ללימודי יום לקראת תואר בוגר במשאבי אנוש. תוכנית הלימודים כוללת מגוון רחב של קורסים וסמינרים בנושאים מגוונים כגון: פסיכולוגיה, התנהגות ארגונית, מבוא למיקרו ומאקרו כלכלה, ניהול עובדים ופיתוח משאבי אנוש, גיוס והשמה, סוציולוגיה, יסודות השיווק, מנהיגות בארגון, דיני עבודה, ניהול משא ומתן וקבלת החלטות, תורת הראיון, יסודות הגישור ועוד. לצד הלימודים העיוניים- תיאורטיים, הסטודנטים רוכשים כלים מעשיים שיעזרו להם להתפתח ולנהל את משאבי האנוש בארגונים מהמגזר הפרטי והציבורי.

 

 

משך הלימודים

 

משך הלימודים לקראת לימודי ערב במשאבי אנוש משתנים ממוסד למוסד, אך לרוב הלימודים לקראת תואר בוגר יארכו שלוש שנות לימוד אקדמיות מלאות, 3 סמסטרים בשנה במסגרת לימודים של יומיים בשבוע בשעות אחה"צ והערב ובימי שישי בבוקר. עם סיום הלימודים ועמידה בכל הדרישות השונות של מוסד הלימודים תוענק לבוגרים תעודת תואר ראשון B.A במשאבי אנוש.

 

 

מוסדות לימוד

 

תוכנית הלימודים ללמודי ערב במשאבי אנוש מתקיימת במספר מוסדות לימוד כגון:

 

  • המכללה האקדמית נתניה - בית הספר למדעי ההתנהגות מציע מסלול לימודים מיוחד ללמודי ערב, תואר B.A במדעי ההתנהגות עם התמחות בניהול משאבי אנוש לגיל הזהב. שיטת הלימוד במכללה כוללת שיעורים והרצאות פרונטאליות, תרגולים וסדנאות מעשיות.

 

  • המכללה למינהל - המסלול האקדמי המכללה למינהל שממוקדמת בראשל"צ מציעה שלל של תוכניות לימוד המותאמות לצרכים השונים של הסטודנטים. המכללה מאופיינת במצוינות אקדמית ובמרצים מהשורה הראשונה בארץ. מציעה תוכנית לימודים לתואר ראשון בניהול משאבי אנוש המתאפשר במסלול לימודים גמיש, וכן, תוכנית לימודים לתואר שני במנהל עסקים עם חטיבת התמחות בניהול משאבי אנוש.

 

  • האוניברסיטה הפתוחה - מציעה שלל של תוכניות לימודים המיועדות לסטודנטים עובדים המעוניינים לרכוש תואר לצד עבודה או עיסוקים אחרים. הלימודים מתקיימים באופן עצמי תוך הנחייה ותמיכה של סגל האוניברסיטה. האוניברסיטה מציעה לימודי תואר ראשון ושני בניהול עם התמחות בניהול משאבי אנוש.

 

הלימודים נערכים באזורים שונים בארץ. ניתן למצוא לימודי משאבי אנוש במרכז, לימודים בחיפה והצפון, לימודים בדרום ועוד.

 

אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות נוספים ללימודי משאבי אנוש, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי התואר במשאבי אנוש יוכלו להשתלב במגוון של תפקידי מפתח בארגונים שונים כגון: תפקדי הדרכה, בחברות השמה וכוח אדם, במשרדי ממשלה, במחלקות משאבי האנוש של ארגונים מהמגזר הפרטי והציבורי ועוד. הבוגרים יכולים להמשיך ללימודים תואר שני בניהול משאבי אנוש, בייעוץ ארגוני או בתחומים משיקים.
 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי ערב - משאבי אנוש?

רוצה לדעת יותר על לימודי ערב - משאבי אנוש?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

התאמה לתפקיד ניהולי

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 7 שאלות
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

חוות דעת של סטודנטים: מנהל עסקים

התקבלו 815 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp