תואר מדעי ההתנהגות בלימודי ערב במסלול האקדמי המכללה למנהל

שירות אישי - צור קשר
תואר מדעי ההתנהגות בלימודי ערב במסלול האקדמי המכללה למנהל

תואר מדעי ההתנהגות בלימודי ערב במסלול האקדמי המכללה למנהל

 

המסלול האקדמי המכללה למנהל היא חלוצת המכללות האקדמיות בישראל. המכללה חרטה על דגלה בנוסף למצוינות אקדמית גם דאגה לעתידם המקצועי והתעסוקתי של בוגריה. מדי שנה לומדים במכללה האקדמית אלפי סטודנטים והם נהנים מקמפוס צעיר, תוסס ומסלולי לימוד ברמה הגבוהה ביותר.

 

מדוע ללמוד תואר במדעי ההתנהגות במסלול לימודי ערב דווקא במסלול האקדמי?

 

מדעי ההתנהגות הינו תחום במדעי החברה, המשלב לימודים תיאורטיים ומעשיים בפסיכולוגיה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה. תחום זה מאפשר הבנה מעמיקה של החיים האנושיים תוך התבוננות ושילוב בין זוויות ראיה שונות של המציאות. שילוב תחום זה עם התמחות בניהול ומשאבי אנוש מקנה יתרון יחסי למגוון תפקידים ומשימות בארגונים וחברות השונות ומכין את הסטודנטים לעולם העבודה הדינמי והמודרני.

 

המסלול האקדמי מציע תוכנית לימודים ייחודית לקראת לימודי מדעי ההתנהגות בשעות הערב ומאפשרת לשלב לימודים לתואר ראשון בד בבד עם עבודה במשרה מלאה. הלימודים בתוכנית זו מתפרסים על פני 9 סמסטרים, 3 סמסטרים בכל שנה, החל מהשעה 16:00 ובימי שישי.

 

 

במסגרת תוכנית הלימודים משלבים הסטודנטים גם חטיבה בניהול ומשאבי אנוש. התוכנית כוללת קורסים תיאורטיים ומעשיים מעניינים ומגוונים כגון שיווק, מיקרו ומקרו, התנהגות ארגונית, משא ומתן עסקי, יחסי עבודה, יסודות ביולוגיים של ההתנהגות, התנהגות צרכנים, מדיניות חברתית, תהליכים קונטיביים, קבלת החלטות, דיני עבודה, מיומנויות בין אישיות, ייעוץ והשמה ועוד.

 

עם סיום התואר הראשון, נפתחים בפני בוגרי המסלול אפשרויות תעסוקה מגוונות במשק הישראלי כגון פיתוח הדרכה, ניהול צוותי משימה, גיוס והשמה ועוד. התואר מעניק יתרון למועמדים לתפקידי ניהול משאבי אנוש בחברות ובארגונים השונים ומרחיב את ההזדמנויות העסקיות והאישיות של כל בוגר.

 

כמו כן, הניסיון שצוברים הבוגרים בתחום זה מאפשר להם להמשיך ללימודים מתקדמים בתחומי הניהול ומדעי ההתנהגות במוסדות לימוד מוכרים בארץ ובעולם.

 

תנאי הקבלה


תנאי הקבלה משתנים והם נקבעים מדי שנה לפי הביקוש ובהתאם לתכניות הלימודים השונות. הגשת מועמדות אפשרית למי שבידיהם בגרות מלאה בממוצע 85 לפחות. חשוב לציין כי תנאי זה איננו מקנה זכות לקבלה ללימודים באופן אוטומטי. על המועמדים לעבור ועדת קבלה ובמקרים מסוימים ראיון אישי נוסף. בעלי ממוצע מתחת ל - 85 בבגרויות יכולים ללמוד במכינת "שחקים" של המסלול האקדמי אשר מכינה לתואר הראשון. לקבלת הפרטים המדויקים לגבי תנאי קבלה יש לפנות למוסד הלימודים.

שכר לימוד

שכר הלימוד במסלול האקדמי המכללה למנהל ניתן בעת מעמד ייעוץ הלימודים. במכללה מעניקים מלגות עד גובה 60% משכ"ל, למתאימים. פרטים נוספים אודות מלגות ושכר הלימוד ניתן לקבל אצל יועצי הלימודים של המסלול האקדמי.

 

עוד מסלולי לימוד - המסלול האקדמי המכללה למנהל
חוות דעת של סטודנטים על לימודי ערב מדעי ההתנהגות - המסלול האקדמי
התקבלו 1 דירוגיםבציון ממוצע: 5.0 מתוך 5

המסלול האקדמי המכללה למנהל
10/11/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני אוהבת את האוירה, פינות הישיבה, גישת הלמידה, התכנים והמרצים.ובעיקר שהתכנית מרוכזים באתר

על הקמפוס

מעולה בעל רמה גבוה ואיכותית, מקום צעיר, משרה אוירה טובה ומעלה את המוטיבציה ללמידה ולהגעה לשיעורים

טיפים

לקרוא את כל הסילבוס ולהבין את חלוקת הסימסטרים, להשקיע בריכוז החומרים והלמידה למבחן


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp