לימודי ערב במכללה האזורית צפת

לימודי ערב במכללה האזורית צפת

לימודי ערב במכללה האזורית צפת - לימודי ערב לתעודה

המכללה האזורית צפת היא מוסד להכשרה מקצועית שמציעה שלל קורסים והכשרות מקצועיות לתושבי אזור הצפון ולתלמידים מרחבי הארץ. המכללה מפעילה מגוון רחב של מסלולי לימוד מקצועיים אשר מכשירים את הסטודנטים לתעסוקה בתחומים שונים, והיא מקיימת גם לימודי העשרה אשר מאפשרים לסטודנטים להרחיב את השכלתם במגוון נושאים.

הלימודים במכללה מוצעים במתכונות גמישות ונוחות ומרבית מסלולי הלימוד מתקיימים בשעות הערב. עובדה זו מאפשרת גם לאוכלוסיות עובדות לרכוש תעודה מקצועית ולהעשיר את השכלתם בתחומים שונים. באופן זה ניתן לרכוש מיומנויות מקצועיות שמותאמות למגמות עדכניות בשוק העבודה וכך לקדם את הקריירה או לעבור הסבה לתחום חדש ומבוקש.

 


תוכניות הלימוד האפשריות

תחומי לימוד אשר מוצעים במסלול לימודי ערב הם:


 

  • לימודי הנדסאי - המכללה מציעה תכניות לימודי הנדסאים שמתקיימות במסלול ערב. המסלולים כוללים: לימודי הנדסאי חשמל, לימודי הנדסאי בניין, לימודי הנדסאי תוכנה, לימודי הנדסאי תעשייה וניהול.

 

  • לימודי אמנות המעניקים לתלמידים כלים פרקטיים בשלל טכניקות אמנותיות ומוכרים גם לשעות סטאז' לצורך לימודי תרפיה באמנות.

 לימודי תעודה להכשרה מקצועית

 

רבות מבין ההכשרות המקצועיות אשר מתקיימות במכללה מוצעות במתכונת קורס ערב, אשר כולל מפגש או שני מפגשים במהלך השבוע במתכונת נוחה לשילוב עם עבודה. בין הקורסים שנלמדים במתכונת ערב:

 

  • קורס גרפיקה ממוחשבת - הקורס מקנה מיומנויות עיצוב לדפוס, למובייל ול - WEB, הוא מציע לתלמידים להכיר מקרוב תוכנות גרפיקה כגון פוטושופ ואינדיזיין ומכין את התלמידים לקראת מבחני הכשרה ממשלתיים.

 

  • קורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2 - הץכנית מספקת ידע מקיף בתחום הנהלת החשבונות והיא מכינה את התלמידים לקראת מבחנים מעשיים ועיוניים שעורך משרד הכלכלה.

 

  • קורס מטפלות סוג 1 - מסלול זה מכשיר מטפלות להשתלבות במעונות יום לתינוקות ולפעוטות עד גיל שלוש שנים. התכנית מכינה את התלמידים לקראת מבחנים חיצוניים של משרד הכלכלה, והוא מתאים למטפלים ולמטפלות מנוסים שמעוניינים לרכוש הכשרה מקצועית מתאימה. המסלול מוכר למימוש הפיקדון הצבאי לחייל המשוחרר.

 

  • קורס חשבי שכר בכירים - קורס חשבי שכר בכירים מתקיים בשיתוף עם לשכת רואי החשבון והוא נפרש על פני כחצי שנה. במהלך המסלול מכירים את כל המיומנויות והתהליכים אליהם נדרשים חשבי השכר במסגרת הארגון וגם מקבלים הכנה לקראת מבחני ההסמכה בחשבות שכר.על הלימודים במכללה האזורית צפת

המכללה האזורית צפת מתחייבת לספק לסטודנטים רמת לימודים גבוהה והיא כוללת צוות מרצים מיומן ומנוסה. תוכניות הלימוד מלוות בהתנסויות מעשיות ותרגולים שונים ותשתית הלימודים במכללה היא תומכת ומעודדת למידה. הלימודים מתקיימים בחטיבות שונות בהתאם לתחום הלימודי, ובכך מתאפשרת למעשה למידה ממוקדת, איכותית ומקצועית. כמו כן, הסטודנטים שמצטרפים ללימודי ערב במכלה האזורית צפת נהנים מאוירת לימודים נעימה וקסומה וזאת בזכות מיקומה הייחודי של המכללה המשקיף על נוף הררי של העיר צפת.

 

למידע נוסף לחצו: המכללה האזורית צפת
עוד מסלולי לימוד - המכללה האזורית צפת
חוות דעת של סטודנטים על האזורית צפת - לימודי ערב
התקבלו 8 דירוגיםבציון ממוצע: 4.0 מתוך 5

המכללה האזורית צפת
28/10/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אפתח ואומר שבשנה האחרונה אני באמת רואה שיפור לטובה במכללה האזורית בה אני לומד. יש תחושה שהביאו מרצים קרא עוד...

על הקמפוס

רואים שמדובר במכללה שמכבדת את עצמה. תמיד דואגים לסטודנט, תומכים ודואגים לתת תגבורים בכל זמן נתון ואפ קרא עוד...

טיפים

לא לנסות לאכול את כל העולם, או במילים פשוטות צריך לדעת לעשות וויתורים כשצריך בשביל הלימודים. בסופו ש קרא עוד...

המכללה האזורית צפת
28/10/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוהב את היתרון שיש בלימודי הערב עם שילוב עבודה. והאווריה עצמה באופן כללי מאוד טובה.

על הקמפוס

אחלה קמפוס רק אם לוכלו לפתור את עניין החנייה זה משהו שיועיל מאוד לכולנו.

טיפים

לדאוג שכל הטפסים והתשלומים יהיו מסודרים מתחילת שנה כדי שיהיה נח יותר במהלך השנה


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp